ГАЛАЙДА Анатолій
Прізвище: ГАЛАЙДАПрізвище Англ: HALAYDA
Ім'я: АнатолійІм'я Англ: Anatoliy
Дата народження: 14.07.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
ФСТ: У
Клуб: КДЮСШ "Електрометалург" м. Нікополь Дпр
Тренери: Пацеля О. О., Пацеля Н. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Стрибки у довжину
6.56 6кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
6.56 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Потрійний стрибок
13.78 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.56 II 180/66 6кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Електрометалург" м. Нікополь Дпр     Пацеля О.О.,Пацеля Н.П.
6.32 X 6.56
6.56 II 180/66 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Електрометалург" м. Нікополь Дпр     Пацеля О.О.,Пацеля Н.П.
6.55 6.50 6.46 6.56 6.43 X
Потрійний стрибок
13.78 II 180/66 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Електрометалург" м. Нікополь Дпр     Пацеля О.О.,Пацеля Н.П.
X X 13.78 13.52 13.53 X
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.94 III 3ф1 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. Запоріжжя 05.03.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ Електрометалург     Пацеля А.А.
7.99 III 1з7 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. Запоріжжя 05.03.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ Електрометалург     Пацеля А.А.
Стрибки у довжину
5.20 II юн Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко, Т. Пророченко Запоріжжя 05.03.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ Електрометалург     Пацеля А.А.
— 5.02 5.20 5.04 5.03 5.17

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)