ДОЛГУШИН Роман
Прізвище: ДОЛГУШИНПрізвище Англ: DOLHUSHYN
Ім'я: РоманІм'я Англ: Roman
Дата народження: 04.06.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Нечипорук І. А., Чулаєвська Н. Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
52.15 1ф2 Кубок України у приміщенні Київ 27.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
52.15 II 1ф2 Кубок України у приміщенні Київ 27.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.04 I 178/65 4з7 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 08.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 400 м
51.76 I 178/65 4--Пре-кваліфікація-4 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 07.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.71/+2.0 I 178/63 3ф4 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Рівненська МОН МЕ-ГУ ім. АК.С.Дем'янчука     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 400 м
50.82 II 178/62 6ф3 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 25.07.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 400 м з/б (0.914)
55.06 I 178/62 6ф2 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 26.07.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
54.25 КМС 178/63 3ф1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
54.01 КМС 178/63 1з2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
55.78 I 178/62 2ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Рівненська МОН МЕ-ГУ ім. АК.С.Дем'янчука     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Естафетний біг 4х400 м
DNS  Рівненська ф2 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 26.07.2019
НОВАК Владислав (03.10.2001), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), СТАНІСЛАВСЬКИЙ Микола (17.10.1998), РОМАНЮК Дмитро (26.03.1997)
3:25.13 II  Рівненська 1ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), МУЗА Максим (26.08.2001), РОМАНЮК Дмитро (26.03.1997)
3:19.91 I  Рівненська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), СТАНІСЛАВСЬКИЙ Микола (17.10.1998), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), РОМАНЮК Дмитро (26.03.1997)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.24 II 180/65 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Стрибки у довжину
6.38 II 180/63 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 06.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
6.01 6.14 6.38

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.82/-1.5 III 180/65 4з7 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 200 м
DNF 180/65 з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 400 м
50.75 II 180/65 2з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
50.46 I 180/65 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Стрибки у довжину
6.34/+1.7 II 180/65 12ф Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
6.34/+1.7 X/0.0 5.66/+0.3
Естафетний біг 4х100 м
43.75 II  Рівненська 1ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ВІТРУК Артем (02.05.1999), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), ГРИЦЮТА Владислав (20.09.2000)
Естафетний біг 4х400 м
3:25.68 II  Рівненська 5ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ВІТРУК Артем (02.05.1999), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), БОНДАРЕНКО Роман (06.04.1999), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.42 III 178/63 3з14 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Рівненська Освіта ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.а.,Чулаєвська Н.Ю.
Стрибки у довжину
6.70 II 178/61 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Рівненська Освіта ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.а.,Чулаєвська Н.Ю.
6.60 X 6.70 X X X
6.30 II 178/61 10кв Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Рівненська Освіта ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.а.,Чулаєвська Н.Ю.
6.24 6.15 6.30
6.46 II Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
X 6.04 6.46 6.18
Естафетний біг 4х200 м
1:34.40  Рівненська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
БОРИСОВ Денис (30.07.1998), ВІТРУК Артем (02.05.1999), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.72/0.0 II 178/62 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
11.76/-0.8 III 178/62 8пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Біг на 200 м
23.66/-0.2 II 178/60 7з10 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді Луцьк 07.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
Стрибки у довжину
6.60/0.0 II 179/62 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
6.49/0.0 6.56/-1.7 6.52/+1.1 X/0.0 X/0.0 6.60/0.0
6.66/+1.3 II 178/67 13ф Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства Луцьк 06.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
6.66/+1.3 X/+1.0 6.52/+1.1
6.52/+1.9 II 178/65 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Нечипорук І.А.,Чулаєвська Н.Ю.
6.50/+0.4 6.45/+0.9 6.52/+1.9
6.57/+2.0 II 11ф ХІІІ літня Універсіада України Луцьк 07.05.2017
 Рівненська МЕ-ГУ ім. АК.С.Дем'янчука     Нечипорук І
X/0.0 6.57/+2.0 X/-0.5
Естафетний біг 4х100 м
44.51 II  Рівненська 3ф1 ХІІІ літня Універсіада України Луцьк 08.05.2017
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), КОЗИК Андрій (07.05.1997), БОРИСОВ Денис (30.07.1998), ВІТРУК Артем (02.05.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.42 III 7ф1 Міжнародний турнір пам’яті Д.М. Карбишева Брест 04.12.2015
 Рівненська      
7.37 III 1з5 Міжнародний турнір пам’яті Д.М. Карбишева Брест 04.12.2015
 Рівненська      
Біг на 200 м
DNF з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Стрибки у довжину
6.59 II Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
5.98 6.46 6.29 X 6.59 6.42
6.42 II 7кв Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
6.42 6.39 —
6.31 II Міжнародний турнір пам’яті Д.М. Карбишева Брест 04.12.2015
 Рівненська      
5.89 6.00 6.31 5.71 5.83 5.87
Естафетний біг 4х200 м
1:37.38  Україна 2ф2 Міжнародний турнір пам’яті Д.М. Карбишева Брест 05.12.2015
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), СИЧ Владислав (09.08.1999), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.2h  Рівненська 7ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.78/-0.2 II 178/60 3з7 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
Стрибки у довжину
6.41/0.0 II Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
6.34/-1.8 6.38/0.0 6.29/+0.6 6.41/0.0
6.36/0.0 II 178/60 9кв Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
6.22/+1.0 6.36/0.0 X/+1.6
6.23/0.0 III 178/60 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.
X/+0.8 X/+1.0 6.23/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.95 III 3з16 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 30.11.2014
 Рівненська МОН      Мацко А.Ф.
Стрибки у довжину
6.00 III 175/58 10кв Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні Запоріжжя 30.01.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.,Чулаєвський Б.В.,Мацько А.ф.
X 6.00 5.66
5.96 III 175/58 10ф Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні Запоріжжя 30.01.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.,Чулаєвський Б.В.,Мацько А.ф.
5.96 5.94 5.84
6.23 III Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Рівненська МОН      Мацко А.Ф.
5.91 5.93 6.23 6.04 6.03 5.98
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.5h  Рівненська 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
ЗАГЛАДКІН Ігор (18.04.1998), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999), ГРАБОВСЬКИЙ Антон (09.01.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 178/60 з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.,Чулаєвський Б.В.
24.76/+0.5 III 178/60 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Мацько А.ф.,Чулаєвський Б.В.
Стрибки у довжину
6.22/+1.5 III 177/60 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.,Чулаєвський Б.В.
5.94/+1.7 6.13/+2.1 6.22/+1.5
6.20/+1.0 III 177/60 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Чулаєвська Н.Ю.,Чулаєвський Б.В.
6.20/+0.6 6.20/+1.0 6.02/+1.0
6.27/+0.1 III 178/60 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Мацько А.ф.,Чулаєвський Б.В.
6.04/+0.3 5.85/+0.7 6.27/+0.1 5.86/+2.8 6.18/+1.7 6.06/+1.7
Естафетний біг 4х100 м
46.16 III  Рівненська 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
АРХИПЧУК Андрій (06.01.1999), ЗАГЛАДКІН Ігор (18.04.1998), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), МОРДЯК Богдан (09.01.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNS  Рівненська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
МОРДЯК Богдан (09.01.1998), ЗАГЛАДКІН Ігор (18.04.1998), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)