КОВАЛЕНКО Ігор
Прізвище: КОВАЛЕНКОПрізвище Англ: KOVALENKO
Ім'я: ІгорІм'я Англ: Ihor
Дата народження: 10.06.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ м.Охтирка
Тренери: Литвиненко В. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 50 м
6.51 1з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
6.52 1ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
Біг на 60 м
7.63 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.65 2з6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7.65 5ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7.51 1ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
7.53 1з2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
7.60 2з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.66 6пф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
24.42 3ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
25.06 3з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
25.02 2ф6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
24.55 2ф7 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
24.84 3з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Стрибки у довжину
5.65 12ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
5.97 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 18.01.2020
5.62 15ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Потрійний стрибок
11.85 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики Суми 19.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 50 м
6.51 1з2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ Охтирська     Литвиненко В.В.
6.52 1ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ Охтирська     Литвиненко В.В.
Біг на 60 м
7.63 II 173/63 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
7.65 III 2з6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Охтирка     Литвиненко В.В.
7.65 III 5ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Охтирка     Литвиненко В.В.
7.51 II 1ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
7.53 1з2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
7.60 II 173/62 2з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
7.66 III 173/62 6пф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
Біг на 200 м
24.42 II 173/63 3ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
25.06 II 174/63 3з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
25.02 II 2ф6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Охтирка     Литвиненко В.В.
24.55 II 2ф7 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
24.84 II 173/62 3з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
Стрибки у довжину
5.65 I юн 173/63 12ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
5.27 5.65 5.42
5.97 III Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 18.01.2020
 Сумська Охтирка     Литвиненко В.В.
5.81 5.52 5.66 5.59 5.97 5.64
5.62 I юн 173/62 15ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
5.31 5.52 5.62
Потрійний стрибок
11.85 I юн Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики Суми 19.12.2019
 Сумська ДЮСШ Охтирська     Литвиненко В.В.
10.80 11.01 11.85 10.82
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.74 III 170/55 2двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
7.87 III 5з1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська МОН Охтирка,ДЮСШ Охтирська     Литвиненко В.В.
DNS ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська МОН Охтирка     Литвиненко В.В.
7.86 III 3з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська МОН Охтирка     Литвиненко В.В.
Біг на 200 м
26.09 III 2ф7 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська МОН Охтирка,ДЮСШ Охтирська     Литвиненко В.В.
26.11 III 3ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська МОН Охтирка     Литвиненко В.В.
Стрибки у довжину
5.42 I юн 170/55 14двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
5.40 5.23 5.42
5.32 I юн 20ф Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська МОН Охтирка,ДЮСШ Охтирська     Литвиненко В.В.
5.20 5.08 5.32
5.40 I юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 18.01.2019
 Сумська МОН Охтирка     Литвиненко В.В.
5.24 5.12 5.19 5.34 5.32 5.40
Двоборство 60м + Довжина
1228 170/55 11 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
5.42 7.74

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.19/0.0 III 171/61 2з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
Біг на 200 м
25.06/-0.3 III 171/61 2ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
25.62/+0.2 III 171/58 5кв10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
Стрибки у довжину
5.70/+0.7 I юн 171/61 10ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
5.36/+2.7 5.70/+0.7 5.45/+0.5
5.45/+1.1 I юн 171/57 13кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
5.04/0.0 5.43/0.0 5.45/+1.1
Потрійний стрибок
DNS ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.67  Сумська 9ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
КОВАЛЕНКО Ігор (10.06.2004), ЧЕТВЕРИК Артем (24.01.2004), МАСЛЮК Нікіта (07.03.2005), МЕШИЙ Дмитро (20.12.2005)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.22 I юн 4з6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
8.41 I юн 4з4 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Охтирка,ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
Біг на 200 м
27.53 I юн 1ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
28.22 II юн 4ф2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Охтирка,ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
Стрибки у довжину
4.55 III юн 22ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Литвиненко В.
3.82 4.55 4.43

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)