АЛІЄВ Ельдар
Прізвище: АЛІЄВПрізвище Англ: ALIIEV
Ім'я: ЕльдарІм'я Англ: Eldar
Дата народження: 04.11.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
ФСТ: МОН
Клуб: ДФКС Дпр
Тренери: Олійник В. Я., Закорко Л. А., Соболь Т. А.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Метання диска 1,75 кг
45.37 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,75 кг
45.37 I 204/113 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2020
 Дніпропетровська МОН ДФКС Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
41.52 X 45.37 43.62 43.35 41.68

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
50.22 I 205/106 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 09.11.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
49.02 49.47 50.22 48.00 X 49.96
45.26 II 202/100 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
43.00 45.18 44.70 45.25 45.26 44.02
40.07 III 202/100 7кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
40.07
43.66 II 203/103 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Дніпропетровська МОН ДВУФК     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
43.66 X X X
44.28 II 203/110 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
44.28 X 43.54 43.61 X 42.44
Штовхання ядра 5 кг
12.81 III 205/100 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 08.11.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
12.81 X X 12.21 X X
13.19 III 202/102 13кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
12.46 13.16 13.19
12.46 III 203/103 11ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Дніпропетровська МОН ДВУФК     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
12.31 12.46 12.32

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
38.37 III Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є.Сюча" Мукачево 09.11.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
38.37 X X 36.90 X X
42.22 II Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
X 40.33 39.27 42.22
39.96 III Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Л.Смєлаша та А.Кончица" Київ 16.06.2018
 Дніпропетровська СДЮШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
36.01 X X X 36.49 39.96
36.59 III 200/100 19ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
X 36.59 X
36.89 III 13ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 17.02.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ м.Синельникове     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
X 36.89 34.83
Штовхання ядра 5 кг
12.10 I юн Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є.Сюча" Мукачево 10.11.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
X X X 11.43 X 12.10
12.50 III 203/100 19ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
12.05 12.50 X
12.10 I юн Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Л.Смєлаша та А.Кончица" Київ 15.06.2018
 Дніпропетровська СДЮШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
11.22 11.90 11.08 11.84 12.10 11.22

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
33.96 I юн 200/100 20ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ м.Синельникове Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
28.53 X 33.96
29.22 195/95 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська МОН Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп     Соболь Т.
29.22 26.85 X 28.36 X X
Штовхання ядра 4 кг
11.93 I юн 200/100 16ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ м.Синельникове Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Соболь Т.А.
11.35 X 11.93
11.56 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська МОН Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп     Соболь Т.
11.55 11.20 11.56 10.74 10.92 X

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)