Прізвище: ЦИЛУЙКО | Прізвище Англ: TSYLUYKO |
Ім'я: Лілія | Ім'я Англ: Liliya |
Дата народження: 06.07.2000 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Родкіна Т. І., Жуков О. Л., Веремійчик Л. Г. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 29.06 | 29.06 | 30.11 | ||
Біг на 400 м | 1:01.38 | 1:01.38 | 1:04.41 | 1:07.86 | |
Біг на 600 м | 1:43.19 | 1:43.19 | |||
Біг на 800 м | 2:18.26 | 2:25.59 | 2:18.26 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 10.53 | 10.53 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 29.46/+0.6 | 29.46/+0.6 | |||
Біг на 400 м | 1:03.04 | 1:03.04 | 1:05.44 | ||
Біг на 800 м | 2:17.36 | 2:29.35 | 2:17.36 | 2:18.60 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.59 | II | 175/60 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Веремійчик Л.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:29.35 | II | 175/61 | 9з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Жуков О.Л.,Веремійчик Л.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.38 | II | 172/53 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Дніпропетровська | Освіта | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
Біг на 600 м | ||||||
1:43.19 | 2ф1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | ||
Дніпропетровська | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчук Л.Г. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.26 | I | 175/58 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
2:22.03 | II | 175/58 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
2:23.88 | II | 2ф5 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 175/57 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Веремійчук Л.Г. | ||||
2:20.93 | I | 175/57 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Веремійчук Л.Г. | ||||
DNF | ф1 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | |||||
2:17.36 | I | 175/56 | 9ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Веремійчик Л.Г. | |||||
2:18.48 | I | 175/56 | 5ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчук Л.Г. | ||||
2:19.97 | I | 175/56 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
2:21.92 | I | 175/56 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.57 | III | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
29.06 | III | 3ф5 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
Дніпропетровська | Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.41 | III | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
1:04.44 | III | 1ф3 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Дніпропетровська | Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
10.53 | I юн | 5з1 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Дніпропетровська | Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.04 | III | 3ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчук Л.Г. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.77 | II | 2ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ м.Жовті Води Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
2:21.35 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
2:18.60 | I | 175/59 | 2з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
DNS | ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчук Л.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
30.11 | III | 2з25 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:07.86 | III | 2ф6 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DQ 163.3 | ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | |||||
1:10.1h | III | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.46/+0.6 | I юн | 7ф7 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.44 | III | 6ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Веремійчик Л.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |