Прізвище: ЖУРАВОВ | Прізвище Англ: ZHURAVOV |
Ім'я: Данило | Ім'я Англ: Danylo |
Дата народження: 23.03.2002 | Стать: Ч |
ТФЛА: Донецька | |
Клуб: КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" | |
Тренери: Третьяков М. К., Кривошанов О. Ю. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 22.95 | 23.03 | 22.95 | 23.50 | 24.00 | 24.93 | |
Біг на 400 м | 50.25 | 51.43 | 50.94 | 50.25 | 50.94 | 53.34 | 55.61 |
Естафетний біг 4х200 м | 1:29.73 | 1:32.97 | 1:29.73 | 1:31.01 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:19.97 | 3:19.97 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:02.96 | 2:02.96 | 2:05.04 | ||||
Двоборство 200м + 400м | 1248 | 1248 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.03/+1.4 | 11.03/+1.4 | 11.37/+1.7 | |||
Біг на 200 м | 22.44/+0.8 | 22.44/+0.8 | 22.73/+0.4 | 23.60/+1.5 | 24.18/0.0 | 26.17/+1.2 |
Біг на 400 м | 50.34 | 50.34 | 51.44 | 53.90 | 56.84 | |
Біг на 800 м | 2:02.15 | 2:02.15 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 43.45 | 43.45 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:25.01 | 3:26.05 | 3:25.01 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:00.85 | 2:01.16 | 2:00.85 | 2:07.04 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.43 | I | 178/73 | 1ф6 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кривошанов О.Ю.,Кузьменко В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.03 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
23.14 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.63 | I | 4ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
51.21 | I | 2з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
50.94 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:32.97 | Донецька | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
ПОЛКОВНИКОВ Данило (11.11.2004), БАЙБАРА Олександр (17.06.2002), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), БАРАННИК Єгор (20.06.2004) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.21/+2.0 | I | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кривошанов О.Ю.,Кузьменко В.І. | |||||
11.39/-0.2 | II | 178/72 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І.,Кривошанов О.Ю. | |||||
11.04/+1.3 | КМС | 178/72 | 1з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І.,Кривошанов О.Ю. | |||||
11.03/+1.4 | КМС | 178/72 | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І.,Кривошанов О.Ю. | |||||
11.44/+1.5 | II | 178/72 | 6з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Кузьменко В.І.,Третьяков М.К.,Кривошанов О.Ю. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.83/-1.7 | I | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кривошанов О.Ю.,Кузьменко В.І. | |||||
22.94/-0.3 | I | 178/72 | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І.,Кривошанов О.Ю. | |||||
22.44/+0.8 | I | 188/72 | 1ф7 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 21.05.2021 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Третьяков М.К.,Кузьменко В.І.,Кривошанов О.Ю. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.49 | II | Донецька | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 |
БАЙБАРА Олександр (17.06.2002), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), ФЕДОРОВ Денис (14.09.2003), ШЕСТОПАЛ Сергій (19.04.2004) | ||||||
43.45 | II | Донецька | 2ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
ПОЛКОВНИКОВ Данило (11.11.2004), БОЧКО Дмитро (29.07.2004), БАЙБАРА Олександр (17.06.2002), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:26.05 | II | Донецька | 3ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 21.05.2021 |
БАЙБАРА Олександр (17.06.2002), ФЕДОРОВ Денис (14.09.2003), ПОЛКОВНИКОВ Данило (11.11.2004), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.0h | I | 1ф1 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження | Бахмут | 16.11.2019 | |
Донецька | Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
6.9h | I | 1з2 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження | Бахмут | 16.11.2019 | |
Донецька | Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
7.0h | I | 1з1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 | Бахмут | 02.11.2019 | |
Донецька | ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
7.0h | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 | Бахмут | 02.11.2019 | |
Донецька | ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.95 | КМС | 178/69 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.25 | КМС | 178/70 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
50.68 | I | 178/70 | 1--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
DQ 163.3 | 178/70 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
Біг на 600 м | ||||||
1:27.7h | 1ф1 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження | Бахмут | 16.11.2019 | ||
Донецька | Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:29.73 | Донецька | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.97 | Донецька | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999), ПОЗДНЯКОВ Олексій (01.04.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.50 | I | 175/65 | 1ф17 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.94 | I | 175/65 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
50.98 | I | 175/65 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
52.78 | II | 175/65 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
51.51 | I | 175/65 | 1пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
51.68 | I | 175/65 | 1ф14 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:31.01 | Донецька | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:02.96 | Донецька | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | |
ЛУЦЕНКО Сергій (26.03.2002), БУБЛИК Ярослав (10.10.2002), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.45/+0.4 | II | 177/68 | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
11.37/+1.7 | II | 177/68 | 2з5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.77/0.0 | I | 177/68 | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
22.92/+1.8 | I | 177/68 | 1з7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
22.73/+0.4 | I | 177/65 | 2ф10 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.91 | II | 178/67 | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
51.10 | II | 178/67 | 2пф2 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
52.10 | II | 178/67 | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
50.34 | I | 177/65 | 2ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.15 | II | 178/65 | 7з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:01.19 | II | Донецька | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
НОВОДРАНОВ Володимир (21.05.2003), БАЙБАРА Олександр (17.06.2002), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003) | ||||||
2:01.16 | II | Донецька | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
РЕЗУН Владислав (19.01.2004), ЛУЦЕНКО Сергій (26.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.2h | II | 5ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше | Бахмут | 19.01.2018 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
7.1h | II | 2з3 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше | Бахмут | 19.01.2018 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
7.2h | II | 2з1 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. | Бахмут | 17.11.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
DQ 162.7 | ф1 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. | Бахмут | 17.11.2017 | ||
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.00 | I | 171/61 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
24.14 | I | 171/58 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
23.9h | I | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше | Бахмут | 20.01.2018 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Біг на 300 м | ||||||
38.2h | II | 2ф2 | Кубок Донецької області з легкої атлетики | Бахмут | 27.12.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
37.9h | II | 2ф3 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. | Бахмут | 17.11.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц Кузьменко В.І.,Третьяков М.К. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
53.34 | II | 173/61 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
53.51 | II | 173/61 | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
53.96 | II | 174/60 | 1ф9 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.04 | Донецька | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
СТЕПАНЕНКО Станіслав (07.04.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.94/+4.2 | I | 178/63 | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
23.60/+1.5 | II | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
23.73/+0.5 | II | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.50 | II | 178/63 | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
52.44 | II | 3пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
53.60 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
51.44 | II | 174/61 | 3ф7 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.01 | II | Донецька | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:00.85 | II | Донецька | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
ТУРЛАК Володимир (03.08.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001) | ||||||
2:01.54 | III | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ТУРЛАК Володимир (03.08.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003), ОВСЯННИКОВ Микола (28.08.2001) | ||||||
2:01.15 | II | Донецька | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ТУРЛАК Володимир (03.08.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.8h | III | 3з2 | Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів 1998-1999 р.н., юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 років народження та молодше на честь ЗМС В.Подлужного. | Бахмут | 24.02.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.93 | II | 170/58 | 3двбр8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Третьяков М.К.,Кузьменко В | |||||
25.1h | II | 1двбр1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 11.03.2017 | |
Донецька | Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
DQ 162.6 | ф10 | Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики | Бахмут | 21.01.2017 | ||
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
26.9h | I юн | 1ф3 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. | Бахмут | 14.01.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
28.8h | II юн | 3двбр | Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. | Бахмут | 02.12.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
Біг на 300 м | ||||||
39.7h | III | 1ф2 | Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів 1998-1999 р.н., юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 років народження та молодше на честь ЗМС В.Подлужного. | Бахмут | 25.02.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
42.6h | II юн | 1ф3 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області серед юніорів, юнаків та дівчат 1999-2000 року народження та молодше. | Бахмут | 26.11.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.61 | III | 170/58 | 1двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Третьяков М.К.,Кузьменко В | |||||
57.5h | I юн | 1двбр2 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 10.03.2017 | |
Донецька | Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
59.1h | I юн | 1ф5 | Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики | Бахмут | 20.01.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
59.4h | I юн | 1ф | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. | Бахмут | 13.01.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
1:00.3h | II юн | 2ф2 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодше. | Бахмут | 16.12.2016 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
1:01.8h | II юн | 1двбр | Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. | Бахмут | 02.12.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1248 | 170/58 | 6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Третьяков М.К.,Кузьменко В | |||||
55.61 24.93 | ||||||
1089 | 1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 10.03.2017 | ||
Донецька | Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
57.5h 25.1h | ||||||
45 | 2 | Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. | Бахмут | 02.12.2016 | ||
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
1:01.8h 28.8h |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.18/0.0 | III | 1ф9 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
Донецька | ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Третьяков М.К. | |||||
24.1h/0.0 | III | 1ф3 | Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молодше. | Бахмут | 09.09.2017 | |
Донецька | Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
DNS | ф3 | Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської | Бахмут | 03.09.2017 | ||
Донецька | ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
24.93/+0.6 | III | 171/58 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
24.6h/0.0 | III | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 15.04.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
53.2h | II | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р.н. та молодше. | Бахмут | 06.10.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
53.90 | III | 172/60 | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Донецька | ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Третьяков М.К. | |||||
54.7h | III | 2ф2 | Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської | Бахмут | 02.09.2017 | |
Донецька | ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
54.36 | III | 171/58 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
55.68 | III | 171/58 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Третьяков М.К.,Кузьменко В.І. | |||||
55.1h | III | 4ф1 | Кубок Донецької області з легкої атлетики | Бахмут | 06.05.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Днц Третьяков М.К.,Стрілець С.І. | |||||
56.2h | I юн | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 14.04.2017 | |
Донецька | Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Третьяков М.К.,Кузьменко В.і. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:10.57 | Донецька | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
БУХАНЦОВ Микита (30.10.2002), БУБЛИК Ярослав (10.10.2002), ДУШЕНКО Олексій (28.05.2002), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002) | ||||||
2:07.04 | II юн | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 16.06.2017 |
БУБЛИК Ярослав (10.10.2002), БУХАНЦОВ Микита (30.10.2002), ЖУРАВОВ Данило (23.03.2002), СОСНОВЕНКО Олександр (24.03.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.17/+1.2 | I юн | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Кузьменко В,Третьяков М.К. | |||||
DQ 163.3 | 167/51 | ф9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Кузьменко В,Третьяков М.К. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.84 | I юн | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Кузьменко В,Третьяков М.К. | |||||
DQ 163.3 | 167/53 | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Кузьменко В,Третьяков М.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |