БАГІНСЬКИЙ Дмитро
Прізвище: БАГІНСЬКИЙПрізвище Англ: BAHINSKYY
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 08.12.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Житомирська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
26.45 4з14 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.66 5з2 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
DNS ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
9.60 4з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.45 III 178/50 4з14 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм     Зимароєв С.О.,Рудзінський В.А.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.66 I юн 5з2 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Зимароєв С.О.,Рудзінський В.А.
DNS ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Зимароєв С.О.,Рудзінський В.А.
9.60 I юн 178/50 4з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм     Зимароєв С.О.,Рудзінський В.А.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.52 II юн 172/43 4з10 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Житомирська СДЮШОР Жтм     Рудзінський В.А.,Зімароєв О.О.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.87 I юн 170/43 4з1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Житомирська СДЮШОР Жтм     Рудзінський В.А.,Зімароєв О.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.23/-1.2 II юн 178/47 7з4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм     Рудзінський В.А.,Зимароєв С.О.
Біг на 200 м
26.29/+1.7 I юн 178/49 4з8 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм     Зимароєв С.О.,Рудзінський В.А.
Біг на 110 м з/б (0.914)
18.05/-0.3 II юн 176/47 5з2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм     Рудзінський В.А.,Зимароєв С.О.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:08.89 II юн 178/49 6з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм     Зимароєв С.О.,Рудзінський В.А.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:04.16 III юн 4двбр5 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Житомирська С ЖСДЮСШОР Жтм     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.О.
Біг на 60 м з/б (0.840)
9.86 I юн 1двбр3 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Житомирська С ЖСДЮСШОР Жтм     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.О.
DNS з2 Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 18.01.2018
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зімароєв О.О.
Біг на 400 м з/б (0.914)
DNS ф2 Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 18.01.2018
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зімароєв О.О.
Двоборство 60м з/б + 400м
902 10 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Житомирська С ЖСДЮСШОР Жтм     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.О.
9.86 1:04.16

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.94/+2.9 II юн 170/42 7з5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Житомирська ОСДЮСШОР Жтм     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.О.
Біг на 110 м з/б (0.840)
17.00/+0.9 II юн 170/42 4з2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Житомирська ОСДЮСШОР Жтм     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.О.
17.24/-1.4 II юн 170/40 4з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Житомирська С ЖСДЮСШОР Жтм     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.06 I юн 168/41 2двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зімароєв О.О.
Біг на 400 м
1:03.13 II юн 168/41 4двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зімароєв О.О.
1:06.38 3ф4 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зимароєв О.О.
Біг на 60 м з/б (0.914)
10.95 5з2 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зимароєв О.О.
Двоборство 200м + 400м
724 168/41 21 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Житомирська С ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зімароєв О.О.
1:03.13 27.06

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
28.04/+1.7 III юн 7ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Житомирська ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:13.54 165/39 4ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Житомирська ЖСДЮСШОР     Ледньова А.Є.,Зимароєв С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNF  Житомирська ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
ТАРАН Богдан (11.10.2002), БАГІНСЬКИЙ Дмитро (08.12.2003), КОРНІЙЧУК Володимир (27.01.2002), КРАВЧУК Віктор (16.03.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)