БАРАННІК Єгор
Прізвище: БАРАННІКПрізвище Англ: BARANNIK
Ім'я: ЄгорІм'я Англ: Yehor
Дата народження: 20.06.2004 Стать: Ч

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.3h 3з2 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
7.4h 3ф1 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
Біг на 300 м
40.2h 1ф3 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
Біг на 400 м
55.73 2ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.3h II 3з2 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька      Луценко О.І.,Серорез Т.Б.
7.4h II 3ф1 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька      Луценко О.І.,Серорез Т.Б.
Біг на 300 м
40.2h III 1ф3 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька      Луценко О.І.,Серорез Т.Б.
Біг на 400 м
55.73 III 2ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Донецька      Серорез Т.Б.,Луценко А.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.14 II юн Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 15.12.2018
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц     Луценко О.І.
X 5.14 3.95 4.76 4.43 4.42

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)