Прізвище: КОВАЛЕНКО | Прізвище Англ: KOVALENKO |
Ім'я: Вікторія | Ім'я Англ: Viktoriya |
Дата народження: 25.01.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: Черкаська | |
Тренери: Сухарєва (Лашкул) С. ., Проценко І. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.65 | 27.65 | 29.42 | ||||
Біг на 400 м | 1:01.33 | 1:01.88 | 1:01.61 | 59.20 | 59.40 | 1:01.33 | |
Біг на 800 м | 2:16.40 | 2:20.86 | 2:19.45 | 2:16.40 | 2:27.48 | 2:31.44 | |
Біг на 1000 м | 3:03.14 | 3:03.14 | |||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:45.73 | 1:45.73 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:55.00 | 4:09.29 | 3:55.00 | 4:15.41 | 4:13.71 | 4:11.88 | |
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:18.14 | 5:18.14 | |||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 5:17.43 | 5:17.43 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:00.61 | 1:01.82 | 1:00.61 | 59.07 | 59.35 | 1:03.55 | 1:01.08 | ||||
Біг на 800 м | 2:13.99 | 2:20.42 | 2:16.05 | 2:13.99 | |||||||
Біг на 10000 м | 42:17.80 | 42:17.80 | |||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 49.41 | 49.41 | |||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:53.75 | 4:11.37 | 3:56.06 | 4:01.95 | 3:53.75 | 4:04.70 | 4:03.32 | 4:05.37 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:20.55 | 2:20.55 | 2:21.94 | 2:23.00 | |||||||
Естафетний біг 4х800 м | 10:23.19 | 10:23.19 | |||||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:03.84 | 1:09.78 | 1:03.84 | 1:07.28 | 1:08.58 | ||||||
Біг на 10 км | 43:30 | 43:30 | |||||||||
Крос 2 км | 9:02 | 9:02 | |||||||||
Крос 3 км | 12:44 | 12:44 | |||||||||
Крос 4 км | 21.59 | 21.59 | |||||||||
Крос 5 км | 24:53 | 24:53 | |||||||||
Крос 6 км | 30:58 | 30:58 | |||||||||
Крос 8 км | 33:49 | 33:49 | |||||||||
Метання молота 4 кг | 52.24 | 52.24 | 51.82 | ||||||||
Метання списа 600 гр | 27.61 | 27.61 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.22 | II | 172/56 | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
1:01.88 | II | 2ф2 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва С.А.,Проценко І | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.88 | I | 170/58 | 8ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
2:20.86 | I | 170/58 | 3пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
2:27.97 | II | 172/56 | 7ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
2:26.33 | II | 2ф2 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва С.А.,Проценко І | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:09.29 | Черкаська | 6ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), КОШОВА Фаіна (14.12.2000), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.82 | II | 174/57 | 6ф3 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Черкаська | ЧНУ Сухарєва (.С.,Проценко | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:33.31 | III | 174/57 | 6ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (Лашкул) С.,Проценко І.А. | ||||
2:24.55 | II | 174/57 | 7ф3 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Черкаська | ЧНУ Сухарєва (.С.,Проценко | |||||
2:20.42 | I | 4ф1 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 07.05.2019 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Проценко І.А.,Сухарєва (Лашкул) С. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
43:30 | II | жін-28 мол-17 | Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. "Run the World. Львівська десятка" | Львів | 15.09.2019 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (Лашкул) С.,Проценко І.А. | ||||
Крос 8 км | ||||||
33:49 | II | 172/57 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 02.03.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:11.37 | II | Черкаська | 5ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
КОШОВА Фаіна (14.12.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.94 | II | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
1:01.61 | II | 175/56 | 1ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Проценко І.А.,Лашкул С.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.21 | II | 172/55 | 8з2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
DQ 163.3 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
2:19.45 | I | 175/56 | 3ф3 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Проценко І.А.,Лашкул С.А. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:03.14 | 5ф2 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Черкаська | ОСДЮСШОР Чрк Проценко І.А.,Сухарєва (Лашкул) С. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.00 | Черкаська | 4ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
5:17.43 | Черкаська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
9:02 | II юн | жін-23 мол-11-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
Крос 5 км | ||||||
24:53 | III юн | 11ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
Крос 6 км | ||||||
30:58 | мол-15-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Сухарєва (.С.,Проценко І.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
54.88 | III | Черкаська | 5ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ШПИГ Анна (27.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ДЯДЯ Діана (20.07.2001), ПОНОМАРЕНКО Олександра (08.05.1998) | ||||||
49.41 | I | Черкаська | 5ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
КАВЕРІНА (НІКІТІНА) Анастасія (08.09.1994), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ШПИГ Анна (27.02.2000), МАРУСЕНКО Світлана (17.05.1993) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:26.32 | III | Черкаська | 7ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), КУЗЬМІНА Катерина (29.06.1996), КОШОВА Фаіна (14.12.2000) | ||||||
3:56.06 | I | Черкаська | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.99 | II | 170/54 | 7--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:00.68 | II | 170/54 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.А. | ||||
1:00.61 | II | 168/47 | 6з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.А. | ||||
1:00.81 | II | 170/54 | 6ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.99 | I | 170/54 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
2:24.18 | II | 170/54 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.А. | ||||
2:17.66 | I | 170/54 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.А. | ||||
2:16.05 | I | 168/47 | 7ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.А. | ||||
2:23.22 | II | 170/54 | 11ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.78 | III | 3ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Черкаська | Черкаси-1,ЧНУ ім. Б.Хмельницького Лашкул С. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ DQ | Черкаська | ф2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
ІВАНОВА Вікторія (05.05.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), КОБИЛКА Анастасія (02.11.1997), НІКІТІНА Анастасія (08.09.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:01.95 | II | Черкаська | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), ЛАШКУЛ Сніжана (14.10.1985), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) | ||||||
4:05.42 | II | Черкаська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
4:17.00 | III | Черкаська | 7ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
КОБИЛКА Анастасія (02.11.1997), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
4:11.24 | II | Черкаська | 5ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
10:23.19 | Черкаська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 | |
КОБИЛКА Анастасія (02.11.1997), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.20 | I | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
59.86 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:00.13 | I | 2з4 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:16.40 | I | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С. | ||||
2:16.83 | I | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
2:16.78 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:45.73 | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ЧЕБОТАРЬОВА Марина (30.07.1997), КУДІЙ Анна (27.09.2000), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:15.41 | Черкаська | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
САРИЧЕВА Аліна (22.09.1995), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:18.14 | Черкаська | 1ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
МОШЕНЕЦЬ Марина (19.10.1994), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.61 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
59.07 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
59.28 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
59.98 | II | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.46 | I | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
2:21.23 | I | 170/50 | 8з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
2:23.43 | II | 8ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С. | ||||
2:13.99 | КМС | 7ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
42:17.80 | III | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг на 10 000 м) | Черкаси | 27.04.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул Сніжана (14.10.1985) | ||||
Крос 3 км | ||||||
12:44 | I юн | 6ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Крос 4 км | ||||||
21.59 | 22ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:02.26 | II | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
3:57.57 | I | Черкаська | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
3:53.75 | I | Черкаська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), КУДІЙ Анна (27.09.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
4:05.82 | II | Черкаська | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), МІЛЛЕР Галина (05.08.1996), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.65 | II | 169/47 | 5з6 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.40 | I | 169/47 | 4з5 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С. | ||||
1:00.84 | II | 169/47 | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
59.76 | I | 169/47 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:13.71 | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), МІЛЛЕР Галина (05.08.1996), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.4h | Черкаська | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.5h | I | 168/47 | 7з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
59.35 | II | 4ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С. | ||||
1:00.92 | II | 168/47 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:06.42 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:04.64 | I | 168/47 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:04.45 | I | 168/47 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:04.65 | I | 168/47 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:03.84 | I | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С. | ||||
1:06.92 | II | 169/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.70 | II | Черкаська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ПІДДУБНА Яна (05.12.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
4:22.48 | III | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
МАЗУР Юлія (05.03.1997), МІЛЛЕР Галина (05.08.1996), ПАЛАМАРЕНКО Юлія (31.03.1997), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
4:18.39 | III | Черкаська | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), КОВАЛЬОВА Анастасія (08.07.1997), МІЛЛЕР Галина (05.08.1996), ПАЛАМАРЕНКО Юлія (31.03.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.98 | I юн | Черкаська | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998) | ||||||
2:20.55 | I юн | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
ЛОЗІНСЬКА Олена (31.07.2000), КУДІЙ Анна (27.09.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.33 | II | 4з4 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Черкаська | МОН | Осдюшор Лашкул С. | ||||
1:01.84 | II | 2з10 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:27.48 | II | 3ф5 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:11.88 | Черкаська | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997), ПАЛАМАРЕНКО Юлія (31.03.1997), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.3h | II юн | Черкаська | 11ф4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
ЧЕБОТАРЬОВА Марина (30.07.1997), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.55 | III | 4ф4 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.70 | III | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:07.56 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:07.28 | II | 5з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
1:07.78 | II | 4з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:03.32 | II | Черкаська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), САРИЧЕВА Аліна (22.09.1995) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:29.26 | II юн | Черкаська | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998) | ||||||
2:21.94 | I юн | Черкаська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.42 | III | 3з18 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Черкаська | МОН-Д | ОСДЮСШОР Черк Лашкул С.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:31.44 | II | 3ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Черкаська | МОН-Д | ОСДЮСШОР Черк Лашкул С.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.08 | II | 2з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Лашкул С.А. | ||||
DNF | пф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Лашкул С.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Черк Лашкул С.А. | ||||
2:32.8h | III | 6з3 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.61 | II | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Черк Лашкул С.А. | ||||
1:09.98 | III | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Черк Лашкул С.А. | ||||
1:08.58 | II | 4з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Лашкул С.А. | ||||
1:09.54 | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С.А. | ||||
1:09.06 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Лашкул С.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.37 | II | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнакі та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 |
ГАВРИЛОВА Анжела (13.09.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:34.72 | II юн | Черкаська | 19ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
ЧЕБОТАРЕВА Марина (30.07.1997), ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
2:28.00 | II юн | Черкаська | 13ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 |
ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
2:23.00 | II юн | Черкаська | 11ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Метання молота 4 кг | ||||||
50.90 | I | 2ф | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
АР Крим | Д | ДЮСШ К.о. Полешко В.В. | ||||
49.42 49.23 50.90 X 49.41 50.41 | ||||||
51.63 | I | 10ф | Кубок України, І етап. ЧУ з бігу на 10000 м. КУ та ЧУ серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
АР Крим | Д | Полешко В.В. | ||||
51.31 51.63 51.40 | ||||||
52.24 | I | 3ф | Чемпіонат України з метань | Ялта | 24.02.2011 | |
АР Крим | МОН | ДЮСШ К.о. Полешко В.В. | ||||
49.86 49.80 49.98 X 52.24 X |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Метання молота 4 кг | ||||||
47.92 | I | 3ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
АР Крим | МОН | ДЮСШ Сакська Полешко В.В. | ||||
47.92 44.00 45.10 44.08 45.27 X | ||||||
51.82 | I | 10ф | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства | Донецьк | 02.07.2010 | |
АР Крим | Д | Полешко В.В. | ||||
X 49.17 51.82 | ||||||
51.02 | I | 9ф | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 28.05.2010 | |
АР Крим | Д | Полешко В.В. | ||||
48.22 51.02 50.70 | ||||||
51.11 | I | 4ф | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
АР Крим | МОН | Тимошенко М.П.,Полешко В.В. | ||||
X 51.11 X X 47.80 X |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
23.87 | III | 9ф | Зим ЧУ мол, юніор, юн з метань | Ялта | 24.03.2008 | |
АР Крим | МОН | Тимошенко М.П. | ||||
23.87 23.50 X | ||||||
27.61 | III | 5ф | ЧУ з метань | Ялта | 22.02.2008 | |
АР Крим | МОН | Тимошенко М.П. | ||||
27.02 26.32 27.61 26.29 X 23.70 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |