ВОДОП'ЯНОВ Ярослав
Прізвище: ВОДОП'ЯНОВПрізвище Англ: VODOPIANOV
Ім'я: ЯрославІм'я Англ: Yaroslav
Дата народження: 05.12.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ №10 Кр.Ріг
Тренери: Коноваленко О. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.50 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.55 7пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
DQ 163.3 з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Стрибки у довжину
6.44 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
6.33 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
6.35 9кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.50 II 183/62 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
7.55 II 183/62 7пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
Біг на 200 м
DQ 163.3 183/62 з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
Стрибки у довжину
6.44 II 183/65 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
6.15 6.44 6.44 6.09 5.97 6.21
6.33 II 183/62 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
5.88 6.32 6.33
6.35 II 183/62 9кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
6.35 X 6.05
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)