Прізвище: ГНОЄВА | Прізвище Англ: HNOYEVA |
Ім'я: Ольга | Ім'я Англ: Olha |
Дата народження: 13.07.2003 | Стать: Ж |
ТФЛА: Черкаська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк | |
Тренери: Чернявська К. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.50 | 8.50 | 8.57 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:50.05 | 1:50.05 | |||||||
Стрибки у довжину | 5.72 | 5.60 | 5.60 | 5.61 | 5.72 | 5.43 | 5.14 | 5.22 | 4.89 |
Потрійний стрибок | 11.48 | 11.48 | |||||||
Двоборство 60м + Довжина | 1640 | 1640 | 1554 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 29.15/-0.1 | 29.15/-0.1 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | 49.99 | 49.99 | 53.56 | 50.43 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:24.55 | 2:24.55 | 2:26.45 | |||||
Стрибки у довжину | 5.87/+1.7 | 5.87/+1.7 | 5.86/+0.9 | 5.76/+1.3 | 5.24/+0.5 | 5.69/+1.4 | 5.15/+1.3 | 4.70/-0.4 |
Потрійний стрибок | 11.90/-0.2 | 11.06/0.0 | 11.90/-0.2 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.05 | III | 12ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 03.02.2024 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.05 4.71 X | ||||||
5.31 | II | 10кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства | Київ | 02.02.2024 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.04 5.31 — | ||||||
5.26 | II | 11ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 20.01.2024 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.26 — — | ||||||
5.60 | I | 5ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2024 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.08 5.20 5.37 3.63 5.60 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.60 | I | 160/52 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 18.02.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.60 5.34 5.60 X 5.44 5.60 | ||||||
5.50 | II | 166/52 | 5ф | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.46 5.42 3.85 5.50 — 4.20 | ||||||
5.51 | II | 160/52 | 5ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 28.01.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.14 5.38 5.51 5.48 5.12 3.94 | ||||||
5.50 | II | 160/52 | 3ф | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
X 5.16 5.40 4.97 5.50 5.43 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.48 | II | 160/52 | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 19.02.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
X X 11.48 X X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | ф2 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 15.07.2023 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.85/+1.6 | I | 7кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 28.07.2023 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.85/+1.6 — — | ||||||
5.59/+1.4 | II | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 28.07.2023 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.59/+1.4 5.33/0.0 3.90/0.0 | ||||||
5.56/+0.1 | II | 160/52 | 2ф | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 15.07.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
X/-0.6 X/+0.7 5.56/+0.1 5.52/+0.2 X/+0.1 5.40/+2.5 | ||||||
5.87/+1.7 | I | 160/52 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.65/+1.0 5.87/+1.7 5.79/+1.3 5.66/+0.8 4.26/+1.1 5.58/-0.2 | ||||||
5.61/+1.6 | I | 160/52 | 8ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.28/-1.6 5.50/+0.3 5.61/+1.6 5.46/+2.5 X/-1.2 5.49/+0.4 | ||||||
5.30/-1.6 | II | 160/52 | 13ф | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 |
Черкаська | МОН | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Чернявська К.М. | ||||
5.30/-1.6 4.90/0.0 5.13/+0.8 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 08.06.2023 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
11.06/0.0 | III | 160/52 | 10ф | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 |
Черкаська | МОН | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Чернявська К.М. | ||||
10.91/-1.3 11.06/0.0 X/+0.8 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.99 | I | Черкаська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 |
ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ГОРБАТЮК Руслана (02.04.2005) | ||||||
52.98 | II | Черкаська | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), БАНИРА Вікторія (07.04.1999), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001) | ||||||
50.72 | II | Черкаська | 4ф2 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 |
ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), МЕЛЬНИК Анна (24.12.2003), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.61 | I | 160/50 | 5ф | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.55 5.51 5.49 X 5.12 5.61 | ||||||
5.30 | II | 160/50 | 12кв | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 22.01.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.30 5.28 5.25 | ||||||
5.37 | II | 160/50 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 22.01.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.26 X 5.37 | ||||||
5.36 | II | 160/50 | 16ф | XXVII відкриті змагання з л/а в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.36 5.05 4.35 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.37/0.0 | II | 160/50 | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 24.09.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.26/-0.3 5.37/0.0 5.35/0.0 4.25/+0.3 X/+1.6 5.16/0.0 | ||||||
5.72/+1.3 | I | 160/50 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 17.09.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.56/-0.3 5.29/-0.9 5.40/-1.1 5.60/+0.7 3.53/+0.2 5.72/+1.3 | ||||||
5.45/+0.1 | II | 160/50 | 8кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 17.09.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.24/+0.6 4.81/+0.3 5.45/+0.1 | ||||||
5.07/0.0 | III | 160/50 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.05/+1.0 5.00/0.0 X/0.0 5.07/0.0 5.02/-1.0 4.77/0.0 | ||||||
5.60/-0.7 | I | 160/50 | 3ф | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.25/-0.1 5.60/-0.7 5.41/0.0 5.01/+0.1 X/-1.0 5.22/-0.4 | ||||||
5.86/+0.9 | I | 160/50 | 4ф | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 24.06.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.53/-0.9 5.72/0.0 5.79/+1.1 5.60/+0.6 X/+0.2 5.86/+0.9 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.48/+0.9 | II | 160/50 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 18.09.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
X/0.0 X/0.0 11.00/+0.7 11.10/+0.6 X/0.0 11.48/+0.9 | ||||||
11.90/-0.2 | II | 168/50 | 3ф | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 25.06.2022 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
X/-0.4 11.84/+0.5 11.90/-0.2 X/+0.1 — — | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
53.56 | III | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Черкаська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 | |
ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.30 | II | 160/53 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.23 5.18 5.30 5.18 5.23 5.27 | ||||||
5.72 | I | 160/53 | 8кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.54 5.46 5.72 | ||||||
5.48 | II | 16ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.48 5.48 5.47 | ||||||
5.46 | II | 9кв | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.09 5.46 - | ||||||
5.32 | II | 12ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.26 5.26 5.32 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:50.05 | Черкаська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), КАДАНЦЕВА Юліанна (05.03.2005), РОМАНОВА Іванна (07.07.2005), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.51/-0.7 | II | 10ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.51/-0.7 X/+0.7 5.41/+0.8 | ||||||
5.34/+1.9 | II | 12кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.27/+1.0 5.34/+1.9 5.22/+0.5 | ||||||
5.76/+1.3 | I | 160/50 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.71/0.0 5.37/+1.6 5.76/+1.3 5.49/+0.6 3.64/0.0 5.59/+0.2 | ||||||
5.58/-2.1 | II | 160/50 | 6ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Черкаська | МОН | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Чернявська К.М. | ||||
X/-1.1 X/-1.6 5.58/-2.1 3.29/-1.4 5.41/-0.8 5.41/-1.4 | ||||||
5.72/+1.9 | I | 160/50 | 5ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.20/+0.5 5.66/0.0 5.72/+1.9 5.58/+0.8 | ||||||
5.45/-0.1 | II | 160/50 | 12ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
X/-1.3 4.86/-0.9 5.45/-0.1 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.36/-2.3 | II | 160/50 | 8ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Черкаська | МОН | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Чернявська К.М. | ||||
11.29/-1.2 10.72/-3.0 11.10/-2.2 11.35/-2.0 11.36/-2.3 — | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.43 | II | Черкаська | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), ПРІХНО Єлизавета (12.06.2002), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.22 | II | 160/51 | 14кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.10 5.10 5.22 | ||||||
5.43 | II | 150/52 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 28.01.2020 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.31 5.43 5.30 5.25 5.23 5.38 | ||||||
5.25 | II | 150/52 | 7кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 27.01.2020 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.25 5.25 - | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 28.01.2020 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.15/-0.1 | III | 5з8 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 27.08.2020 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.24/+0.5 | II | 160/48 | 9ф | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 19.09.2020 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.22/+0.5 5.09/+0.4 5.24/+0.5 | ||||||
5.11/+1.4 | III | 8ф | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
4.81/-2.1 5.11/+1.4 4.84/-2.3 5.10/+1.7 4.82/+0.6 4.69/+1.5 | ||||||
5.08/+0.7 | III | 8кв | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
4.95/+0.5 5.08/+0.7 5.01/+0.8 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 20.09.2020 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.89 | III | 160/48 | 11ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
4.61 4.78 4.89 | ||||||
5.14 | III | 160/48 | 12кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.12 5.02 5.14 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.37/-1.9 | II | 160/49 | 3ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.04/0.0 5.27/-0.7 5.17/0.0 4.92/0.0 5.37/-1.9 5.12/0.0 | ||||||
5.32/+1.7 | II | 160/49 | 3кв | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.10/-0.3 5.32/+1.7 — | ||||||
5.61/+0.2 | I | 160/49 | 2ф | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.26/0.0 5.34/+0.7 5.61/+0.2 3.73/+0.8 5.52/+1.0 5.52/+1.1 | ||||||
5.37/+2.5 | II | 160/49 | 8кв | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.37/+2.5 X/+4.5 5.33/+1.8 | ||||||
5.22/0.0 | II | 160/49 | 11кв | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.17/0.0 X/0.0 5.22/0.0 | ||||||
5.69/+1.4 | I | 160/49 | 5ф | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.24/+0.7 X/+1.3 5.69/+1.4 5.60/+2.1 X/+1.4 5.38/0.0 | ||||||
5.34/0.0 | II | 160/49 | 11ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
4.85/-1.7 5.26/+3.1 5.34/0.0 5.12/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
DNS | кв | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.55 | II юн | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), НАУМЕНКО Поліна (02.09.2004) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.50 | III | 5двбр6 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К.М. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.22 | II | 2двбр | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та мол) | Київ | 02.03.2018 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К.М. | ||||
4.82 4.95 5.22 | ||||||
Двоборство 60м + Довжина | ||||||
1640 | 3 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | ||
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К.М. | ||||
5.22 8.50 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.13/0.0 | III | 160/48 | 13ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
5.10/-0.5 5.13/0.0 4.65/-0.3 | ||||||
5.15/+1.3 | III | 158/42 | 2ф | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Чернявська К.М. | ||||
X/0.0 5.15/+1.3 5.04/+1.0 5.15/+1.2 | ||||||
5.12/+0.2 | III | 160/47 | 7кв | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К.М. | ||||
5.12/+0.2 | ||||||
5.18/+2.3 | III | 160/47 | 7ф | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К.М. | ||||
5.12/+1.4 5.18/+2.3 X/+2.2 4.89/+1.6 X/+1.0 X/+1.6 | ||||||
5.42/+2.2 | II | 158/47 | 6ф | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К.М. | ||||
5.42/+2.2 5.25/+0.7 5.17/+0.5 5.31/+2.2 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.45 | II юн | Черкаська | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
КОРИТНИК Тетяна (10.04.2001), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.57 | III | 156/42 | 3двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.89 | III | 156/42 | 8двбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К | ||||
X X 4.89 | ||||||
4.88 | III | 158/42 | 17кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ м.Сміла Чрк Чернявська К | ||||
X 4.88 4.36 | ||||||
Двоборство 60м + Довжина | ||||||
1554 | 156/42 | 10 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ "Олімп" м. Сміла Чернявська К | ||||
4.89 8.57 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.70/-0.4 | III | 158/42 | 16ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ м.Сміла Чрк Чернявська К.М. | ||||
X/+1.5 4.70/-0.4 X/+0.7 | ||||||
4.58/0.0 | I юн | 158/42 | 22кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ м.Сміла Чрк Чернявська К | ||||
4.58/0.0 4.50/0.0 4.36/-0.5 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.11/-3.1 | II юн | 152/42 | 40кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ м.Сміла Чрк Чернявська К | ||||
4.11/-3.1 4.02/0.0 3.58/-1.6 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |