Прізвище: ПАЛАДІЙ | Прізвище Англ: PALADIY |
Ім'я: Марія | Ім'я Англ: Mariya |
Дата народження: 01.09.1994 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.18 | 8.18 | ||||||
Біг на 150 м | 19.28 | 19.28 | ||||||
Біг на 200 м | 26.23 | 26.23 | 26.66 | 26.57 | 27.84 | |||
Біг на 400 м | 1:00.05 | 58.85 | 58.03 | 1:00.05 | 58.01 | 59.08 | 59.43 | 1:01.88 |
Біг на 800 м | 2:31.31 | 2:31.31 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:59.59 | 4:00.76 | 3:59.59 | |||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 5:52.42 | 5:52.42 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.47/-0.8 | 12.77/+1.7 | 12.51/+1.6 | 12.47/-0.8 | |||||||
Біг на 200 м | 25.12/+0.8 | 25.41/+1.2 | 25.12/+0.8 | 25.29/+0.4 | 25.31/0.0 | 25.43/+1.8 | 26.29/+0.4 | 26.01/+1.6 | 27.15/+1.1 | ||
Біг на 400 м | 1:01.09 | 57.40 | 56.58 | 56.43 | 56.30 | 57.24 | 56.82 | 59.04 | 1:01.09 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 48.41 | 49.41 | 49.96 | 48.41 | 50.56 | 49.41 | 51.24 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:53.66 | 3:59.21 | 4:04.86 | 4:02.20 | 3:53.66 | 4:04.52 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:18.21 | 2:18.21 | 2:26.83 | ||||||||
Біг на 5 км | 25:00 | 25:57 | 25:00 | ||||||||
Штовхання ядра 4 кг | 7.29 | 7.29 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5 км | ||||||
25:57 | 12 | Десятка Незламності Київ | Київ | 24.03.2024 | ||
м. Київ | Track & Speed Club |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5 км | ||||||
25:00 | 4 | День 431: Київський Півмарафон Незламності | Київ | 30.04.2023 | ||
м. Київ | Track & Speed Club |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.18 | II | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
8.21 | II | 183/67 | 5з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
8.18 | II | 4з3 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 150 м | ||||||
19.51 | 4ф1 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Кіровоградська | КЗ ДЮСШ №2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | |||||
19.28 | 2з3 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Кіровоградська | КЗ ДЮСШ №2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.23 | I | 3в4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.85 | I | 2--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
58.91 | I | 183/67 | 1ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.77/+1.7 | II | 183/68 | 4--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
13.04/-2.2 | II | 184/66 | 6з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
12.96/-1.2 | II | 4з2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Кіровоградська | КДПУ ім.В.Винниченка Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | |||||
12.82/-0.3 | II | 183/70 | 6ф1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
13.09/+0.5 | II | 183/70 | 2з1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.64/+0.6 | I | 183/68 | 6пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.41/+1.2 | I | 183/68 | 1--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.77/0.0 | I | 184/66 | 3з5 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
26.37/+0.4 | II | 4ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Кіровоградська | КДПУ ім.В.Винниченка Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | |||||
26.28/0.0 | II | 183/70 | 2ф3 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.40 | I | 184/66 | 3з4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.70 | I | Кіровоградська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ШУРТА Діана (05.01.1999), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
49.41 | I | Кіровоградська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998) | ||||||
50.39 | II | Кіровоградська | 2ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:59.21 | I | Кіровоградська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КУРОП'ЯТНИК Валерія (07.09.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф3 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 09.01.2016 | ||
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.03 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
58.50 | I | 1з6 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
DNS | ф2 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | ||
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.44/+2.4 | I | 3з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
12.51/+1.6 | I | 8ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
12.68/-0.1 | I | 184/64 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.63/+0.2 | I | 6ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.12/+0.8 | КМС | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.26/-0.5 | I | 2ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.83/0.0 | I | 1ф3 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 05.05.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.60 | I | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
56.58 | I | 3ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
56.95 | I | 2ф2 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 04.05.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
7.29 | I юн | 4ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (метання) | Кіровоград | 22.04.2016 | |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
6.65 6.55 5.25 X 6.01 7.29 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.02 | I | Кіровоградська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
49.97 | I | Кіровоградська | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
КАРГОПОЛОВА Анастасія (06.11.1997), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
49.96 | I | Кіровоградська | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.66 | I | 2ф3 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.05 | I | 3з5 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
1:00.1h | I | 3ф2 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
DNF | Кіровоградська | ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
ФІРСОВА Юлія (23.07.1994), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ОПРЯ (ІВАНОВА) Марія (19.08.1982), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.47/-0.8 | I | 184/66 | 4з3 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
12.72/+0.8 | I | 4з1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Кіровоградська | КДПУ ім.В.Винниченка Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.41/+0.2 | I | 184/65 | 3з1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.29/+0.4 | I | 2ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.40/-2.1 | I | 184/66 | 4з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮСШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.93/+0.2 | I | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.66/0.0 | I | 4з3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Кіровоградська | КДПУ ім.В.Винниченка Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
57.83 | I | 5ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
56.43 | I | 184/66 | 5з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮСШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
57.06 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
56.55 | I | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Кіровоградська | Д | Крв КЗ ОСДЮШОР-2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.41 | I | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КАЧУР Яна (13.01.1997), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
49.23 | I | Кіровоградська | 3ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
50.90 | II | Кіровоградська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), ФІРСОВА Юлія (23.07.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.86 | II | Кіровоградська | 5ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), ТОРБЕНКО Марина (07.01.1996), МАРУЦЕНКО Вікторія (30.04.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.01 | I | 4з5 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
58.07 | I | 3з6 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.56/+2.5 | I | 7ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.31/0.0 | I | 1з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.66 | I | 1ф2 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
56.30 | I | 4з2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Кіровоградська | Д | ОШВСМ Крв Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.08 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
59.12 | I | 1з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
59.14 | I | 3з3 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.76 | II | Кіровоградська | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 |
МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), ПРЯДУН Валерія (13.04.1995), КАЧУР Яна (13.01.1997), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
5:52.42 | Кіровоградська | 9ф3 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
КОЖУХАР Анастасія (12.04.1992), БЕРЛАДІНА Катерина (01.11.1991), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), МАРУЦЕНКО Вікторія (30.04.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.52/+0.4 | I | 7з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.43/+1.8 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
25.67/+1.6 | I | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.14 | I | 6з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
57.24 | I | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
57.70 | I | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Кіровоградська | ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 | |
ОПРЯ Марія (19.08.1982), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), КОЖУХАР Анастасія (12.04.1992), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995) | ||||||
50.56 | II | Кіровоградська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
ПРЯДУН Валерія (13.04.1995), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), СЕРЕДЕНКО Юлія (16.03.1996), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:02.20 | II | Кіровоградська | 8ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ОПРЯ Марія (19.08.1982), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), МАРУЦЕНКО Вікторія (30.04.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.57 | I | 1з5 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.43 | I | 2з5 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
59.70 | I | 2з4 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
1:02.55 | II | 1ф12 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
Кіровоградська | Абраменко Н.Є. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:31.31 | II | 5ф2 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
Кіровоградська | Абраменко Н.Є. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DNS | Кіровоградська | ф5 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:59.59 | Кіровоградська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ВЕЛИЧКО Ірина (18.10.1994), ЯЦЕНКО Дар'я (08.03.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.11/-0.9 | II | 5з2 | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
26.29/+0.4 | II | 5пф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
26.44/0.0 | II | 4з1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
26.51/-1.7 | II | 6з1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Кіровоградська | КДПУ ім.В.Винниченка Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.76 | II | 4з1 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР №2 Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
56.88 | I | 3з3 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
57.43 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
56.82 | I | 5ф6 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
57.08 | I | 5з2 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Кіровоградська | КДПУ ім.В.Винниченка Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.41 | I | Кіровоградська | 10ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 |
ВЕЛИЧКО Ірина (18.10.1994), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), КАЧУР Яна (13.01.1997), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
51.57 | II | Кіровоградська | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ЖЕЛІЗНЯК Альона (25.07.1995), ВЕЛИЧКО Ірина (18.10.1994), ТАНАСІЙЧУК Поліна (14.02.1993), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
50.86 | II | Кіровоградська | 7ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 |
МАРУЦЕНКО Вікторія (30.04.1991), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), БЕРЛАДІНА Катерина (01.11.1991), ТАНАСІЙЧУК Поліна (14.02.1993) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.66 | II | Кіровоградська | 10ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), КАЧУР Яна (13.01.1997), ВЕЛИЧКО Ірина (18.10.1994) | ||||||
4:05.21 | II | Кіровоградська | 10ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), ВЕЛИЧКО Ірина (18.10.1994), ЖЕЛІЗНЯК Альона (25.07.1995), ЯЦЕНКО Дар'я (08.03.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.84 | III | 1ф21 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
Кіровоградська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.88 | II | 1ф11 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
Кіровоградська | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.3h | Кіровоградська | 7ф4 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
ЧАБАНЕНКО Тетяна (27.11.1995), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.01/+1.6 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
26.33/+1.1 | II | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
26.35/+1.2 | II | 3з6 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.04 | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
59.16 | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко Н.Є. | ||||
1:00.23 | II | 7з1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 15.08.2011 | |
Кіровоградська | Д | СДЮШОР-2 Кіровоград Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.24 | II | Кіровоградська | 8ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 16.08.2011 |
КВАЧОВА Оксана (18.05.1995), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), КОЖУХАР Анастасія (12.04.1992), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.52 | II | Кіровоградська | 5ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 16.08.2011 |
ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), МАРУЦЕНКО Вікторія (30.04.1991), КОЖУХАР Анастасія (12.04.1992) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.49 | III | Кіровоградська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 |
КВАЧОВА Оксана (18.05.1995), ЧАБАНЕНКО Тетяна (27.11.1995), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994) | ||||||
2:18.21 | III | Кіровоградська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ФІРСОВА Юлія (23.07.1994), ВЕЛИЧКО Ірина (18.10.1994), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.20/+0.6 | II | 2з9 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
27.68/+0.1 | III | 8ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
27.15/+1.1 | II | 4пф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.09 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
1:01.56 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Кіровоградська | Д | ДЮСШ ім.Верхоланцева Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.83 | II юн | Кіровоградська | 5ф5 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
ШОШУ Анастасія (30.04.1994), ФІРСОВА Юлія (23.07.1994), ПАЛАДІЙ Марія (01.09.1994), МЕЛЬНИК Тетяна (02.04.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |