ЛЕВАДА Анастасія
Прізвище: ЛЕВАДАПрізвище Англ: LEVADA
Ім'я: АнастасіяІм'я Англ: Anastasiya
Дата народження: 16.06.2002 Стать: Ж
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
30.31 4ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
Біг на 400 м
1:07.87 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
DNS ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
Біг на 800 м
2:56.46 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
30.31 I юн 4ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
1:07.87 I юн 170/60 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
DNS ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 800 м
2:56.46 170/60 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
1:05.30 III 5ф6 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
1:04.74 III 1ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 800 м
2:38.19 III 7ф3 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
2:41.58 III 170/58 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська      
2:34.6h III 4ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:03.67 III 170/58 5з6 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
1:03.97 III 170/57 4ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 800 м
2:32.15 III 170/60 5з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
2:28.09 II 170/58 3ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Естафетний біг 4х800 м
10:52.09  Сумська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
ГУНЬКО Катерина (02.05.2000), ХОМЕНКО Таїсія (28.05.2004), ЛЕВАДА Анастасія (16.06.2002), СТОЖОК Ліза (26.06.2005)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.97 I юн 4з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
8.93 III 4з7 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
29.07 III 1ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
29.41 III 2ф7 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.17 I юн 2з6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська МОН Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
1:10.51 I юн 3ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська МОН Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
14.1h/0.0 III 2з4 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
29.1h/0.0 III 2ф3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 12.06.2017
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)