ЛИСТОПАДНИЙ Влад
Прізвище: ЛИСТОПАДНИЙПрізвище Англ: LYSTOPADNYI
Ім'я: ВладІм'я Англ: Vlad
Дата народження: 01.01.2001 Стать: Ч

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.17 II 186/72 4з13 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Бондаренко Є.М.
24.77 II 181/67 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Бондаренко Є.М.
Біг на 400 м
54.14 II 186/72 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Бондаренко Є.М.
54.12 II 186/71 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Бондаренко Є.М.
DNF з4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 27.01.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Бондаренко Є.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Бондаренко Є.М.
Біг на 400 м
DNS з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Бондаренко Є.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Сумська ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), ШТАКІН Максим (01.01.2002), ЛИСТОПАДНИЙ Влад (01.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)