ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна
Прізвище: ДОВГАЛЕЦЬПрізвище Англ: DOVHALETS
Ім'я: ТетянаІм'я Англ: Tetyana
Дата народження: 22.01.2000 Стать: Ж
ТФЛА: Рівненська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.22 II 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Ромашко Ю
8.36 III 3з6 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Рівненська      Рябушко Ю.,Кожарко С.М.
Біг на 200 м
27.72 II 2з25 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Ромашко Ю
27.75 III 2ф10 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Рівненська      Рябушко Ю.,Кожарко С.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:26.9h  Рівненська 4ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000), ГОРДІЙЧУК Олександра (21.04.2000), ТЕРЕЩЕНКО Тетяна (03.11.1999), ГОРОБЮК Софія (02.05.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.30/-0.5 II 7пф3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська Рвн     Ромашко Ю
13.24/-1.2 II 163/50 3з4 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська Рвн     Ромашко Ю
12.98/+0.5 II 3з5 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Ромашко Ю
Біг на 200 м
26.83/-0.6 II 163/50 1з8 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська Рвн     Ромашко Ю
26.89/-0.5 II 4ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Ромашко Ю
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:19.92 III  Рівненська 6ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ГІЛЯНЧУК Іванна (30.10.1999), ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000), ДЖЕТІБАЄВА Марія (18.02.2001), ТЕРЕЩЕНКО Тетяна (03.11.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.35/-0.4 II 7ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Ромашко Ю,Кожарко С.М.
13.40/-0.4 II 6ф7 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Рівненська МОН ДЮСШ м.Рівне     Рябушко Ю.
13.05/+1.0 II 163/50 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Кожарко С.М.,Ромашко Ю
12.90/+1.7 II 163/50 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Кожарко С.М.,Ромашко Ю
12.9h II 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Рівненська МОН      
Біг на 200 м
27.64/-1.1 II 3ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Ромашко Ю,Кожарко С.М.
27.53/-0.2 II 5ф7 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Рівненська МОН ДЮСШ м.Рівне     Рябушко Ю.
26.71/+0.6 II 163/50 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Рівненська МОН ДЮСШ Костопільська     Кожарко С.М.,Ромашко Ю
26.5h II 2ф8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Рівненська МОН      
Естафетний біг 4х100 м
50.77 II  Рівненська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000), ГІЛІС Юлія (09.04.1998), ГОРОБЮК Софія (02.05.1999), ТЕРЕЩЕНКО Тетяна (03.11.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Рівненська ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000), ГОРДІЙЧУК Олександра (21.04.2000), ДЖЕТІБАЄВА Марія (18.02.2001), ТЕРЕЩЕНКО Тетяна (03.11.1999)
2:31.63 II юн  Рівненська 10ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ДЖЕТІБАЄВА Марія (18.02.2001), ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000), ГОРДІЙЧУК Олександра (21.04.2000), ВАРВАРУК Катерина (25.07.2000)
2:28.2h II юн  Рівненська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ТРИГУБЕЦЬ Яна (02.05.2000), ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000), ГОРДІЙЧУК Олександра (21.04.2000), ДЖЕТІБАЄВА Марія (18.02.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)