МЕЛЕШ Катерина
Прізвище: МЕЛЕШПрізвище Англ: MELESH
Ім'я: КатеринаІм'я Англ: Kateryna
Дата народження: 10.08.2002 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: ШВСМ Зкп
Тренери: Приходько В. В., Граб Р. С.

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2021 2020 2017
Біг на 200 м28.9528.95
Біг на 400 м1:01.481:01.481:06.831:08.75
Біг на 800 м2:24.462:24.46

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2020 2019 2018 2016
Біг на 100 м13.05/0.013.05/0.013.99/+0.1
Біг на 200 м26.95/-1.826.95/-1.826.98/+1.827.08/+1.4
Біг на 400 м1:00.581:00.581:05.55
Біг на 800 м2:43.832:43.83
Естафетний біг 4х100 м48.3848.38
Естафетний біг 100+200+300+400 м2:31.382:31.382:31.48

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:01.48 II 1ф2 Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 03.02.2021
 Київська Д КОШВСМ     Приходько В.М.,Ковальова А.О.,Граб Р.С.
Біг на 800 м
2:24.46 II 2ф2 Кубок України з легкої атлетики в приміщенні Київ 05.02.2021
 Закарпатська МОН ШВСМ Зкп     Приходько В.В.,Граб Р.С.
2:26.14 II 3ф1 XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 09.01.2021
 Закарпатська МОН ШВСМ Зкп     Приходько В.В.,Граб Р.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.18 III 2ф3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
 м. Київ Д КНТЕУ     Приходько В.М.,Граб Р.С.
28.95 III 4ф6 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 м. Київ КНТЕУ     Приходько В.М.,Ковальова А.О.
Біг на 400 м
1:06.83 III 1ф4 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 м. Київ Д КНТЕУ     Приходько В.М.,Граб Р.С.
DNS ф5 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ КНТЕУ     Приходько В.М.,Ковальова А.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.10/-1.8 II 5ф2 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів Луцьк 16.08.2020
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Приходько В.В.,Граб Р.С.
26.95/-1.8 II 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 13.08.2020
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.,Приходько В.В.
Біг на 400 м
1:00.58 II 3ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів Луцьк 15.08.2020
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Приходько В.В.,Граб Р.С.
1:02.34 II 6з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 12.08.2020
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.,Приходько В.В.
Естафетний біг 4х100 м
48.38 I  Закарпатська 4ф1 Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді Луцьк 29.08.2020
ХАВАН Даниїла (15.06.2001), МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), КОВАЧ Едіта (08.11.2000), МАГА Наталія (12.06.2001)
49.39 I  Закарпатська 5ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів Луцьк 15.08.2020
МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), ХАВАН Даниїла (15.06.2001), КОВАЧ Едіта (08.11.2000), МАГА Наталія (12.06.2001)
50.16 II  Закарпатська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 12.08.2020
КЕРЕСТЕШІ Даніела (08.08.2004), ХАВАН Даниїла (15.06.2001), МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), МАГА Наталія (12.06.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.50/+0.1 III 159/49 3з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.,Шурмельов С.О.
13.05/0.0 II 160/50 4з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.
13.08/-0.5 II 160/50 7пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.
Біг на 200 м
27.55/+1.8 II 159/49 2з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.,Шурмельов С.О.
26.98/+1.8 II 160/50 3з9 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.99/+0.1 III 159/49 4з6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.
DNS з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.
Біг на 200 м
29.00/+0.1 III 159/49 6ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.
27.08/+1.4 II 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:31.38 II юн  Закарпатська 10ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), МАГА Наталія (12.06.2001), АРЕНДАРЕНКО Даніелла (23.06.2002), ХАВАН Даниїла (15.06.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS 160/45 двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.
Біг на 400 м
1:08.75 I юн 160/45 3двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.
Двоборство 200м + 400м
DNF 160/45 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.
1:08.75 DNS

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.1h/0.0 I юн 1ф4 Першість Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ Мукачево 22.04.2017
 Закарпатська МОН Ужгород,ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.
Біг на 400 м
1:07.0h III 2ф4 Першість Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ Мукачево 22.04.2017
 Закарпатська МОН Ужгород,ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:05.55 III 157/45 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.
Біг на 800 м
2:43.83 III 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:31.48 II юн  Закарпатська 13ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), МАГА Наталія (12.06.2001), ХІМИЧ Даніелла (16.02.2002), АРЕНДАРЕНКО Даніелла (23.06.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:10.9h I юн 6з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.
Біг на 800 м
DQ 163.3 ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Закарпатська МОН ДЮСШ №1 м.Ужгород     Граб Р.с.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)