ГАРАЩЕНКО Олександр
Прізвище: ГАРАЩЕНКОПрізвище Англ: HARASHCHENKO
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 12.04.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
DNS з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
24.44 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
Біг на 200 м
24.44 II 182/63 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.87  Черкаська 11ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
КРАСОТА Антон (27.08.2004), ГАРАЩЕНКО Олександр (12.04.2004), КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), СТАДНІК Микола (18.12.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.17/-0.8 III 182/65 1з6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
11.86/+0.7 III 182/62 2з6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (Вареник) М.Д.
Біг на 200 м
23.95/+1.4 III 182/65 5ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Масляков В.Д.
23.54/+1.5 II 182/61 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (Вареник) М.Д.
24.03/+0.2 III 182/61 2кв10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Прудка (Вареник) М.Д.
Естафетний біг 4х100 м
44.50 II  Черкаська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ГАРАЩЕНКО Олександр (12.04.2004), СТАДНІК Микола (18.12.2003), ПОЛІЩУК Олексій (03.11.2004), КАЛИУШКО Олександр (02.05.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.56  Черкаська 8ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
ГАРАЩЕНКО Олександр (12.04.2004), ПОЛІЩУК Олексій (03.11.2004), СЕЛЕЗНЬОВ Дмитро (12.10.2004), ПІДНЕБЕСНИЙ Олексій (16.06.2004)
2:10.85  Черкаська 6ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ГАРАЩЕНКО Олександр (12.04.2004), ПОЛІЩУК Олексій (03.11.2004), ОЛІЙНИК Максим (09.02.2003), СТАДНІК Микола (18.12.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.28/-0.5 I юн 175/60 4з6 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.,Прудка (.М.
Біг на 200 м
24.82/-1.4 III 175/60 3з6 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Малюк (.О.,Прудка (.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)