Прізвище: ПРОДАНЧУК | Прізвище Англ: PRODANCHUK |
Ім'я: Анна | Ім'я Англ: Anna |
Дата народження: 25.02.2003 | Стать: Ж |
ТФЛА: Івано-Франківська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДЮСШ Калуш Ів-Фр | |
Тренери: Богоносюк М. В., П'ятничук Д. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:27.92 | 2:27.92 | 2:29.94 | 2:29.65 | |||
Біг на 1500 м | 4:55.80 | 5:00.05 | 4:55.80 | 5:13.88 | 5:37.92 | 5:07.65 | 5:17.35 |
Біг на 3000 м | 10:36.51 | 10:36.51 | 10:47.74 | ||||
Біг на 1 милю | 5:22.33 | 5:22.33 | |||||
Двоборство 800м + 1500м | 1476 | 1476 | 1420 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:22.14 | 2:22.14 | 2:22.46 | 2:25.49 | 2:28.40 | 2:29.20 | ||
Біг на 1500 м | 4:49.40 | 4:49.40 | 4:52.36 | 4:51.62 | 5:03.71 | 5:01.51 | 5:13.48 | 5:04.94 |
Біг на 3000 м | 10:46.14 | 10:46.14 | 11:24.70 | |||||
Біг на 5000 м | 18:21.09 | 18:21.09 | 18:45.93 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:54.54 | 4:07.87 | 3:54.54 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:38.99 | 2:38.99 | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | 9:37.86 | 9:37.86 | ||||||
Крос 1 км | 3:33 | 3:34 | 3:33 | |||||
Крос 2 км | 7:45 | 7:45 | ||||||
Крос 3 км | 11:51 | 11:51 | ||||||
Крос 4 км | 15:59 | 15:59 | ||||||
Крос 5 км | 19:00 | 19:00 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:00.05 | II | 161/53 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 164/53 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
10:36.51 | I | 161/53 | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
5:22.33 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Фестиваль бігу - 2022 пам'яті Олександра Калантаєвського" | Львів | 18.12.2022 | ||
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:22.14 | II | 161/53 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 08.06.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики | Київ | 27.06.2023 | ||
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
4:51.97 | I | 161/53 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
4:49.40 | I | 161/52 | 5ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ПНУ ім. В.Стефаника Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:21.09 | I | 161/53 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
18:36.78 | II | 161/53 | 9ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
18:48.81 | II | 161/52 | 3ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ПНУ ім. В.Стефаника Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Крос 5 км | ||||||
19:00 | II | 161/53 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Вінниця | 02.04.2023 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:07.87 | II | Івано-Франківська | 4ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 |
КЛИМ'ЮК Юлія (03.07.2005), ПРОДАНЧУК Анна (25.02.2003), ОЛЕКСИН Анастасія (13.11.2004), ХАРАЩУК Тетяна (25.01.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:27.50 | II | 161/53 | 6ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 18.09.2022 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
2:22.46 | II | 161/53 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
2:28.23 | II | 161/53 | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
2:30.97 | III | 160/53 | 1ф1 | Легкоатлетичні старти на підтримку ЗСУ "Наближаємо перемогу разом" | Івано-Франківськ | 09.07.2022 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:57.57 | II | 161/53 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 24.09.2022 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
4:53.45 | II | 161/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 17.09.2022 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
4:52.36 | II | 161/53 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:55.80 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:47.74 | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:52.62 | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
4:51.62 | I | 171/53 | 9ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Івано-Франківська | МОН | ПНУ ім.Стефаника Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
4:57.27 | II | 161/53 | 10ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:46.14 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
10:56.03 | II | 161/53 | 9ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 21.05.2021 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:45.93 | II | 161/53 | 8ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Івано-Франківська | МОН | ПНУ ім.Стефаника Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Крос 3 км | ||||||
11:51 | 161/53 | юнр-8-ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Рівне | 27.03.2021 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Крос 4 км | ||||||
15:59 | 161/53 | 11ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:54.54 | I | Івано-Франківська | 2ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
ТОКАРЄВА Дар'я (26.11.2001), РЄМЄНЬ Анастасія (20.04.1993), ПРОДАНЧУК Анна (25.02.2003), ХАРАЩУК Тетяна (25.01.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:27.92 | II | 161/49 | 1ф2 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 07.12.2019 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:13.88 | II | 161/49 | 6ф2 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 06.12.2019 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:03.71 | II | 161/53 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 19.09.2020 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | ||
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:24.70 | II | 161/53 | 11ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 20.09.2020 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В.,П'ятничук Д.В. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | ||
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф4 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 | ||
Івано-Франківська | МОН | Богоносюк М.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:37.92 | III | 162/50 | 11ф2 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
Івано-Франківська | МОН | Богоносюк М.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:30.69 | III | 161/49 | 3з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
2:25.49 | II | 161/46 | 3з5 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:01.63 | II | 161/49 | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
DNF | 161/47 | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
5:01.51 | II | 161/47 | 5з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
5:03.01 | II | 161/46 | 9з1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:45 | 161/49 | дів-11-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNF | Івано-Франківська | ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 | |
КРИВЦУН Вікторія (29.09.2004), АНФІЛАТОВА Катерина (31.01.2002), ПРОДАНЧУК Анна (25.02.2003), ХАРАЩУК Тетяна (25.01.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
9:37.86 | Івано-Франківська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 19.05.2019 | |
ПАНАСЮК Мирослава (02.07.2002), КРИВЦУН Вікторія (29.09.2004), ПРОДАНЧУК Анна (25.02.2003), ХАРАЩУК Тетяна (25.01.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:29.94 | II | 4двбр5 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 03.03.2018 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:07.65 | II | 2двбр2 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
5:11.44 | II | 4ф1 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 | |
Івано-Франківська | ДЮСШ Калуська Богоносюк М.В. | |||||
Двоборство 800м + 1500м | ||||||
1476 | 3 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | ||
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
5:07.65 2:29.94 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:28.40 | II | 161/50 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 15.09.2018 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 07.06.2018 | ||
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:13.48 | II | 161/50 | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
DNF | 162/50 | ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:48 | III | дів-17-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Івано-Франківська | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | |||||
3:34 | III | 160/48 | 14ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калушський.р.н. І-Ф Богоносюк М.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:29.65 | II | 160/48 | 2двбр6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:17.35 | II | 160/48 | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М | ||||
Двоборство 800м + 1500м | ||||||
1420 | 160/48 | 6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М | ||||
5:17.35 2:29.65 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:29.20 | II | 162/50 | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Богоносюк М | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:04.94 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Богоносюк М | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:33 | III | 29ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Івано-Франківська | МОН | ДЮСШ Калуш Ів-Фр Богоносюк М.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:38.99 | Івано-Франківська | 11ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
ХАРАЩУК Тетяна (25.01.2002), КРИВЦУН Вікторія (29.09.2004), ТАТАРІНОВА Марослава (14.07.2003), ПРОДАНЧУК Анна (25.02.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |