Прізвище: МІРОШНІЧЕНКО | Прізвище Англ: MIROSHNICHENKO |
Ім'я: Олег | Ім'я Англ: Oleh |
Дата народження: 13.01.1987 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.88 | 6.88 | 7.03 | 6.95 | 7.00 | 7.20 |
Біг на 200 м | 22.32 | 22.53 | 22.46 | 22.32 | 23.09 | |
Біг на 400 м | 49.70 | 49.70 | 50.92 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.04 | 3:20.89 | 3:16.04 | |||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:37.80 | 4:37.80 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.84/0.0 | 10.84/0.0 | 10.84/+1.3 | ||
Біг на 200 м | 21.96/0.0 | 21.96/0.0 | 22.15/+0.5 | 22.23/+0.5 | |
Біг на 400 м | 48.75 | 48.75 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 41.26 | 41.32 | 43.01 | 41.26 | 42.58 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.07 | 3:16.07 | 3:17.48 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.92 | КМС | 7ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2009 | |
Запорiзька | У | Рурак К.М.,Рурак М.І. | ||||
6.88 | КМС | 2з8 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2009 | |
Запорiзька | У | Рурак К.М.,Рурак М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.03 | I | 2з7 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В.,Коркач Ю.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.53 | КМС | 2в9 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В.,Коркач Ю.С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.89 | Дніпропетровська | 6ф2 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
ШИРОКИЙ Ігор (17.02.1990), ЯКОВЕНКО Олександр (10.09.1987), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), КІКАС Єгор (18.12.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.85/+1.2 | КМС | 3з1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В.,Коркач Ю.С.,Рурак К.М. | ||||
10.84/0.0 | КМС | 6пф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В.,Коркач Ю.С.,Рурак К.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.96/0.0 | КМС | 1з5 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В.,Коркач Ю.С.,Рурак К.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.32 | МС | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 04.07.2008 |
ЛОЗОВИЙ Іван (11.02.1989), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), САГУТКІН Сергій (09.04.1986), ВДОВИЧЕНКО Сергій (21.05.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.95 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В.,Голуб О.О. | ||||
6.97 | КМС | 1з5 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В.,Голуб О.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.46 | КМС | 1в9 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 13.02.2007 | |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В.,Голуб О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNF | з1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | ||
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В.,Коркач Ю.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | ||
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В. | ||||
DNS | ф7 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | ||
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В.,Коркач Ю.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.01 | II | Дніпропетровська | 5ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
БАТРАЧЕНКО Андрій (22.07.1983), ПАЦЕЛЯ Олександр (03.06.1983), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), МАНАЧИН Іван (23.06.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.01 | 2з1 | Суми | 21.02.2006 | |||
Дніпропетровська | Голуб К.В. | |||||
7.00 | 4ф1 | Суми | 21.02.2006 | |||
Дніпропетровська | Голуб К.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.32 | КМС | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 11.01.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.70 | КМС | 3ф6 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 11.01.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.04 | КМС | Дніпропетровська | 3ф2 | Чемпіонат України з естафетного бігу в приміщенні | Суми | 11.02.2006 |
ДЕМЧЕНКО Володимир (16.04.1981), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), ЯКОВЕНКО Олександр (10.09.1987), БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ Максим (21.02.1987) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:37.80 | Дніпропетровська | 4ф3 | Кубок України в приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2006 | |
ВАВЕЛЮК Олександр (08.01.1983), ЗЕЛЕНСЬКИЙ Геннадій (06.07.1984), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), ЯКОВЕНКО Олександр (10.09.1987) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.81/+3.5 | I | 1з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 28.07.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В. | ||||
10.96/+0.7 | I | 2ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 28.07.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В. | ||||
10.89/+2.1 | I | 7з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В. | ||||
11.04/0.0 | I | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | |||||
10.92/-3.3 | I | 3з3 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 14.06.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | |||||
10.84/+1.3 | КМС | 3ф2 | Першість україни серед учнів УФК,УОР | Бровари | 03.06.2006 | |
Дніпропетровська | У | Метеор Голуб К.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.53/-0.6 | I | 6з2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб К.В. | ||||
22.54/-1.6 | I | 5ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | |||||
22.15/+0.5 | I | 2з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Дніпропетровська | МОН | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.07 | II | Дніпропетровська | 2ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 |
АХКОЗОВ Артем (19.06.1989), ГОРБАЦЬКИЙ Максим (23.04.1987), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), ПАНЧИШАК Дмитро (24.09.1988) | ||||||
DNF | Україна | ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 | |
РЮМІН Олександр (07.02.1987), БОДРОВ Ігор (09.07.1987), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), ОСТРОВСЬКИЙ Дмитро (05.03.1987) | ||||||
42.14 | I | Дніпропетровська | 2ф3 | IV літні спортивні ігри молоді України. Легка атлетика | Миколаїв | 09.07.2006 |
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ Дмитро (25.03.1985), САГУТКІН Сергій (09.04.1986), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ Максим (21.02.1987) | ||||||
41.72 | КМС | Дніпропетровська | 4ф3 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 |
ДЕМЧЕНКО Володимир (16.04.1981), САГУТКІН Сергій (09.04.1986), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), ВДОВИЧЕНКО Сергій (21.05.1984) | ||||||
41.26 | МС | Дніпропетровська | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики 2006 року | Ялта | 28.05.2006 |
ВДОВИЧЕНКО Сергій (21.05.1984), ДЕМЧЕНКО Володимир (16.04.1981), САГУТКІН Сергій (09.04.1986), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.49 | I | Дніпропетровська | 1ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 |
КІКАС Єгор (18.12.1988), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), ЯКОВЕНКО Олександр (10.09.1987), БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ Максим (21.02.1987) | ||||||
3:16.07 | I | Дніпропетровська | 3ф3 | IV літні спортивні ігри молоді України. Легка атлетика | Миколаїв | 09.07.2006 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ Геннадій (06.07.1984), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), ЯКОВЕНКО Олександр (10.09.1987), БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ Максим (21.02.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.20 | I | з1 | УОР, УФК | Київ | 05.01.2005 | |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.09 | I | 1ф1 | ЧУп юніори | Запоріжжя | 06.02.2005 | |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.92 | I | 2з6 | ЧУп юніори | Запоріжжя | 05.02.2005 | |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В. | ||||
51.29 | I | 3ф1 | ЧУп юніори | Запоріжжя | 05.02.2005 | |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.23/+0.5 | КМС | 183/74 | 3ф4 | КУ | Ялта | 28.05.2005 |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
48.75 | КМС | 183/75 | 7ф1 | ЮІ | Тула | 24.06.2005 |
Дніпропетровська | У | Голуб К.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.73 | I | Дніпропетровська | 3ф3 | ЮнІ | Ялта | 28.09.2005 |
САГУТКІН Сергій (09.04.1986), ГАНЗІН Андрій (19.05.1986), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ Максим (21.02.1987) | ||||||
42.58 | I | Дніпропетровська | 1ф2 | ЧУ Юнр | Київ | 03.06.2005 |
ЧУХЛОВІН Андрій (10.08.1986), САГУТКІН Сергій (04.09.1986), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), РИБІКОВ Антон (01.01.1970) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:17.48 | КМС | Дніпропетровська | 1ф3 | ЮнІ | Ялта | 28.09.2005 |
ЛИТВИНЕНКО Григорій (19.09.1986), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ Максим (21.02.1987), ЯКОВЕНКО Олександр (10.09.1987) | ||||||
3:19.08 | I | Дніпропетровська | 1ф2 | ЧУ Юнр | Київ | 03.06.2005 |
ДОВГУЛЯ Сергій (06.01.1986), МІРОШНІЧЕНКО Олег (13.01.1987), БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ Максим (21.02.1987), ЯКОВЕНКО Олександр (10.09.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |