ГЕРАСИМОВИЧ Ангеліна
Прізвище: ГЕРАСИМОВИЧПрізвище Англ: HERASYMOVYCH
Ім'я: АнгелінаІм'я Англ: Anhelina
Дата народження: 08.07.2001 Стать: Ж
ТФЛА: Харківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:00.39 II 1ф6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Літвінова Л
1:01.98 II 167/49 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
Біг на 800 м
2:34.05 III 1ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Літвінова Л

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:03.91 III 167/49 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
1:06.39 III 167/49 8пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
1:00.70 II 168/52 3ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ м.Харків 2     Літвінова Л,Чурілін С.Г.,Слюсаренко Ю.
1:00.75 II 168/54 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
1:00.97 168/54 3пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
Біг на 800 м
DNF 168/49 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
DNS ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ м.Харків 2     Літвінова Л,Чурілін С.Г.,Слюсаренко Ю.
2:37.37 III 168/54 9з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DQ 163.3 двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Літвінова Л
Біг на 800 м
2:46.43 III 1двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Літвінова Л
Двоборство 400м + 800м
541 28 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Харкiвська МОН КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Літвінова Л
DQ 2:46.43

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:03.79 III 6ф5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
1:00.87 II 167/49 2з3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
Біг на 800 м
2:40.37 III 9ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
2:30.07 III 166/49 7з3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.
2:30.08 III 6ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Харкiвська МОН КЗ МКДЮСШ Хрк     Літвінова Л,Слюсаренко Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)