Прізвище: ЗАХАРЧЕНКО | Прізвище Англ: ZAKHARCHENKO |
Ім'я: Микита | Ім'я Англ: Mykyta |
Дата народження: 19.08.1994 | Стать: Ч |
ТФЛА: м. Київ | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.90 | 6.90 | 6.98 | 7.46 | 7.76 | ||
Біг на 200 м | 22.68 | 22.74 | 22.68 | 23.64 | 23.88 | ||
Біг на 400 м | 50.74 | 50.74 | |||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | 8.08 | 8.21 | 8.08 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | 7.99 | 7.99 | |||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | 8.14 | 8.14 | 8.45 | 9.06 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.43/0.0 | 11.43/0.0 | ||||||
Біг на 200 м | 22.77/0.0 | 22.77/0.0 | 22.84/-0.3 | 24.29/0.0 | ||||
Біг на 400 м | 49.59 | 50.15 | 49.59 | |||||
Естафетний біг 4х100 м | 41.35 | 41.35 | 43.01 | 43.17 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:27.33 | 3:27.33 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 1:59.14 | 1:59.14 | 2:11.54 | |||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | 14.49/-0.7 | 14.66/-0.5 | 14.49/-0.7 | |||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | 14.23/+0.6 | 14.23/+0.6 | 15.86/+0.2 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 55.09 | 55.09 | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | 1:04.38 | 54.04 | 59.21 | 1:04.38 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | ||||||
8.23 | КМС | пф | Первенство России по легкой атлетике (юниоры и юниорки до 23 лет) в помещении | Волгоград | 25.02.2015 | |
АР Крим | МХ ДЮСШ | |||||
8.27 | КМС | 6ф1 | Первенство России по легкой атлетике (юниоры и юниорки до 23 лет) в помещении | Волгоград | 25.02.2015 | |
АР Крим | МХ ДЮСШ | |||||
8.21 | КМС | з | Первенство России по легкой атлетике (юниоры и юниорки до 23 лет) в помещении | Волгоград | 25.02.2015 | |
АР Крим | МХ ДЮСШ |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.21/-2.4 | КМС | 13ф1 | Першість Росії серед молоді | Саранськ | 16.06.2015 | |
АР Крим | Козлова С.Н. | |||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | ||||||
14.66/-0.5 | КМС | 6з1 | Першість Росії серед молоді | Саранськ | 15.06.2015 | |
АР Крим | Козлова С.Н. | |||||
14.96/-0.9 | КМС | 6ф1 | Першість Росії серед молоді | Саранськ | 15.06.2015 | |
АР Крим | Козлова С.Н. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNF | пф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | ||
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
6.94 | КМС | 2з8 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
DNS | з8 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | ||
м. Київ | ЦШВСМ МОН Голуб О.О. | |||||
6.94 | КМС | 3з5 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
DNF | ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | ||
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
6.90 | КМС | 1з8 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О. | ||||
6.94 | КМС | 3ф1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.74 | КМС | 1ф1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | ||||||
8.08 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
8.28 | КМС | 2з3 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
DNS | з3 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | ||
м. Київ | ЦШВСМ МОН Голуб О.О. | |||||
8.10 | МС | 4ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
8.22 | КМС | 2з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
8.34 | КМС | 3з1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | ||||||
14.49/-0.7 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
14.77/-1.6 | КМС | 2з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | ||
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.35 | МС | м. Київ | 3ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
ШАМАТРИН Артем (15.06.1991), ПОДОЛЯНКО Сергій (06.09.1993), ХОМЕНКО Кирило (07.12.1994), ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.98 | I юн | 8ф1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
6.98 | I | 2з4 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | ||
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
22.68 | КМС | 2з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
7.99 | 1ф1 | v2Nat | Могильов | 22.02.2013 | ||
м. Київ | ||||||
8.02 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
8.18 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О.,Козлова С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
14.23/+0.6 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
15.46/-0.2 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
м. Київ | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О.,Козлова С.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.01 | I | м. Київ | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994), ПОЛІЩУК Спартак (11.09.1994), ВЕТЛІН Павло (07.01.1994), ХОМЕНКО Кирило (07.12.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.71 | I | 2з6 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ Козлова С.М. | ||||
23.64 | I | 1ф21 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.38 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ Козлова С.М. | ||||
50.74 | I | 1з8 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ Козлова С.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.20 | 1з5 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | ||
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
8.14 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | ||
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DQ | АР Крим | ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
СЯСНЄВ Віктор (18.05.1995), ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994), |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.9h/+0.4 | I | 1з1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
11.0h/+0.2 | I | 5ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.85/0.0 | II | 6ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
22.77/0.0 | I | 2з6 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | ||
АР Крим | К | Сімферополь,МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
22.85/-0.6 | II | 5ф5 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.15 | I | 5з6 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
АР Крим | К | Сімферополь,МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
50.39 | I | 4ф8 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
15.86/+0.2 | II | 7з2 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
55.09 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ Козлова С.М. | ||||
56.32 | I | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ Козлова С.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.17 | I | АР Крим | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
СЯСНЄВ Віктор (18.05.1995), ТОПТУНЕНКО Михайло (27.04.1994), КАНДИМОВ Максат (06.02.1995), ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.46 | III | 1з3 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.88 | I | 1ф10 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.55 | I | 2з1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
8.45 | I | 4ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:42.6h | АР Крим | 5ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994), ТОПТУНЕНКО Михайло (27.04.1994), |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.43/0.0 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
11.57/-0.3 | II | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.13/+0.9 | II | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
22.84/-0.3 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
АР Крим | К | ДЮСШ К.о. Козлова С.М. | ||||
23.02/-1.3 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
АР Крим | К | ДЮСШ К.о. Козлова С.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.59 | I | 1з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
АР Крим | К | ДЮСШ К.о. Козлова С.М. | ||||
49.94 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
АР Крим | К | ДЮСШ К.о. Козлова С.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
54.04 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
54.53 | I | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.33 | АР Крим | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
БЕЗУСОВ Олександр (25.05.1993), ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994), НЕКРАСОВ Дмитро (04.04.1992), ПЕРЕЦЬ Станіслав (27.06.1994) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
1:59.14 | I | АР Крим | 8ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ІВАНОВ Роман (14.05.1994), ТОПТУНЕНКО Михайло (27.04.1994), СВЕРИДА Микита (27.04.1994), ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.76 | I юн | 4з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
39.8h | 1ф4 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС Валерія Подлужного | Донецьк | 28.02.2010 | ||
АР Крим | Сімферополь,МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.8h | II | 1з2 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС Валерія Подлужного | Донецьк | 28.02.2010 | |
АР Крим | Сімферополь,МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | |||||
8.9h | II | 3ф1 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС Валерія Подлужного | Донецьк | 28.02.2010 | |
АР Крим | Сімферополь,МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | |||||
9.13 | III | 6ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
9.06 | III | 3з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.29/0.0 | III | 3з7 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
59.21 | II | 3з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
АР Крим | К | Козлова С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:04.38 | I юн | 7з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
АР Крим | К | МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь Козлова С.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:11.54 | АР Крим | 2ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 | |
КУЛІЄВ Борис (26.06.1995), ТЕРЕЩЕНКО Микита (18.04.1992), ЗАХАРЧЕНКО Микита (19.08.1994), БЄЛЬКОВ Міхаїл (01.04.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |