ГАВРИЛЯК Орест
Прізвище: ГАВРИЛЯКПрізвище Англ: HAVRYLYAK
Ім'я: ОрестІм'я Англ: Orest
Дата народження: 06.04.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Львівська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ №10 Львів
Тренери: Калантаєвський О. Ю., Калантаєвський Ю. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.57 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
Біг на 400 м
54.54 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
53.04 5ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.57 II 179/79 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю.
Біг на 400 м
54.54 III 179/78 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю.
53.04 II 179/79 5ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю.
Естафетний біг 4х200 м
1:32.41  Львiвська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001), ГАВРИЛЯК Орест (06.04.2001), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:00.34 I 178/70 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
2:06.77 II 177/80 1ф3 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Львiвська ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
52.86 II 175/77 7пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
52.40 II 175/77 3з4 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
51.74 II 175/78 4з3 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю.
Біг на 800 м
2:02.22 II 175/75 3з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
1:59.88 I 173/75 5ф2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський О.Ю.
Естафетний біг 4х400 м
DNS  Львiвська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КУЗЬМА Степан (22.01.2001), РЕГАН Руслан (28.04.2002), ОХРІМЧУК Олександр (31.10.2000), ГАВРИЛЯК Орест (06.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
4:23.87 II 176/80 4ф2 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.
Біг на 2000 м з/п
6:29.93 II 178/72 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
53.50 II 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
DNF пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
Біг на 800 м
2:06.40 II 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
2:01.43 II 176/70 1ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.
Біг на 2000 м з/п
6:31.60 II 176/70 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.41 III 187/72 1з11 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.І.,Калантаєвський Ю
Біг на 800 м
2:05.87 II 187/72 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.І.,Калантаєвський Ю

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:00.24 II 178/70 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
2:00.71 II 178/70 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
2:02.88 II 178/70 9ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
2:04.28 II 178/80 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
2:02.56 II 178/80 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.75 III юн  Львiвська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ГЛУШКО Віталій (23.05.2000), ЯНОВСЬКИЙ Володимир (08.03.2001), ГАВРИЛЯК Орест (06.04.2001), КУЗЬМА Степан (22.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
57.44 I юн 3двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
Біг на 800 м
2:13.21 III 6двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
Двоборство 400м + 800м
1056 6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський Ю
57.44 2:13.21

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:09.03 II 5ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю
2:07.29 II 178/69 6ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Львiвська МОН ДЮСШ №10 Львів     Калантаєвський О.Ю.,Калантаєвський Ю

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)