ГАВРИЛЮК Володимир
Прізвище: ГАВРИЛЮКПрізвище Англ: HAVRYLIUK
Ім'я: ВолодимирІм'я Англ: Volodymyr
Дата народження: 26.10.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 1500 м
4:57.58 9ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
Біг на 3000 м
10:39.93 9ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
Спортивна ходьба 5000 м
DQ 230.7c ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
30:19.55 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 21.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
4:57.58 I юн 9ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Сумський р-н     Шелест Л.Г,Шелест О.П.
Біг на 3000 м
10:39.93 I юн 9ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Сумський р-н     Шелест Л.Г,Шелест О.П.
Спортивна ходьба 5000 м
DQ 230.7c 170/64 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
30:19.55 II юн 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 21.12.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 5000 м
29:23.94 II юн 174/38 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Гірський біг на 8 км
46.06 I 170/58 6ф1 Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз) Мукачево 09.06.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)