Прізвище: НІКОЛАЄВА | Прізвище Англ: NIKOLAIEVA |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 20.01.1984 | Стать: Ж |
ТФЛА: Луганська | |
ФСТ: С | |
Клуб: ШВСМ Луг | |
Тренери: Орнанджі А. І., Трембач М. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:39.32 | 5:39.32 | |||||
Стрибки у довжину | 6.51 | 6.10 | 6.51 | 6.31 | 5.59 | 6.29 | |
Потрійний стрибок | 13.78 | 13.49 | 13.15 | 13.78 | 13.26 | 13.08 | 13.13 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2005 | 2002 | 2000 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.50/+0.3 | 25.50/+0.3 | |||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.64 | 48.64 | 50.71 | 48.95 | 49.84 | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 15.20/+1.1 | 15.20/+1.1 | |||||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.55/+2.0 | 14.55/+2.0 | |||||||||
Біг на 15 км | 58:44 | 58:44 | |||||||||
Стрибки у довжину | 6.60/0.0 | 2.93/+0.2 | 6.30/+0.4 | 6.40/+1.0 | 6.60/0.0 | 5.89/+1.0 | 6.18/+1.1 | ||||
Потрійний стрибок | 13.93/+1.8 | 13.35/0.0 | 13.63/0.0 | 13.65/0.0 | 13.74/+1.8 | 13.93/+1.8 | 13.14/+1.6 | 12.95/+0.5 | |||
Семиборство | 4865 | 4865 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 15 км | ||||||
58:44 | I | 5 | N Kolay Istanbul Marathon | Стамбул | 07.11.2021 | |
Харкiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.09/+2.4 | КМС | 170/58 | 5ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 06.06.2017 |
Луганська | МОН | ШВСМ Луг Орнаджи А.І.,Трембач М.І. | ||||
5.73/+0.6 6.09/+2.4 5.99/0.0 5.88/+0.1 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.14/-0.4 | КМС | 170/58 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборств | Кропивницький | 08.07.2017 |
Луганська | МОН | ШВСМ Луг Орнаджи А.І.,Трембач М.І. | ||||
12.69/0.0 13.14/-0.4 12.80/0.0 X/-1.7 12.97/-0.2 12.96/-0.5 | ||||||
13.35/0.0 | КМС | 170/58 | 2ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 07.06.2017 |
Луганська | МОН | ШВСМ Луг Орнаджи А.І.,Трембач М.І. | ||||
12.82/-0.7 13.20/0.0 13.35/0.0 X/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.49 | КМС | 2ф | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 26.02.2016 | |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджи А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
X 13.31 13.49 13.03 X 12.04 | ||||||
13.05 | КМС | 4кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 25.02.2016 | |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджи А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
13.03 13.05 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
2.93/+0.2 | 17ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | ||
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнаджи А.І. | ||||
2.93/+0.2 — — | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.19/+2.8 | КМС | 3ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Черкаська | С | ШВСМ Оранджі В.Т. | ||||
13.19/+2.8 X/+1.4 X/-1.9 X/+2.4 X/+2.2 X/+1.2 | ||||||
13.63/0.0 | МС | 3ф | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 | |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнанджи А.І. | ||||
X/+1.5 13.41/0.0 13.50/0.0 X/0.0 X/0.0 13.63/0.0 | ||||||
13.18/+0.5 | КМС | 3кв | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнанджи А.І. | ||||
13.09/-1.4 13.18/+0.5 — | ||||||
13.51/+1.8 | МС | 2ф | Командний чемпіонат м. Києва | Київ | 01.06.2016 | |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнанджи А.І. | ||||
X/-0.2 13.23/0.0 13.19/0.0 13.51/+1.8 13.39/0.0 13.16/0.0 | ||||||
13.48/+1.6 | КМС | 5ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнаджи А.І. | ||||
X/+3.2 13.48/+1.6 X/+1.7 13.18/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.02 | КМС | 170/58 | 6ф | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджі А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
X 5.93 6.02 X 5.91 5.96 | ||||||
6.05 | КМС | 170/58 | 7кв | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджі А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
X 6.05 — | ||||||
6.10 | КМС | 170/58 | 4ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнанджи А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
6.10 5.97 5.86 6.05 X 5.94 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.97 | КМС | 170/58 | 5ф | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджі А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
12.76 12.90 12.97 X 12.84 12.93 | ||||||
12.81 | I | 170/58 | 5кв | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджі А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
12.81 — — | ||||||
13.15 | КМС | 170/58 | 3ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнанджи А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
12.76 X 12.96 X 12.90 13.15 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.98/0.0 | КМС | 7ф | Gala Dei Castelli | Беллінцона | 21.07.2015 | |
Черкаська | ||||||
6.30/+0.4 | МС | 170/58 | 7ф | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджи А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
X/+1.2 6.06/+0.1 6.30/+0.4 X/+1.4 6.23/0.0 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.26/+1.1 | КМС | 170/58 | 5ф | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк | ||||
13.26/+1.1 X/+1.7 X/+1.0 13.02/+0.8 X/+1.0 12.87/+0.9 | ||||||
DNS | ф | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | ||
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Орнанджи А.І. | ||||
13.46/+0.7 | КМС | 2ф | Міжнародна легкоатлетична зустріч Більбао | Більбао | 20.06.2015 | |
Черкаська | ||||||
13.65/0.0 | МС | 170/58 | 2ф | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Черкаська | С | ШВСМ Орнаджи А.І.,Вавринкевич В.В. | ||||
13.42/+1.3 13.27/+1.8 X/+1.9 13.65/0.0 X/+1.9 X/+1.2 | ||||||
13.24/+5.0 | КМС | 4ф | IAAF World Challenge | Дакар | 23.05.2015 | |
Черкаська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.46 | МС | 2ф | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.35 6.11 6.30 X 6.46 X | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | ||
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Полінков С.М. | ||||
6.51 | МС | 1ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Полінков С.М. | ||||
6.20 6.51 6.10 6.40 6.45 X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.58 | КМС | 3ф | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
13.56 13.58 X 13.03 13.37 13.21 | ||||||
13.54 | КМС | 2кв | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
13.54 — — | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 11.02.2014 | ||
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Полінков С.М. | ||||
13.69 | МС | 1 | Mondeville | 01.02.2014 | ||
Черкаська | ||||||
13.78 | МС | 2ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Полінков С.М. | ||||
13.22 13.25 13.78 X X 13.69 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.62/+3.2 | МС | 1ф | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Черкаська | Полінков С.М. | |||||
X/-1.1 X/+0.7 6.43/+0.3 6.62/+3.2 6.41/+0.4 6.42/+0.6 | ||||||
6.32/0.0 | МС | 3ф | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Ч У з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.32/+0.3 X/0.0 6.16/-1.0 6.30/-0.9 5.91/-1.6 | ||||||
6.40/+1.0 | МС | 4 | Caixa | Sao Paulo | 04.05.2014 | |
Черкаська | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.89/+2.4 | МС | 2ф | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Чрк Полінков С.М. | ||||
13.68/+2.1 13.77/+1.6 13.25/0.0 13.71/0.0 13.73/+1.9 13.89/+2.4 | ||||||
13.45/+0.6 | КМС | 2 | NC | Tel Aviv | 16.07.2014 | |
Черкаська | ||||||
13.97/+3.2 | МС | 1ф | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Черкаська | Полінков С.М. | |||||
13.73/+3.1 13.75/+1.1 13.66/+1.2 13.66/+1.5 13.97/+3.2 13.93/+1.8 | ||||||
13.74/+1.8 | МС | 1ф | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Ч У з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
13.42/+2.0 X/0.0 13.14/0.0 12.95/-0.5 13.57/-0.2 13.74/+1.8 | ||||||
13.53/+0.9 | МС | 1 | NRW Ch | Bottrop | 01.06.2014 | |
Черкаська | ||||||
13.54/0.0 | МС | 3 | Caixa | Uberlandia | 07.05.2014 | |
Черкаська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.64 | I | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
НІКОЛАЄВА Ірина (20.01.1984), МОШЕНЕЦЬ Марина (19.10.1994), ЯНЧЕНКО Ірина (22.03.1988), НІКІТІНА Анастасія (08.09.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.10 | КМС | 5ф | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 14.02.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
5.32 5.76 5.87 5.96 6.10 5.86 | ||||||
5.97 | КМС | 6кв | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
5.88 5.91 5.97 | ||||||
6.31 | МС | 3ф | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.05 5.93 6.01 6.08 6.31 6.09 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
NM | кв | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | ||
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
X — — | ||||||
13.26 | КМС | 2ф | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
X 12.83 X 13.01 13.26 13.02 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.45/+0.4 | МС | 2ф | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
5.89/+2.1 6.21/0.0 X/+3.3 X/+1.4 6.08/0.0 6.45/+0.4 | ||||||
6.25/0.0 | МС | 3кв | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.18/0.0 6.25/0.0 | ||||||
6.49/+2.0 | 2ф | Gala Dei Castelli | Беллінцона | 11.06.2013 | ||
Черкаська | ||||||
6.60/0.0 | МС | 2ф | Командний чемпіонат України | Ялта | 06.06.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.23/+0.1 6.23/+0.3 6.42/+1.8 6.41/+1.4 6.58/+0.7 6.60/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.69/+0.2 | МС | 3ф | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
13.02/+1.2 13.39/+1.7 13.38/+2.3 13.69/+0.2 X/0.0 13.42/+2.2 | ||||||
13.31/+2.8 | КМС | 3кв | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
12.75/+3.0 13.31/+2.8 | ||||||
13.66/+1.5 | 7ф | Znamenskiy Memorial | Жуковський | 30.06.2013 | ||
Черкаська | ||||||
13.25/-1.6 13.66/+1.5 13.21/+0.7 13.30/+0.7 | ||||||
13.93/+1.8 | МС | 2ф | Командний чемпіонат України | Ялта | 07.06.2013 | |
Черкаська | С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
13.41/+0.4 13.39/0.0 X/+1.8 13.63/+1.3 13.93/+1.8 13.72/+0.3 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.71 | II | Черкаська | 8ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
НІКОЛАЄВА Ірина (20.01.1984), НЕЧИПОРЕНКО Ірина (27.05.1992), ПРОДАН Олена (01.07.1988), НІКІТІНА Анастасія (08.09.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.80/+3.5 | I | 12ф | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Черкаська | ШВСМ Полінков С.М. | |||||
5.61/-0.6 5.80/+3.5 5.73/+0.3 | ||||||
5.89/+1.0 | I | 15ф | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Черкаська | ШВСМ Полінков С.М. | |||||
5.78/0.0 5.82/0.0 5.89/+1.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.62/+0.3 | I | 11ф | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
Черкаська | ШВСМ Полінков С.М. | |||||
X/0.0 12.41/0.0 12.62/+0.3 | ||||||
13.04/+1.6 | КМС | 12ф | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 | |
Черкаська | Черкаси-2,ШВСМ Полінков С.М. | |||||
12.61/0.0 13.04/+1.6 12.80/+2.2 | ||||||
13.01/+0.9 | КМС | 11кв | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 14.06.2012 | |
Черкаська | Черкаси-2,ШВСМ Полінков С.М. | |||||
13.01/+0.9 12.65/+0.8 12.96/0.0 | ||||||
13.14/+1.6 | КМС | 8ф | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 | |
Черкаська | ШВСМ Полінков С.М. | |||||
12.27/+1.3 13.00/+1.4 13.14/+1.6 12.78/+1.6 12.54/0.0 X/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.59 | 18кв | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 21.02.2006 | ||
Черкаська | Полінков С.М. | |||||
5.59 X 5.55 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.08 | КМС | 6ф | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 23.02.2006 | |
Черкаська | Д | Торнадо Полінков С.М. | ||||
13.08 | 6ф | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 23.02.2006 | ||
Черкаська | Полінков С.М. | |||||
12.47 12.57 13.08 12.88 12.94 12.06 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.84 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 12.02.2005 | ||
Київська | Гредунови Н.М. та В.Т. | |||||
5.84 X 5.62 | ||||||
6.00 | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Київська | Гредунови Н.М. та В.Т. | |||||
X 6.00 X | ||||||
6.29 | КМС | 1ф | Ч мК молодь, юніори | Київ | 21.01.2005 | |
Київська | Д | Гредунов В.Т. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.88 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 13.02.2005 | ||
Київська | Гредунови Н.М. та В.Т. | |||||
12.26 12.88 X | ||||||
13.13 | КМС | 3ф | Різдвяні старти | Київ | 15.01.2005 | |
Київська | Д | Гредунов В.Т. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:39.32 | Київська | 4ф2 | КУп | Запоріжжя | 29.01.2005 | |
РУБАН Юлія (06.10.1983), НІКОЛАЄВА Ірина (20.01.1984), ЗАЙЦЕВА Олена (21.07.1984), ЛІТВЯКОВА Марина (21.07.1985) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.03/-0.4 | 8ф | Чемпіонат України | Київ | 02.07.2005 | ||
Київська | Д | Гредунови В.Т. | ||||
5.40/0.0 6.03/-0.4 5.84/-0.9 6.00/-1.1 6.02/-0.8 5.61/-0.8 | ||||||
6.18/+1.1 | КМС | 170/55 | 4ф | ЧУз | Київ | 15.06.2005 |
Київська | Д | СКІФ-1 Гредунов В.Т. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.95/+0.5 | I | 170/50 | 5ф | НСК II | Київ | 21.06.2005 |
Київська | Д | СКІФ-1 Гредунов В.Т. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.3h | КМС | Луганська | 4ф1 | Донецьк | 19.08.2002 | |
БОНДАРЕНКО Оксана (22.03.1981), ГОНЧАРОВА Наталія (21.11.1980), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), НІКОЛАЄВА Ірина (20.01.1984) | ||||||
48.95 | I | Київська | 2ф1 | Біла Церква | 16.05.2002 | |
ГЕТЬМАН Ніна (17.07.1985), КАЛЬНОГУЗ Ганна (03.04.1986), КОВАЛИШИНА Руслана (28.02.1986), НІКОЛАЄВА Ірина (20.01.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.50/+0.3 | I | 172/60 | сбр1 | Київ | 03.06.2000 | |
Луганська | Чібісов В.І. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.20/+1.1 | I | 172/60 | з1 | Біла Церква | 20.05.2000 | |
Луганська | Чібісов В.І. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.55/+2.0 | 172/60 | з1 | Київ | 09.09.2000 | ||
Луганська | Чибісов В.І. | |||||
Семиборство | ||||||
4865 | КМС | 2 | Київ | 04.06.2000 | ||
Луганська | У | Чібісов В.І. | ||||
14.68/1.0 1.60 11.13 25.50/0.3 5.52/0.3 23.50 2:26.36 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.84 | I | Луганська | 1ф1 | Київ | 09.09.2000 | |
СЕМЕНОВА Вікторія (08.04.1983), ВОЛОБУЄВА Олена (30.10.1985), НІКОЛАЄВА Ірина (20.01.1984), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.3h/-0.3 | I | 11ф1 | Одеса | 24.04.1999 | ||
Луганська | Чибісов В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |