Прізвище: КОСТЕНКО | Прізвище Англ: KOSTENKO |
Ім'я: Анна | Ім'я Англ: Anna |
Дата народження: 27.07.2002 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Клуб: Східний ЦОП | |
Тренери: Голубцов А. В., Курдаченко Ю. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.76 | 8.76 | 9.14 | |||||||
Стрибки у довжину | 5.88 | 5.62 | 5.70 | 5.60 | 5.84 | 5.88 | 5.64 | 5.00 | 5.03 | 4.79 |
Потрійний стрибок | 12.89 | 12.47 | 12.65 | 12.89 | 12.79 | 12.84 | 12.47 | 11.95 | 11.52 | 10.63 |
Двоборство 60м + Потрійний | 1583 | 1583 | 1392 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у довжину | 5.85/+1.3 | 5.84/+1.8 | 5.85/+1.3 | 5.52/+1.0 | 5.45/0.0 | 5.23/+1.9 | 5.21/+1.3 | 4.68/0.0 | |
Потрійний стрибок | 13.23/+0.5 | 13.13/+1.2 | 12.81/+0.7 | 13.23/+0.5 | 12.74/+1.0 | 12.51/0.0 | 11.95/+0.6 | 11.38/0.0 | 10.76/-0.9 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.62 | I | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 03.02.2024 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X 5.59 5.62 5.48 X X | ||||||
5.38 | II | 9кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 02.02.2024 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X 5.38 X | ||||||
5.38 | II | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 20.01.2024 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X X 5.38 | ||||||
5.35 | II | 8ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2024 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X X 5.24 5.35 X X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.00 | I | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 04.02.2024 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X X 11.92 X 12.00 X | ||||||
12.30 | I | 6ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 21.01.2024 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.30 X X X 12.14 X | ||||||
12.47 | I | 3ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 07.01.2024 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X X 12.26 12.33 12.47 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.38 | II | 180/62 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 18.02.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X 3.38 5.38 X X X | ||||||
5.51 | II | 186/62 | 6ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 28.01.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
5.51 X 3.02 5.38 X X | ||||||
5.70 | I | 180/62 | 1ф | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
5.49 X X 5.34 X 5.70 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.65 | I | 180/62 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 19.02.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.25 12.28 X X 12.65 X | ||||||
12.34 | I | 180/62 | 3ф | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.34 X X X X X | ||||||
12.49 | I | 180/62 | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 29.01.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X X 12.49 12.49 X X | ||||||
12.47 | I | 180/62 | 3ф | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 07.01.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X 12.17 12.47 11.38 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.76/+1.3 | I | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 28.07.2023 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
5.46/+0.2 5.59/+0.1 X/+1.0 5.76/+1.3 X/0.0 X/0.0 | ||||||
5.84/+1.8 | I | 8кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 28.07.2023 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/0.0 X/+3.4 5.84/+1.8 | ||||||
5.75/+1.0 | I | 180/65 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/+1.0 X/+1.0 5.75/+1.0 5.53/+1.1 X/+1.2 X/+0.8 | ||||||
5.51/+0.5 | II | 180/65 | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
5.51/+0.5 5.48/+1.0 X/-1.5 | ||||||
5.71/0.0 | I | 180/65 | 6ф | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 |
м. Київ | НУФВСУ Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/+0.1 X/0.0 5.71/0.0 X/0.0 X/0.0 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.79/+1.6 | I | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 30.07.2023 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.63/+0.1 12.79/+1.6 X/+0.1 12.68/+0.1 X/+0.4 X/+0.1 | ||||||
12.57/-2.2 | I | 25кв | 14th European Athletics U23 Championships | Еспоо | 13.07.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х/-2.6 Х/-1.7 12.57/-2.2 | ||||||
13.13/+1.2 | КМС | 180/65 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 08.06.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.14/+0.1 12.93/-0.5 12.92/+1.0 13.13/+1.2 13.02/-0.7 13.07/-0.2 | ||||||
12.78/-0.6 | I | 180/65 | 5ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/-0.8 12.78/-0.6 12.63/+0.1 X/+0.2 X/+0.7 X/+0.5 | ||||||
12.83/-1.2 | КМС | 180/65 | 5ф | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 |
м. Київ | НУФВСУ Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.83/-1.2 X/0.0 X/+0.4 X/-1.3 X/-0.9 X/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.60 | I | 180/60 | 10ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
X X 5.60 | ||||||
5.52 | II | 180/65 | 3ф | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М Батруха та Б Юшка | Київ | 15.01.2022 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X X 5.52 5.42 X X | ||||||
NM | 183/62 | ф | XXVII відкриті змагання з л/а в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X X X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.72 | I | 180/62 | 2ф | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
11.82 X 12.43 12.72 X 12.11 | ||||||
12.62 | I | 180/62 | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
12.43 X X 12.62 X X | ||||||
12.89 | КМС | 183/62 | 3ф | XXVII відкриті змагання з л/а в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2022 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.20 X 12.89 X 12.49 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | 180/63 | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
X/-0.6 X/0.0 X/0.0 | ||||||
NM | 173/65 | ф | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 | |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
X/0.0 X/-1.2 X/-1.7 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.81/+0.7 | КМС | 180/62 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
12.16/+1.9 12.81/+0.7 12.54/+1.0 11.97/0.0 12.34/-0.1 12.21/0.0 | ||||||
12.28/0.0 | I | 183/65 | 2ф | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 22.07.2022 |
Дніпропетровська | Східний ЦОП Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
X/0.0 X/0.0 11.47/0.0 X/+0.4 12.04/0.0 12.28/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 2002-03 та 2004-05 р.р.н. в приміщенні | Київ | 17.02.2021 | ||
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дніпро Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
5.62 | I | 180/60 | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X 5.62 X 5.46 5.57 5.56 | ||||||
5.77 | I | 180/60 | 7кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.28 5.69 5.77 | ||||||
5.69 | I | 180/60 | 5ф | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.35 5.44 5.69 5.62 | ||||||
5.69 | I | 12ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.43 5.54 5.69 | ||||||
5.84 | I | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X X 5.63 5.84 X X | ||||||
5.52 | II | 7кв | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X X 5.52 | ||||||
DNS | ф | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 | ||
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.63 | I | 1ф | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 2002-03 та 2004-05 р.р.н. в приміщенні | Київ | 17.02.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дніпро Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А.,Воронько Р.Є. | |||||
X 12.63 12.58 X X 12.60 | ||||||
12.48 | I | 180/60 | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.02 12.32 X 12.22 12.27 12.48 | ||||||
12.49 | I | 180/60 | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X 12.49 12.26 | ||||||
DNS | ф | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 | ||
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.79 | I | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X 12.45 12.19 12.79 | ||||||
12.45 | I | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X 12.19 12.45 X X 12.45 | ||||||
DNS | ф | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 | ||
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.85/+1.3 | I | 3ф | Ludvik Danek Memorial | Турнов | 14.09.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.49/-0.9 Х/-0.3 4.78/-0.7 5.53/+0.1 Х/-0.6 5.85/+1.3 | ||||||
5.78/-0.3 | I | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.20/+0.8 5.18/+1.0 5.71/-1.0 5.78/-0.3 5.54/+0.2 5.70/+0.2 | ||||||
5.53/+0.9 | II | 8кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.43/-0.2 5.53/+0.9 4.80/+0.2 | ||||||
5.35/+0.9 | II | 183/63 | 15кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.35/+0.9 5.29/-1.7 X/-0.3 | ||||||
5.51/-1.4 | II | 183/63 | 9ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
м. Київ | НУФВСУ Курдаченко Ю.А. | |||||
X/-1.5 X/-2.2 5.51/-1.4 | ||||||
5.74/+0.2 | I | 183/63 | 4ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.74/+0.2 5.68/-0.3 X/-0.1 5.72/+0.6 | ||||||
5.43/-2.2 | II | 183/63 | 13ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.43/-2.2 X/+0.2 X/+0.1 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.58/-0.1 | I | 3ф | Janusz Sidło Memorial | Сопот | 30.08.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
11.98/-0.1 12.58/-0.1 12.56/+0.5 12.53/+0.3 12.51/+0.2 Х/+0.5 | ||||||
12.61/+1.4 | I | 16кв | World Athletics U20 Championships | Найробі | 19.08.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.61/+1.4 Х/+1.1 12.32/-0.2 | ||||||
13.07/+0.9 | КМС | 7ф | Чемпіонат Європи серед юніорів | Таллінн | 16.07.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
13.07/+0.9 X/+2.8 X/+2.5 X/+0.2 X/+2.6 X/+1.1 | ||||||
13.16/+0.9 | КМС | 7кв | Чемпіонат Європи серед юніорів | Таллінн | 15.07.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
X/+1.8 13.16/+0.9 - | ||||||
13.23/+0.5 | КМС | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.94/+2.0 X/+0.9 13.23/+0.5 X/+1.3 13.05/+0.9 X/+2.4 | ||||||
12.72/+0.2 | I | 183/63 | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.00/-1.7 12.51/-0.7 12.53/-0.7 12.62/-0.1 12.72/+0.2 X/+0.5 | ||||||
12.71/-0.8 | I | 183/63 | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X/+0.9 12.65/+0.3 12.71/-0.8 | ||||||
12.54/-1.7 | I | 183/63 | 2ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
м. Київ | НУФВСУ Курдаченко Ю.А. | |||||
X/-1.1 11.86/-2.2 12.52/-1.2 X/-1.9 12.41/-1.7 12.54/-1.7 | ||||||
12.42/-0.9 | I | 183/63 | 5ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 21.05.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.42/-0.9 X/-0.9 X/+0.4 X/+0.5 | ||||||
12.38/+1.4 | I | 183/63 | 7ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 18.05.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.24/+1.1 X/+0.7 11.67/-0.1 12.38/+1.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | ||
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.57 | II | 1ф | Міжнародні змагання у приміщенні | Отроковіце | 06.02.2020 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.44 X X X 5.57 X | ||||||
5.88 | I | 180/62 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X 5.88 5.60 X 5.46 5.45 | ||||||
5.61 | I | 180/62 | 3кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.16 5.61 | ||||||
5.63 | I | 1ф | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з л/а у приміщенні | Київ | 15.01.2020 | |
Дніпропетровська | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
5.44 X 5.63 X X X | ||||||
5.68 | I | 5ф | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
5.28 5.68 5.51 X X X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.15 | I | 5ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.01 12.15 X X | ||||||
12.65 | I | 180/62 | 6ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 22.02.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
11.98 X 12.65 12.39 X 12.64 | ||||||
12.51 | I | 180/62 | 6кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.35 12.51 12.42 | ||||||
12.84 | КМС | 1ф | Міжнародні змагання у приміщенні | Отроковіце | 06.02.2020 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.84 12.84 X X X 12.78 | ||||||
12.70 | I | 180/60 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.00 X 12.10 X 12.54 12.70 | ||||||
12.34 | I | 1ф | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з л/а у приміщенні | Київ | 17.01.2020 | |
Дніпропетровська | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.34 12.28 X X X X | ||||||
NM | ф | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | ||
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.43/+1.5 | II | 17кв | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X/+1.7 5.43/+1.5 X/+1.0 | ||||||
NM | ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 15.08.2020 | ||
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X/-1.8 X/0.0 X/+0.5 | ||||||
5.52/+1.0 | II | 3кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X/0.0 X/-1.1 5.52/+1.0 | ||||||
5.41/+1.0 | II | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
5.41/+1.0 X/+2.1 X/+1.5 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.74/+1.0 | I | 6ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
12.49/0.0 12.45/+1.7 X/+0.9 X/+2.6 12.50/+1.6 12.74/+1.0 | ||||||
12.02/0.0 | I | 8ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 16.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X/+1.1 11.97/-1.3 12.02/0.0 11.66/0.0 | ||||||
12.58/+0.8 | I | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | |||||
X/+1.4 11.96/+1.6 12.58/+0.8 X/+1.5 X/+0.7 12.22/+0.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.64 | I | 179/60 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X 5.47 5.51 5.24 X 5.64 | ||||||
5.24 | II | 179/60 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
5.20 5.23 5.24 X X X | ||||||
5.46 | II | 179/60 | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
5.19 5.46 — | ||||||
5.55 | II | 1ф | Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) | Київ | 16.01.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В. | |||||
X X 5.26 5.55 | ||||||
5.46 | II | 11ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Дніпропетровська | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В.,Курдаченко | |||||
5.46 5.37 X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.28 | I | 5ф | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.06 Х 12.28 Х 12.13 12.02 | ||||||
12.02 | I | 179/60 | 8ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
12.02 X X X | ||||||
12.47 | I | 179/60 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X 12.07 X X X 12.47 | ||||||
11.21 | II | 179/60 | 15ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X X 11.21 | ||||||
11.81 | II | 179/60 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X X 11.81 | ||||||
11.76 | II | 1ф | Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) | Київ | 17.01.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В. | |||||
X X X 11.76 | ||||||
11.98 | II | 5ф | Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного бігу та спринту пам'яті М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 15.01.2019 | |
Дніпропетровська | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В.,Курдаченко | |||||
11.89 11.98 11.58 X | ||||||
11.85 | II | 7ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | |
Дніпропетровська | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В.,Курдаченко | |||||
X X 11.50 11.67 11.85 11.70 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.34/0.0 | II | 179/59 | 8кв | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X/0.0 5.28/-0.2 5.34/0.0 | ||||||
5.31/+1.7 | II | 179/59 | 12ф | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
5.31/+1.7 X/0.0 X/+2.1 | ||||||
5.25/0.0 | II | 5ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В. | |||||
X/0.0 5.25/0.0 5.05/0.0 X/+0.2 | ||||||
5.45/0.0 | II | 3ф | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 06.05.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В. | |||||
X/0.0 5.45/0.0 5.32/-0.1 X/-0.3 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.45/-0.4 | I | 3ф | Balkan U18 Championships | Стамбул | 14.07.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.03/-0.8 X/+0.6 12.28/-0.8 12.45/-0.4 12.43/+0.6 12.15/0.0 | ||||||
12.51/0.0 | I | 179/60 | 1ф | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
12.44/-0.1 X/0.0 12.11/0.0 12.51/0.0 12.23/+2.4 X/-1.8 | ||||||
12.58/+2.1 | I | 179/60 | 2ф | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 20.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X/+2.3 12.00/0.0 12.02/0.0 X/0.0 12.42/+0.2 12.58/+2.1 | ||||||
12.38/0.0 | I | 179/60 | 1кв | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
12.38/0.0 | ||||||
12.08/0.0 | I | 2ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 22.05.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В. | |||||
11.79/0.0 12.08/0.0 11.79/0.0 X/+0.3 | ||||||
12.49/+0.2 | I | 2ф | Матчева зустріч серед юніорів | Пітешть | 11.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.92 | III | 23кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 | |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
4.89 4.92 — | ||||||
5.00 | III | 180/58 | 12ф | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
4.78 4.97 5.00 | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | ||
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.68 | II | 180/55 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
11.44 11.68 X 11.10 11.64 X | ||||||
11.62 | II | 180/55 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
11.62 | ||||||
11.65 | II | 180/58 | 2ф | Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000, 2001-2002 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 17.01.2018 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
11.34 11.65 11.27 X 11.55 11.42 | ||||||
11.65 | II | 180/58 | 8ф | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
11.34 11.54 11.65 X 11.46 11.39 | ||||||
11.95 | II | 3ф | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 23.12.2017 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
X X X 11.77 11.73 11.95 | ||||||
11.51 | II | 180/54 | 3ф | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
м. Київ | МОН | ОК ім. І.Піддубного Окрайченко К.Й. | ||||
11.51 11.39 11.33 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.94/-0.1 | III | 179/59 | 20ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
4.81/+1.0 4.94/-0.1 4.51/-2.6 | ||||||
5.23/+1.9 | II | 179/60 | 8ф | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
5.05/0.0 X/+2.3 5.23/+1.9 5.18/+1.9 | ||||||
5.10/+2.1 | III | 179/60 | 11ф | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/+2.0 5.10/+2.1 4.70/+0.5 | ||||||
5.20/-1.5 | II | 5ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.) | Київ | 22.05.2018 | |
м. Київ | ДШВСМ Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/-0.3 5.20/-1.5 X/+0.9 X/-0.4 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.24/0.0 | II | 179/59 | 8ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/-0.5 X/+0.7 11.24/0.0 X/+0.6 | ||||||
11.81/+0.5 | II | 26кв | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 05.07.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
11.71/+1.7 11.57/+0.3 11.81/+0.5 | ||||||
12.17/+2.2 | I | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
12.02/+1.5 11.55/-0.8 X/+4.6 12.17/+2.2 12.17/+2.5 12.15/0.0 | ||||||
11.40/0.0 | II | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/+1.9 11.40/0.0 | ||||||
11.95/+0.6 | II | 179/60 | 5ф | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
X/-0.4 11.60/0.0 11.86/+1.2 11.95/+0.6 | ||||||
11.71/0.0 | II | 183/57 | 6ф | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
11.70/0.0 11.71/0.0 X/-2.8 X/-0.8 | ||||||
11.95/0.0 | II | 1ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.) | Київ | 23.05.2018 | |
м. Київ | ДШВСМ Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
11.95/0.0 X/+0.1 X/-0.1 X/-0.8 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.76 | III | 183/56 | 3двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.03 | III | 4ф | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
2.12 4.67 5.03 4.82 4.80 4.23 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.37 | II | 183/56 | 1двбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X 10.30 11.37 | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат м. Києва, чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2017 | ||
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Голубцов А.В.,Окрайченко К.Й. | |||||
11.52 | II | 179/56 | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | |||||
X 11.34 11.52 11.01 11.32 11.06 | ||||||
11.49 | II | 179/56 | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | |||||
11.49 | ||||||
Двоборство 60м + Потрійний | ||||||
1583 | 183/56 | 3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
8.76 11.37 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.06/+2.4 | III | 180/55 | 6ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | ||||
4.72/0.0 5.06/+2.4 4.97/+0.8 4.99/+1.4 | ||||||
4.86/+2.1 | III | 180/56 | 22кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
4.80/+0.2 4.86/+2.1 4.63/+1.4 | ||||||
5.09/+1.2 | III | 183/57 | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р | ||||
X/+0.6 5.09/+1.2 | ||||||
4.83/-2.0 | III | 183/57 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р | ||||
4.79/-1.1 4.78/-0.7 4.83/-2.0 X/0.0 X/-1.6 4.75/+0.8 | ||||||
5.05/0.0 | III | 183/60 | 1ф | Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | ДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | |||||
5.03/0.0 3.90/0.0 5.05/0.0 4.84/0.0 4.88/0.0 4.69/0.0 | ||||||
5.21/+1.3 | II | 183/60 | 6ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
4.95/+0.6 5.21/+1.3 5.19/+1.1 4.96/+3.7 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.38/0.0 | II | 180/50 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р.Є. | ||||
X/+1.7 10.77/+0.1 11.38/0.0 X/0.0 | ||||||
11.11/+1.4 | III | 180/57 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
10.96/+0.1 X/0.0 11.11/+1.4 | ||||||
11.10/+1.5 | III | 180/57 | 9кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
11.10/+1.5 | ||||||
11.29/+1.5 | II | 180/57 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В.,Воронько Р | ||||
10.53/0.0 10.37/0.0 10.86/+0.7 10.76/+1.5 10.84/+0.9 11.29/+1.5 | ||||||
DNS | ф | Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" | Дніпро | 10.06.2017 | ||
Дніпропетровська | ДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | |||||
11.25/-0.9 | II | 3ф | Командний чемпіонат м.Києва присвячений "Дню міста" Чемпіонат м.Києва серед юніорів (1998-99 р.р.н) | Київ | 20.05.2017 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Курдаченко Ю.А. | |||||
10.89/-2.1 X/-0.3 11.25/-0.9 10.65/-3.6 | ||||||
10.81/+1.6 | III | 183/60 | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Голубцов А.В. | |||||
X/+1.1 10.81/+1.6 10.50/-1.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
9.14 | I юн | 4двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.79 | III | 1ф | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | |||||
4.59 4.79 4.28 X 4.56 X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.63 | III | 4ф | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 06.03.2016 | |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | |||||
9.50 10.00 X 10.63 X X | ||||||
10.33 | I юн | 9двбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
10.33 10.16 10.11 | ||||||
10.41 | III | 15ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
X 9.94 10.41 | ||||||
Двоборство 60м + Потрійний | ||||||
1392 | 11 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
9.14 10.33 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.68/0.0 | I юн | 179/51 | 18кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
4.65/-1.3 4.32/-0.4 4.68/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.32/-1.4 | I юн | 7ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
10.01/-2.3 X/-3.0 10.32/-1.4 X/-2.2 | ||||||
10.76/-0.9 | III | 179/51 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Воронько Р | ||||
X/0.0 10.57/0.0 10.76/-0.9 X/-1.9 X/-1.5 10.59/-1.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |