ГНОЄВА Ольга
Прізвище: ГНОЄВАПрізвище Англ: HNOYEVA
Ім'я: ОльгаІм'я Англ: Olha
Дата народження: 13.07.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери: Чернявська К. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Стрибки у довжину
5.22 14кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
5.43 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
5.25 7кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Потрійний стрибок
DNS кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.22 II 160/51 14кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.10 5.10 5.22
5.43 II 150/52 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.31 5.43 5.30 5.25 5.23 5.38
5.25 II 150/52 7кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.25 5.25 -
Потрійний стрибок
DNS кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
4.89 III 160/48 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
4.61 4.78 4.89
5.14 III 160/48 12кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.12 5.02 5.14

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.37/-1.9 II 160/49 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.04/0.0 5.27/-0.7 5.17/0.0 4.92/0.0 5.37/-1.9 5.12/0.0
5.32/+1.7 II 160/49 3кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.10/-0.3 5.32/+1.7 —
5.61/+0.2 I 160/49 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.26/0.0 5.34/+0.7 5.61/+0.2 3.73/+0.8 5.52/+1.0 5.52/+1.1
5.37/+2.5 II 160/49 8кв Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.37/+2.5 X/+4.5 5.33/+1.8
5.69/+1.4 I 160/49 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.24/+0.7 X/+1.3 5.69/+1.4 5.60/+2.1 X/+1.4 5.38/0.0
5.22/0.0 II 160/49 11кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.17/0.0 X/0.0 5.22/0.0
5.34/0.0 II 160/49 11ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
4.85/-1.7 5.26/+3.1 5.34/0.0 5.12/0.0
Потрійний стрибок
DNS ф Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 30.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
DNS кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
DNS ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:24.55 II юн  Черкаська 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), НАУМЕНКО Поліна (02.09.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.50 III 5двбр6 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К.М.
Стрибки у довжину
5.22 II 2двбр Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та мол) Київ 02.03.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К.М.
4.82 4.95 5.22
Двоборство 60м + Довжина
1640 3 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К.М.
5.22 8.50

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.13/0.0 III 160/48 13ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
5.10/-0.5 5.13/0.0 4.65/-0.3
5.15/+1.3 III 158/42 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Чернявська К.М.
X/0.0 5.15/+1.3 5.04/+1.0 5.15/+1.2
5.18/+2.3 III 160/47 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К.М.
5.12/+1.4 5.18/+2.3 X/+2.2 4.89/+1.6 X/+1.0 X/+1.6
5.12/+0.2 III 160/47 7кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К.М.
5.12/+0.2
5.42/+2.2 II 158/47 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К.М.
5.42/+2.2 5.25/+0.7 5.17/+0.5 5.31/+2.2
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:26.45 II юн  Черкаська 7ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
КОРИТНИК Тетяна (10.04.2001), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.57 III 156/42 3двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К
Стрибки у довжину
4.89 III 156/42 8двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К
X X 4.89
4.88 III 158/42 17кв Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Сміла Чрк     Чернявська К
X 4.88 4.36
Двоборство 60м + Довжина
1554 156/42 10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ "Олімп" м. Сміла     Чернявська К
4.89 8.57

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
4.70/-0.4 III 158/42 16ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Сміла Чрк     Чернявська К.М.
X/+1.5 4.70/-0.4 X/+0.7
4.58/0.0 I юн 158/42 22кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Сміла Чрк     Чернявська К
4.58/0.0 4.50/0.0 4.36/-0.5

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
4.11/-3.1 II юн 152/42 40кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Сміла Чрк     Чернявська К
4.11/-3.1 4.02/0.0 3.58/-1.6

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)