БАЧИНСЬКИЙ Данило
Прізвище: БАЧИНСЬКИЙПрізвище Англ: BACHYNSKYY
Ім'я: ДанилоІм'я Англ: Danylo
Дата народження: 29.09.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Вінницька
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Жмеринська
Тренери: Саволюк В. В., Лоїк В. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:03.47 II 180/64 4з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
2:04.89 II 179/64 2ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
Крос 3 км
10:54 179/64 15ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 02.03.2019
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
Естафетний біг 4х400 м
3:39.70 III  Вінницька 6ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
БАЧИНСЬКИЙ Данило (29.09.2002), ВОЙТЮК Василь (13.01.2003), ГЛАДКИЙ Олег (03.01.2000), ВОЙТЮК Роман (13.01.2003)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.87 III юн  Вінницька 11ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КУЗНЯК Владислав (04.11.2003), КАХНО Артем (11.05.2003), ВОЙТЮК Василь (13.01.2003), БАЧИНСЬКИЙ Данило (29.09.2002)
Естафетний біг 4х800 м
8:23.99  Вінницька 4ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
БАЧИНСЬКИЙ Данило (29.09.2002), ОЛІЙНИК Максим (04.04.2002), СЕНИК Віталій (23.04.2002), ВОЙТЮК Роман (13.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:12.7h III 1ф1 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
 Вінницька Жмеринка,Жмеринська ДЮСШ     Саволюк В.В.
Біг на 1500 м
4:41.5h III 11ф1 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 12.01.2018
 Вінницька Жмеринка,Жмеринська ДЮСШ     Саволюк В.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 3 км
12:30 III юн юнк-44-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Івано-Франківськ 26.10.2018
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
11:11 II юн 168/50 23ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Одеса 30.03.2018
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
Естафетний біг 4х800 м
8:37.75  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
БАЧИНСЬКИЙ Данило (29.09.2002), РИБЧЕНКО Денис (28.01.2001), КОМАРОВСЬКИЙ Антон (29.05.2001), ОЛІЙНИК Максим (04.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:15.55 III 168/50 4двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Саволюк В.В.
Біг на 1500 м
4:44.34 III 168/50 5двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Саволюк В.В.
Двоборство 800м + 1500м
895 168/50 7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Саволюк В.В.
4:44.34 2:15.55

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 2000 м з/п
7:10.33 III 168/53 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
 Вінницька К ДЮСШ Жмеринська Він     Саволюк В.
Крос 2 км
7:25 II юн 168/50 юнк-15-ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 30.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ м.Жмеринка     Саволюк В.В.,Вуйко М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:24.60 I юн 1двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
Біг на 1500 м з/п
5:20.17 13двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
Двоборство 1500м з/п + 800м
863 11 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
5:20.17 2:24.60

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:24.25 I юн 156/43 7ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Постемський В.Ф.,Самборська М
Біг на 1500 м
4:51.35 I юн 156/43 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Постемський В.Ф.,Самборська М
Біг на 2000 м з/п
7:55.37 II юн 13ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Вінницька К ДЮСШ Жмеринська Він     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
Крос 2 км
DNF ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Саволюк В.В.
7:36 II юн 11ф1 Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) Цюрупинськ 24.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ м.Жмеринка     Саволюк В.В.,Лоїк В.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNF  Вінницька ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
ПЕТРУК Петро (11.01.2001), КОЛЕСНІК Богдан (19.05.2002), БАЧИНСЬКИЙ Данило (29.09.2002), РИБЧЕНКО Денис (28.01.2001)
2:27.08  Вінницька 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
КОЛЕСНІК Богдан (19.05.2002), ПЕТРУК Петро (11.01.2001), БАЧИНСЬКИЙ Данило (29.09.2002), РИБЧЕНКО Денис (28.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:28.7h I юн 11ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Саволюк В.,Лоїк В.С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)