Прізвище: СІЛІНА | Прізвище Англ: SILINA |
Ім'я: Олександра | Ім'я Англ: Oleksandra |
Дата народження: 15.04.1995 | Стать: Ж |
ТФЛА: Житомирська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.00 | 8.00 | 8.28 | 8.32 | ||
Біг на 200 м | 25.63 | 25.63 | 25.63 | 26.43 | 27.78 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:58.55 | 4:10.69 | 3:58.55 | 4:07.77 | ||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 5:23.44 | 5:23.44 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.06 | 9.06 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.56/+1.8 | 12.60/0.0 | 12.56/+1.8 | 13.32/-0.9 | |||
Біг на 200 м | 25.25/-0.1 | 26.51/+1.8 | 25.27/+1.7 | 25.25/-0.1 | 26.18/+0.1 | 27.08/-0.3 | |
Естафетний біг 4х100 м | 47.02 | 50.09 | 49.21 | 47.02 | 47.35 | 48.92 | 50:75.00 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:52.86 | 4:05.89 | 4:01.31 | 3:52.86 | 4:16.33 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.97 | 2:19.97 | 2:20.52 | 2:32.30 | |||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.98/0.0 | 14.98/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:10.69 | Житомирська | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ЧОРНА Марина (09.02.1997), МАТВІЄНКО Аліса (30.05.2002), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.15 | II | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 |
СІЛІНА Олександра (15.04.1995), МАТВІЄНКО Аліса (30.05.2002), ФЕДОРЧУК Ніна (27.01.2002), ЧОРНА Марина (09.02.1997) | ||||||
50.09 | I | Житомирська | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 |
МАТВІЄНКО Аліса (30.05.2002), ЧОРНА Марина (09.02.1997), ФЕДОРЧУК Ніна (27.01.2002), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.89 | II | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 |
ЧОРНА Марина (09.02.1997), МАТВІЄНКО Аліса (30.05.2002), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ФЕДОРЧУК Ніна (27.01.2002) | ||||||
4:06.04 | II | Житомирська | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 |
СІЛІНА Олександра (15.04.1995), МАТВІЄНКО Аліса (30.05.2002), ФЕДОРЧУК Ніна (27.01.2002), ЧОРНА Марина (09.02.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.51/+1.8 | II | 7ф4 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 | |
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Денісов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.54 | I | Житомирська | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997) | ||||||
52.97 | II | Житомирська | 8ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), БЛАГА Юлія (05.01.1999) | ||||||
49.21 | I | Житомирська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:01.31 | II | Житомирська | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), БЛАГА Юлія (05.01.1999), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
4:12.47 | II | Житомирська | 6ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), БЛАГА Юлія (05.01.1999) | ||||||
4:01.40 | II | Житомирська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.63 | I | 2ф5 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова | ||||
25.75 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
25.67 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.27 | II | 7з1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова | ||||
9.14 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
9.06 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
9.36 | II | 4з3 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова | ||||
9.29 | II | 3ф1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
5:23.44 | Житомирська | 4ф2 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
СІЛІНА Олександра (15.04.1995), КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), БОГАТКО Наталія (13.05.1983), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.72/+1.2 | I | 4з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова | ||||
25.27/+1.7 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
25.39/+0.5 | I | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.99/+0.7 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова | ||||
DQ 168,7 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | ||
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
14.98/0.0 | КМС | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.02 | КМС | Житомирська | 3ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.01 | II | 3з4 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
8.00 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
8.07 | II | 3пф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | |||||
8.10 | II | 1з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | |||||
8.06 | II | 4ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.11 | I | 3з6 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
25.63 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
26.80 | II | 1з16 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | |||||
26.44 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:58.55 | Житомирська | 4ф3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ПАШИНСЬКА Галина (01.05.1994), СОЛОВЕЙ Анастасія (26.07.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.62/+1.7 | I | 7з2 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Денисов М.І. | |||||
12.60/0.0 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | ||||
12.63/+0.4 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | ||||
12.69/0.0 | I | 3з3 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
12.68/0.0 | I | 6пф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
12.84/-0.9 | II | 2пф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
12.61/+0.7 | I | 1з4 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
12.83/-0.7 | II | 6ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.35/-0.6 | II | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
26.12/0.0 | I | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
26.39/-1.0 | II | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
26.02/-1.2 | I | 4з1 | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Денисов М.І. | |||||
25.74/+0.6 | I | 3з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | ||||
25.77/+0.5 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Житомирська | С | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | ||||
DQ 162.7 | з5 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | ||
Житомирська | Житомир,СДЮШОР Денисов М.І. | |||||
26.46/-2.4 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
25.48/0.0 | I | 2з6 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
25.25/-0.1 | I | 3пф3 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
25.41/+0.5 | I | 6ф4 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Денисов М.І. | |||||
25.80/0.0 | I | 2з2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
25.54/+0.3 | I | 1ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
25.71/0.0 | I | 3пф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.2h/0.0 | I | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
15.3h/0.0 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.43 | I | Житомирська | 4ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 |
КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
47.57 | I | Житомирська | 4ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 |
КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
50.13 | I | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
БОСАК Ольга (07.09.1994), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
47.35 | I | Житомирська | 5ф2 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 |
КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.97 | III | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
ЯНЧІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) | ||||||
2:20.36 | I юн | Житомирська | 9ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) | ||||||
2:24.2h | II юн | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.28 | III | 6з1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Євсєєва І.М.,Денісов М.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.43 | I | 2з7 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Євсєєва І.М.,Денісов М.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:07.77 | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
ХАЛМІРЗАЄВА Тетяна (19.10.1996), ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), ТЕРЕЩУК Катерина (31.03.1993), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.88/-0.4 | II | 7з3 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 15.08.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Денисов М.І. | ||||
12.56/+1.8 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
12.64/-0.6 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
12.59/0.0 | I | 3з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
12.89/0.0 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.43/+1.8 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
26.18/+0.1 | I | 6з1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. | ||||
26.25/+1.0 | II | 2з11 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.98 | I | Житомирська | 6ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 16.08.2011 |
КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
48.92 | I | Житомирська | 6ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 05.08.2011 |
КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
49.48 | Житомирська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), СОЛОВЕЙ Анастасія (26.07.1993), КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
50.43 | II | Житомирська | 8ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 01.06.2011 |
КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ОРІХОВСЬКА Анна (21.12.1989), КОВТУН Ольга (22.03.1992) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.36 | II | Житомирська | 4ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 16.08.2011 |
ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), КОВАЛЬЧУК Марія (02.08.1992), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
3:52.86 | Житомирська | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), СОЛОВЕЙ Анастасія (26.07.1993), ТЕРЕЩУК Катерина (31.03.1993), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.85 | I юн | Житомирська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 |
КИЧКИРУК Юлія (04.02.1995), ЛЕВЧЕНКО Тамара (01.09.1995), СІМЧУК Дарія (12.11.1994), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
2:20.52 | I юн | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ЯЧНІК Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ХАЛМІРЗАЄВА Тетяна (19.10.1996), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.32 | III | 4з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | ||||
8.34 | III | 6пф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.78 | III | 2з7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.51/0.0 | III | 4з8 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І. | ||||
13.32/-0.9 | II | 4з6 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.54/-1.0 | II | 2з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І. | ||||
27.19/+1.4 | II | 8пф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І. | ||||
27.31/+0.1 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І. | ||||
27.08/-0.3 | II | 4з5 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50:75.00 | Житомирська | 6ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
КИЧКИРУК Юлія (04.02.1995), ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), ХЛОПОТНОВА Олександра (10.08.1993), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:16.33 | III | Житомирська | 4ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 |
ХЛОПОТНОВА Олександра (10.08.1993), ШИМАНСЬКА Анастасія (12.11.1992), ДАВИДЮК Людмила (10.05.1991), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:32.30 | II юн | Житомирська | 8ф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
СІЛІНА Олександра (15.04.1995), ТЕРЕЩУК Катерина (31.03.1993), ХАЛМІРЗАЄВА Тетяна (19.10.1996), ЧЕРНЯЄВА Вікторія (30.08.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |