Прізвище: ЧОРНОБАЙ | Прізвище Англ: CHORNOBAY |
Ім'я: Надія | Ім'я Англ: Nadiya |
Дата народження: 08.11.2002 | Стать: Ж |
ТФЛА: Черкаська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ДШВСМ | |
Тренери: Вавринкевич В. В., Клименко В. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.97 | 8.02 | 7.97 | 8.25 | 8.32 | |
Біг на 200 м | 25.81 | 26.22 | 25.81 | 26.50 | 26.41 | 27.44 |
Біг на 400 м | 1:01.59 | 1:01.59 | 1:04.42 | |||
Естафетний біг 4х200 м | 1:43.98 | 1:44.27 | 1:43.98 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:23.54 | 2:23.54 | ||||
Стрибки у довжину | 5.04 | 5.04 | ||||
Двоборство 200м + 400м | 1783 | 1783 | ||||
Двоборство 60м + 200м | 1719 | 1719 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.82/-0.7 | 12.87/+0.8 | 12.98/+1.2 | 13.03/+1.5 | 12.82/-0.7 | ||
Біг на 200 м | 25.77/+0.5 | 27.61/-1.7 | 25.77/+0.5 | 25.83/-0.3 | 26.73/-0.2 | 26.19/-0.8 | 28.33/0.0 |
Біг на 400 м | 1:01.86 | 1:01.86 | |||||
Естафетний біг 4х100 м | 49.81 | 49.81 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:14.29 | 2:23.38 | 2:19.00 | 2:14.29 | |||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:07.28 | 1:07.28 | |||||
Стрибки у довжину | 5.06/0.0 | 5.06/0.0 | 4.53/+0.2 | ||||
Потрійний стрибок | 9.77/0.0 | 9.77/0.0 | |||||
2851 | 2851 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.61/-1.7 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Черкаська | Д | ДШВСМ Вавринкевич В.В.,Клименко В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.86 | II | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Черкаська | Д | ДШВСМ Вавринкевич В.В.,Клименко В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.27 | II | 7ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Черкаська | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | |||||
8.98 | I юн | 4з1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Черкаська | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | |||||
8.13 | II | 176/65 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
8.02 | II | 176/65 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.22 | I | 178/65 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
DNS | ф4 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф8 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DNS | Черкаська | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ПРІХНО Єлизавета (12.06.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.10 | II | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
8.14 | II | 178/63 | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
DQ 162.7 | 178/63 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
7.97 | II | 178/63 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 178/63 | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.13 | I | 178/63 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.81 | I | 178/60 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.89 | I | 178/60 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.91 | I | 178/60 | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.60 | I | 178/62 | 1ф15 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 |
Черкаська | Освіта | СДЮШОР м. Черкаси Вавринкевич В.В. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.04 | III | 178/60 | 10ф | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
Черкаська | Освіта | СДЮШОР м. Черкаси Вавринкевич В.В. | ||||
X X 5.04 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DNS | Черкаська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ШПИГ Анна (27.02.2000), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | Черкаська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | |
БАБІЦЬКА Маргарита (17.02.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ПРІХНО Єлізавета (12.06.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.87/+0.8 | II | 178/65 | 1з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
12.97/+1.1 | II | 178/65 | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
30.33/-1.5 | I юн | 176/65 | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.81/-0.1 | I | 176/65 | 3пф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.72/+2.3 | I | 176/65 | 2з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.96/-0.2 | I | 177/55 | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 20.06.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.77/+0.5 | I | 177/55 | 3пф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.92/-0.8 | I | 177/55 | 1з8 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.35/-0.2 | II | 178/65 | 8ф11 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:07.42 | II | 176/65 | 4ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 22.09.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
1:07.28 | II | 176/65 | 1з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.55 | II юн | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), НАУМЕНКО Поліна (02.09.2004) | ||||||
2:23.38 | II юн | Черкаська | 2ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
ПРІХНО Єлизавета (12.06.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), НАУМЕНКО Поліна (02.09.2004) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.25 | II | 175/60 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
8.26 | II | 174/60 | 1з11 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
8.32 | II | 174/60 | 7пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
8.31 | II | 5ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Черкаська | ОСДЮСШОР Вавринкевич В.В. | |||||
DNS | з2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | ||
Черкаська | ОСДЮСШОР Вавринкевич В.В. | |||||
8.31 | II | 1з7 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Черкаська | ОСДЮСШОР Вавринкевич В.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.50 | I | 175/60 | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
28.35 | III | 175/60 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.56 | I | 175/55 | 1з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.57 | I | 175/55 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
27.14 | II | 1ф8 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Черкаська | ОСДЮСШОР Вавринкевич В.В. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:44.27 | Черкаська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.54 | Черкаська | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.03/0.0 | II | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та | смт. Лазурне | 04.11.2018 | |
Черкаська | Східний ЦОП Вавринкевич В.В. | |||||
13.01/0.0 | II | 4ф2 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та | смт. Лазурне | 04.11.2018 | |
Черкаська | Східний ЦОП Вавринкевич В.В. | |||||
13.28/-1.2 | II | 178/60 | 3з4 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
12.98/+1.2 | II | 176/60 | 3з3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.63/0.0 | II | 2ф3 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та | смт. Лазурне | 03.11.2018 | |
Черкаська | Східний ЦОП Вавринкевич В.В. | |||||
26.87/+1.1 | II | 175/58 | 7ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.91/+0.4 | I | 177/60 | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.83/-0.3 | I | 177/60 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.76/+2.1 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
25.92/+1.5 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.09/-0.5 | I | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.69/-1.1 | II | 175/55 | 3ф8 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.06/0.0 | III | 3ф | Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства | смт. Лазурне | 03.11.2018 | |
Черкаська | Східний ЦОП Вавринкевич В.В. | |||||
X/0.0 X/0.0 5.06/0.0 | ||||||
2851 | 2 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та | смт. Лазурне | 03.11.2018 | ||
Черкаська | Східний ЦОП Вавринкевич В.В. | |||||
26.63/0.0 13.01/0.0 5.06/0.0 13.03/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.81 | I | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ПРІХНО Єлизавета (12.06.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 162.7 | Черкаська | ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 | |
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.45 | II юн | Черкаська | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
КОРИТНИК Тетяна (10.04.2001), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ГНОЄВА Ольга (13.07.2003) | ||||||
2:19.00 | III | Черкаська | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ДЯЧЕНКО Поліна (17.12.2001), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.41 | I | 175/58 | 2двбр12 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.66 | I | 172/55 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
DNF | 172/55 | з18 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.59 | II | 175/58 | 1двбр10 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
1:01.88 | II | 172/55 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
1:02.27 | II | 172/55 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
1:01.92 | II | 172/55 | 1з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1783 | 175/58 | 3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
1:01.59 26.41 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.98 | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.8h | I юн | Черкаська | 1ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.03/+1.5 | II | 175/60 | 1з9 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
13.16/0.0 | II | 175/60 | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.84/+1.2 | II | 175/60 | 5ф11 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.86/+1.0 | II | 175/60 | 7ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
DNF | 175/58 | пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.73/-0.2 | II | 175/58 | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.32 | II | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
8.89 | III | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.44 | II | 1двбр13 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
DQ 162.7 | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.42 | III | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1719 | 4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
8.32 27.44 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.4h | Черкаська | 6ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), КУДІЙ Анна (27.09.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.02/+1.8 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
12.95/0.0 | II | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
13.13/-0.7 | II | 1з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
13.12/-0.3 | II | 162/45 | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
12.82/-0.7 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
12.91/+0.5 | II | 3пф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
13.18/0.0 | II | 170/54 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
13.01/-0.4 | II | 170/54 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
DQ 162.7 | з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.39/+1.0 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.63/+1.1 | II | 5ф11 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.19/-0.8 | I | 170/54 | 2з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
27.05/-0.3 | II | 170/54 | 1ф10 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
26.49/+3.1 | II | 2ф6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:18.79 | III | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000) | ||||||
2:31.79 | II юн | Черкаська | 11ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), ПОЛІЩУК Анастасія (07.03.2001) | ||||||
2:27.94 | II юн | Черкаська | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ГАРМАШ Анастасія (27.04.2001), ІВКО Олександра (19.06.2002) | ||||||
2:14.29 | I | Черкаська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КУДІЙ Анна (27.09.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.1h | III | 162/45 | 8з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.33/0.0 | III | 1ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
29.0h | III | 5ф10 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Вавринкевич В.В. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.53/+0.2 | I юн | 28ф | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
X/+0.1 4.53/+0.2 4.39/0.0 | ||||||
4.53/+0.6 | I юн | 31кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Вавринкевич В.В. | ||||
4.53/+0.6 4.46/-0.1 4.34/+0.4 | ||||||
4.06/+0.3 | II юн | 162/45 | 33ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
X/0.0 4.06/+0.3 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
9.77/0.0 | I юн | 18ф | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
X/+0.9 X/-0.9 9.77/0.0 | ||||||
9.39/+0.2 | II юн | 25ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Вавринкевич В.В. | ||||
9.39/+0.2 X/+0.7 X/+0.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | ф | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Вавринкевич В.В. | ||||
X/+0.3 X/+1.6 X/+1.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |