БУДНИЦЬКИЙ Дмитро
Прізвище: БУДНИЦЬКИЙПрізвище Англ: BUDNYTSKYY
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 24.04.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Львівська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.38 II 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Львiвська ЗСУ КДЮСШ ім. Кутенка     Порошина О.В.,Серорез Т.Б.
Біг на 400 м
53.69 II 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Львiвська ЗСУ КДЮСШ ім. Кутенка     Порошина О.В.,Серорез Т.Б.
54.43 III 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Львiвська ЗСУ КДЮСШ ім. Кутенка     Порошина О.В.,Серорез Т.Б.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
51.74 II 2ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Львiвська ЗСУ КДЮСШ ім. Кутенка     Порошина О.В.,Серорез Т.Б.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Львiвська ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ГЛУШКО Віталій (23.05.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), БУДНИЦЬКИЙ Дмитро (24.04.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.66/+0.7 III 3ф7 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Львiвська ЗСУ ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів     Порошина О.В.,Серорез Т.Б.
23.5h II 1ф6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Львiвська ЗСУ ДЮСШ ім.Кутенка     Порошина О.В.,Серорез Т.Б.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNS  Львiвська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ЛІСОВСЬКИЙ Василь (24.01.2000), БУДНИЦЬКИЙ Дмитро (24.04.2000), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)