Прізвище: КРАВЧЕНКО | Прізвище Англ: KRAVCHENKO |
Ім'я: Едуард | Ім'я Англ: Eduard |
Дата народження: 02.05.2004 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
ФСТ: МОН | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 3000 м | 10:39.10 | 10:39.10 | |||||||
Спортивна ходьба 2000 м | 12:25.56 | 12:25.56 | |||||||
Спортивна ходьба 3000 м | 14:08.67 | 14:08.67 | |||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 21:59.14 | 23:13.20 | 23:28.82 | 21:59.14 | 23:30.61 | 24:57.21 | 25:32.75 | 27:43.81 | 32:20.22 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Крос 0,5 км | 2.19 | 2.19 | |||||||
Спортивна ходьба 3 км | 14:04 | 14:04 | 14:43 | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | 46:59 | 46:59 | 47:49 | 47:18 | 49:04 | ||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:45:29 | 1:45:29 | |||||||
Спортивна ходьба 3000 м | 13:50.86 | 13:50.86 | 15:11.29 | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 23:12.57 | 23:12.57 | 23:51.17 | 24:03.03 | 25:28.41 | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | 48:43.19 | 48:43.19 | 53:58.59 | 48:59.43 | 51:29.73 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:15.69 | III | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
23:13.20 | II | 5ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.12.2023 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
DQ TR 54.7.5 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 03.02.2024 | ||
Сумська | МОН | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:45:29 | II | 4 | Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 03.03.2024 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
1:45:29 | II | 6 | Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 03.03.2024 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:28.82 | II | 180/75 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Київ | 20.01.2023 |
Сумська | К | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
24:42.65 | III | 183/75 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона В. Голубничого | Суми | 20.12.2022 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
47:33 | I | 183/74 | 4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих, молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 21.10.2023 |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
47:36 | I | 23 | European Race Walking Team Championships | Подєбради | 21.05.2023 | |
Сумська | ||||||
46:59 | I | 180/75 | юнр-3 | Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 25.03.2023 |
Сумська | К | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
48:43.19 | II | 183/74 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 02.07.2023 |
Сумська | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | |||||
51:09.46 | II | 183/74 | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Івано-Франківськ | 18.06.2023 |
Сумська | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:31.82 | II | 181/70 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Сумська | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | |||||
21:59.14 | I | 181/70 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 22.01.2022 |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
23:52.28 | II | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби пам'яті дворазового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 18.12.2021 | |
Сумська | МОН | КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
47:49 | I | 180/70 | юнр-2 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км та 35 км серед дорослих. Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед спортсменів різних вікових груп | Івано-Франківськ | 15.10.2022 |
Сумська | К | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
53:58.59 | III | 180/70 | 9ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 14.07.2022 |
Сумська | К | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:30.61 | II | 180/65 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. | Суми | 06.02.2021 |
Сумська | МОН | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
24:01.58 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Сумська | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
47:18 | I | 180/65 | юнк-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби 20 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат Украї | Івано-Франківськ | 24.10.2021 |
Сумська | МОН | КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
48:05 | II | 2 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих,молоді,юніорів та юнаків | Луцьк | 20.03.2021 | |
Сумська | Східний ЦОП Шелест О.П.,Шелест Л.Г | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
22:42.5h | I | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше) | Івано-Франківськ | 25.09.2021 | |
Сумська | МОН | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
23:20.40 | II | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше | Львів | 23.05.2021 | |
Сумська | МОН | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
23:12.57 | II | 1ф1 | ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики | Івано-Франківськ | 11.05.2021 | |
Сумська | Шелест О.П.,Шелест Л.Г | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
48:59.43 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Сумська | МОН | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:39.10 | I юн | 177/60 | 14ф1 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 07.12.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест Л.Г,Шелест О.П. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:08.67 | II | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 21.12.2019 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
14:54.08 | III | 1ф1 | Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка | Суми | 12.12.2019 | |
Сумська | ДЮСШ Сумського р-ну Шелест О.П. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:15.00 | III | 179/61 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 11.02.2020 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 | ||
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
25:47.63 | III | 179/63 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 27.01.2020 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
24:57.21 | III | 3ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Сумська | Сумський р-н Шелест Л.Г,Шелест О.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
49:04 | II | юнк-2 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км 50 км та командний чемпіонат України | Івано-Франківськ | 18.10.2020 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
49:35 | II | 180/61 | юнк-3 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 14.03.2020 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:51.17 | II | 178/68 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 19.09.2020 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
23:55.08 | II | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:32.75 | III | 3ф1 | Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ | Суми | 13.02.2019 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Шелест О.П.,Шелест О.П. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 | ||
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
27:44.9h | I юн | 6ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | Сумський р-н,КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Шелест Л.Г,Шелест О.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
14:04 | II | 180/58 | 2 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 19.10.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
14:16 | II | 173/54 | юнк-2 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 23.03.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
13:50.86 | II | 175/58 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) | Кропивницький | 30.09.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
13:57.83 | II | 175/57 | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) | Кропивницький | 13.06.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:03.03 | II | 175/59 | 4ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
25:32.44 | III | 173/55 | 9ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
51:29.73 | II | 175/57 | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Сум Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
10:26.1h | I юн | 3ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 23.12.2017 | |
Сумська | К | КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
27:52.92 | I юн | 5ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Шелест Л.Г,Шелест О.П. | ||||
27:43.81 | I юн | 163/46 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Шелест О.П.,Шелест Л.Г |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
14:43 | III | 168/54 | юнк-7 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР. XXII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 20.10.2018 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ СРР Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
15:28 | III | 167/49 | юнк-8 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 11.03.2018 |
Сумська | К | КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:11.29 | III | 168/53 | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
15:17.80 | III | 167/54 | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 07.06.2018 |
Сумська | К | КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П.,Шелест Л.Г | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:28.41 | III | 167/53 | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Сумська | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Шелест Л.Г,Шелест О.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
12:25.56 | II юн | 12ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Шелест О.П.,Шелест Л.г | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
32:20.22 | 8ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | ||
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Бр. Шелест |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
DQ 230.3 | ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | ||
Сумська | К | ДЮСШ Сумського р-ну Шелест О.П.,Шелест Л |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 0,5 км | ||||||
2.19 | 33ф | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам'яті ОЧ Володимира Куца | с. Олексине | 15.04.2016 | ||
Сумська | К | КЗ Сумск.рДЮСШ Шелест О.П.,Шелест Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |