ГЛАДКЕВИЧ Олександр
Прізвище: ГЛАДКЕВИЧПрізвище Англ: HLADKEVYCH
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 17.09.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Машанєнков О. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 800 м
2:09.49 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
2:11.16 3ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 1500 м
4:28.91 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:09.49 II 175/65 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
2:11.16 III 174/66 3ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
Біг на 1500 м
4:28.91 III 174/60 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:07.39 II 170/61 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
Біг на 1500 м
DNF 175/61 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:09.15 II 162/74 4з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
2:03.50 II 174/60 3з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
2:04.88 II 175/60 2ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
Біг на 1500 м
4:21.38 II 174/60 4з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
4:23.28 II 175/60 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
Крос 3 км
10.40 175/60 юнк-35-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Ужгород 30.10.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Машанєнков О.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.58 III юн  Рівненська 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
ЛЕГКИЙ Максим (07.11.2002), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ГЛАДКЕВИЧ Олександр (17.09.2003), ШЕРЕМЕТ Антон (19.10.2002)
2:09.96 III юн  Рівненська 15ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ГЛАДКЕВИЧ Олександр (17.09.2003), БАРУК Віталій (07.02.2003), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ШЕРЕМЕТ Антон (19.10.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)