СТУПАК Микита
Прізвище: СТУПАКПрізвище Англ: STUPAK
Ім'я: МикитаІм'я Англ: Mykyta
Дата народження: 01.01.2003 Стать: Ч

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
58.34 5ф2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
Біг на 800 м
2:12.74 3ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
2:15.78 5ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
58.34 I юн 5ф2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ОДЮСШ     Ганжа О.В.
Біг на 800 м
2:12.74 III 3ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
 Сумська ОДЮСШ     Ганжа О.В.
2:15.78 III 5ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ОДЮСШ     Ганжа О.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:14.29 III Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Ганжа О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
59.74 I юн 1ф3 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ     Ганжа О
1:04.50 III юн 3ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Ганжа О
Біг на 800 м
DQ 163.3 ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ     Ганжа О
2:25.31 I юн 6ф1 XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Суми 08.02.2017
 Сумська ОСОБИСТО ОДЮСШ     Ганжа О
2:26.25 I юн 8ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 14.01.2017
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Ганжа О

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.9h/0.0 II юн 3з5 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Філенко Г.Т.
Біг на 400 м
DNS ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська ОДЮСШ     Ганжа О
Біг на 800 м
2:18.91 III 178/68 9з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Ганжа О
DNS ф Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 20.04.2017
 Сумська ОДЮСШ     Ганжа О
Біг на 1500 м
4:48.30 III 178/68 9ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Ганжа О
5:01.3h I юн 3ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська ОДЮСШ     Ганжа О
Біг на 3000 м
11:11.4h II юн 2ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 20.04.2017
 Сумська ОДЮСШ     Ганжа О

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)