Прізвище: АВРАМЧУК | Прізвище Англ: AVRAMCHUK |
Ім'я: Іванна | Ім'я Англ: Ivanna |
Дата народження: 17.04.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: К | |
Клуб: КМШВСМ | |
Тренери: Басенко С. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.49 | 7.66 | 7.49 | 7.53 | 7.77 | 7.78 | 8.05 | 7.97 | 8.23 | ||||
Біг на 200 м | 25.28 | 25.65 | 25.28 | 25.46 | 25.33 | 25.60 | 26.26 | 27.79 | 28.50 | ||||
Біг на 300 м | 39.62 | 39.62 | |||||||||||
Біг на 400 м | 1:01.64 | 54.72 | 55.29 | 55.40 | 57.23 | 55.94 | 56.04 | 1:01.64 | 1:02.83 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:44.39 | 1:44.39 | 1:45.79 | ||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:43.54 | 3:53.46 | 4:00.32 | 3:52.66 | 3:55.38 | 3:57.17 | 3:43.54 | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:18.83 | 5:18.83 | 5:19.25 | ||||||||||
Стрибки у довжину | 5.72 | 5.72 | 5.03 | ||||||||||
Двоборство 200м + 400м | 1607 | 1607 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.74/+1.8 | 12.19/+0.9 | 12.12/+1.4 | 11.74/+1.8 | 12.14/+0.1 | 12.41/+0.6 | ||||||
Біг на 200 м | 24.13/+0.3 | 25.45/+1.1 | 24.13/+0.3 | 24.54/-0.2 | 25.00/+1.1 | 24.80/+0.8 | 25.41/-0.6 | 25.65/-0.1 | 25.98/+0.6 | 27.29/+1.2 | ||
Біг на 400 м | 53.73 | 54.00 | 54.54 | 53.73 | 54.21 | 54.42 | 55.78 | 57.92 | 58.34 | 59.93 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 46.03 | 46.36 | 46.03 | 48.74 | 49.73 | 49.83 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:32.82 | 3:34.33 | 3:32.82 | 3:35.34 | 3:52.54 | 3:41.67 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.43 | 2:22.47 | 2:21.97 | 2:19.43 | 2:27.82 | |||||||
Крос 1 км | 3:35 | 3:36 | 3:35 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.72 | I | 163/52 | 3ф | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
5.16 X 5.52 5.63 X 5.72 | ||||||
5.55 | II | 163/53 | 2ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 03.02.2022 |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.В.,Голубцов А.В. | |||||
5.55 X X 5.41 X X | ||||||
5.54 | II | 163/52 | 2ф | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М Батруха та Б Юшка | Київ | 15.01.2022 |
м. Київ | КМШВСМ Голубцов А.В.,Басенко С.В. | |||||
5.42 5.54 5.19 X 5.36 X | ||||||
5.72 | I | 163/52 | 7ф | XXVII відкриті змагання з л/а в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
м. Київ | КМШВСМ Голубцов А.В.,Басенко С.П. | |||||
5.53 5.72 X 5.58 5.62 5.53 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.76 | I | 4з1 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.В. | |||||
7.67 | КМС | 4ф1 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.В. | |||||
DQ TR16.8 | 163/53 | пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.74 | КМС | 160/53 | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.68 | КМС | 160/53 | 1з2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.66 | КМС | 160/53 | 1з2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2021 |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.В. | |||||
7.67 | КМС | 160/53 | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2021 |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.В. | |||||
7.67 | КМС | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.69 | КМС | 1з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
DQ TR 16.8 | 163/52 | з1 | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 163/53 | пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
25.65 | I | 163/53 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.46 | м. Київ | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
МОКРОВА Марія (01.05.1991), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), ШЕВЧЕНКО Владислава (18.01.2001), ПИРОЖЕНКО-ЧОРНОМАЗ Наталя (23.01.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.36/0.0 | I | 165/53 | 2пф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
12.43/-0.2 | I | 165/53 | 2з2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Тернопiльська | ЗУНУ Басенко С. | |||||
12.27/+0.7 | I | 165/53 | 2ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Тернопiльська | ЗУНУ Басенко С. | |||||
12.19/+0.9 | КМС | 165/54 | 2з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.58/+0.2 | I | 165/53 | 3ф2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Тернопiльська | ЗУНУ Басенко С. | |||||
25.45/+1.1 | I | 165/54 | 7ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.70 | КМС | м. Київ | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
МОКРОВА Марія (01.05.1991), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), ЮРЧУК Наталія (28.05.1996), ЧУБКОВЦОВА Ганна (20.04.1994) | ||||||
46.36 | КМС | м. Київ | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
МОКРОВА Марія (01.05.1991), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ЧУБКОВЦОВА Ганна (20.04.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.70 | КМС | 165/52 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.60 | КМС | 165/52 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.78 | I | 7з1 | Orlen Cup | Лодзь | 11.02.2020 | |
м. Київ | ||||||
7.49 | МС | 165/52 | 1з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.52 | КМС | 165/52 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
DQ 162.7 | ф1 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка | Київ | 17.01.2020 | ||
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.60 | КМС | 3з2 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка | Київ | 17.01.2020 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.50 | МС | 4ф1 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.51 | КМС | 1з5 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.59 | КМС | 2з3 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 27.12.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.49 | МС | 3ф1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 27.12.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
DNS | в1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 28.12.2019 | ||
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.32 | м. Київ | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
ДОВГУША Ірина (03.10.2000), ЧУБКОВЦОВА Ганна (20.04.1994), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.22/-2.0 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
12.35/-1.7 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
12.56/-3.0 | I | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
12.12/+1.4 | КМС | 1з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | ||
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.57 | КМС | 161/51 | 1ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.60 | КМС | 161/51 | 1з2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.72 | КМС | 160/51 | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.73 | КМС | 160/51 | 3пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
7.62 | КМС | 2з2 | Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 15.01.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В.,Рабченюк А.В. | ||||
7.53 | КМС | 2ф1 | Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 15.01.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В.,Рабченюк А.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 160/51 | пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
56.56 | КМС | 160/51 | 1--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
55.23 | КМС | 2ф3 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В.,Рабченюк А.В. | ||||
56.14 | КМС | 160/53 | 2ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
54.72 | КМС | 2ф3 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В.,Рабченюк А.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.12/+1.3 | КМС | 5--Екстра-2 | Командний Чемпіонат Європи | Бидгощ | 09.08.2019 | |
м. Київ | ||||||
11.74/+1.8 | МС | 165/50 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
11.82/+0.6 | КМС | 165/50 | 2з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
DNS | з2 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | ||
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.13/+0.3 | МС | 165/50 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
24.48/+1.3 | КМС | 165/50 | 3з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
24.35/+1.6 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 22.05.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.30 | КМС | 165/50 | 7ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 21.08.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
54.02 | КМС | 165/50 | 4з1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 21.08.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
55.10 | КМС | 5з2 | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 12.07.2019 | |
м. Київ | ||||||
54.00 | КМС | 165/51 | 1з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
54.02 | КМС | 165/51 | 3ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
54.88 | КМС | 160/47 | 4ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
55.08 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.03 | КМС | м. Київ | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
МОКРОВА Марія (01.05.1991), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), ДОЛЖКОВА Юлія (03.07.1993), КАЧУР Яна (13.01.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:34.33 | КМС | Україна | 4ф1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 14.07.2019 |
КАЧУР Яна (13.01.1997), ПИРОЖЕНКО-ЧОРНОМАЗ Наталя (23.01.1997), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), БРИЗГІНА Анастасія (09.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | ||
Київська | К | КОШВСМ Карандюк К.Є.,Прокудін О.М. | ||||
7.77 | I | 160/50 | 1з5 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
DNF | 160/50 | ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф5 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 | ||
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.57 | КМС | 160/46 | 2ф2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Київська | К | РВУФК Карандюк К.Є.,Прокудін О.М. | ||||
55.65 | КМС | 160/47 | 4пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Київська | К | КОШВСМ Карандюк К.Є.,Прокудін О.М. | ||||
55.80 | КМС | 2ф3 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
55.46 | КМС | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Київська | К | КОШВСМ Карандюк К.Є.,Прокудін О.М. | ||||
55.29 | КМС | 2з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Київська | К | КОШВСМ Карандюк К.Є.,Прокудін О.М. | ||||
DNF | 160/50 | ф4 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:52.66 | Київська | 3ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
СИДОР Олександра (13.06.1996), КОВАЛЬОВА Анастасія (12.07.1993), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.14/+0.1 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.В. | |||||
12.20/-0.6 | КМС | 1з4 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | |
м. Київ | КМШВСМ Басенко С.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.07/-2.8 | КМС | 3пф3 | Балканський чемпіонат 2018 | Стара Загора | 21.07.2018 | |
м. Київ | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | ||
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
24.54/-0.2 | КМС | 2ф5 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.43 | КМС | 8ф3 | Балканський чемпіонат 2018 | Стара Загора | 20.07.2018 | |
м. Київ | ||||||
54.65 | КМС | 165/48 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
54.54 | КМС | 165/48 | 1з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
55.27 | КМС | 8ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
м. Київ | К | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
55.80 | I | 4ф2 | Легкоатлетичні змагання "Kyiv Atletic Festival" на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 17.06.2018 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Басенко С.В. | ||||
55.20 | КМС | 2ф1 | 73rd Cezmi Or Memorial | Стамбул | 10.06.2018 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.78 | I | 4з2 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
DNS | ф1 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | ||
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | 160/48 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М. | ||||
25.87 | I | 160/48 | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М. | ||||
25.28 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 18.01.2017 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
25.38 | КМС | 1ф3 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 10.01.2017 | |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
39.62 | КМС | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2017 | |
Київська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.40 | КМС | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
56.35 | КМС | 2--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
56.67 | КМС | 160/48 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М. | ||||
57.26 | I | 160/48 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М. | ||||
DQ 163.3 | 160/48 | ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 | |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
56.48 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 17.01.2017 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
56.76 | КМС | 2ф2 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Київська | К | ДЮСШ Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:44.39 | Київська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.38 | Київська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
СИДОР Олександра (13.06.1996), СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995), ЖМУРКО Ганна (24.10.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:18.83 | Київська | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), СИДОР Олександра (13.06.1996), СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.00/+1.1 | КМС | 160/48 | 2ф5 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.39 | КМС | 7пф2 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів | Гроссето | 21.07.2017 | |
Київська | ||||||
54.90 | КМС | 3з4 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів | Гроссето | 20.07.2017 | |
Київська | ||||||
53.73 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 | |
Київська | К | Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
55.83 | I | 1--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 | |
Київська | К | Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
54.18 | КМС | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 | |
Київська | К | Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
53.87 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 | |
Київська | МОН | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
54.62 | КМС | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 | |
Київська | МОН | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
55.80 | I | 160/48 | 1ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.27 | I | Київська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
СИДОР Олександра (13.06.1996), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
48.74 | I | Київська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
48.94 | I | Київська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:32.82 | МС | Україна | 1ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів | Гроссето | 23.07.2017 |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), КОБА Джойс (26.02.1998), МАРЧАК Ірина (23.04.1999), БРИЗГІНА Анастасія (09.01.1998) | ||||||
3:36.78 | КМС | Україна | 1з1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів | Гроссето | 22.07.2017 |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), КОБА Джойс (26.02.1998), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
3:50.37 | I | Київська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
СИДОР Олександра (13.06.1996), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
DQ 170.11 | Київська | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 | |
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
3:50.59 | I | Київська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), СИДОР Олександра (13.06.1996), СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.64 | I | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Київська | К | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
25.46 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Київська | К | Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
25.50 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Київська | К | Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
25.69 | I | 1ф3 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 09.01.2016 | |
Київська | Прокудін О.М. | |||||
26.40 | I | 1ф11 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
Київська | Прокудін О.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
57.58 | I | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Київська | К | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
57.23 | I | 4ф4 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Київська | К | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
57.66 | I | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Київська | К | Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
58.21 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Київська | К | Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
57.30 | I | 1ф5 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 04.02.2016 | |
м. Київ | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | |||||
57.82 | I | 2ф4 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
Київська | Прокудін О.М. | |||||
57.93 | I | 1ф9 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Київська | Прокудін О.М. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:45.79 | Київська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ШУХ Аліна (12.02.1999), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.88/-0.6 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 03.07.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
24.99/0.0 | КМС | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | ||
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
24.80/+0.8 | КМС | 2ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
24.89/-0.5 | КМС | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.64 | КМС | 6пф3 | Чемпіонат світу серед юніорів | Бидгощ | 20.07.2016 | |
Київська | ||||||
54.71 | КМС | 2з4 | Чемпіонат світу серед юніорів | Бидгощ | 19.07.2016 | |
Київська | ||||||
54.21 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
54.90 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
54.27 | КМС | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
55.78 | I | 1ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
55.30 | КМС | 3ф3 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.73 | I | Київська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ЛЕВИЦЬКА Богдана (13.08.1998), БУРЯК Марія (03.06.2001), ПРОЙДИСВІТ Олександра (18.11.1997), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.73 | I | Київська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), КАРАСЕВИЧ Наталія (21.05.1998), ЄРМОЛЕНКО Каріна (30.01.1998), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
3:35.34 | КМС | Україна | 2з1 | Чемпіонат світу серед юніорів | Бидгощ | 23.07.2016 |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), КАЧУР Яна (13.01.1997), БРИЗГІНА Анастасія (09.01.1998), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.05 | II | 5з3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.56 | I | 160/47 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
25.68 | I | 160/47 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
25.79 | I | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Київська | К | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
25.82 | I | 1з16 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Київська | К | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
25.33 | КМС | 1ф2 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 | |
м. Київ | К | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
26.50 | I | 1з10 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
м. Київ | К | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
26.23 | I | 1ф2 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
м. Київ | К | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.88 | I | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна серед юніорів з легкої атлетики | Могильов | 27.02.2015 | |
Київська | Івчук Л.К., Прокудін ОМ | |||||
55.94 | КМС | 160/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
57.25 | I | 160/47 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
56.46 | КМС | 160/48 | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Київська | К | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
58.17 | I | 160/48 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Київська | К | СДЮСШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
56.65 | I | 4ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
57.25 | I | 1з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
55.8h | КМС | 2ф4 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | |
м. Київ | К | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
59.54 | I | 2ф3 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
м. Київ | К | РВУФК Прокудін О.М.,Карандюк К. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.17 | Київська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
СИДОР Олександра (13.06.1996), НІГУНЬ Катерина (09.11.1996), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:19.25 | Київська | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ШЕПЕТУН Інна (30.06.1995) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:29.5h | Київська | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
КАРДАШОВА Аліна (24.05.1998), КОРАБЛЬОВА Яна (15.03.1999), ХОДАКІВСКА Ольга (10.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | ||
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
25.11/+2.4 | КМС | 160/47 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
25.03/+2.5 | КМС | 160/47 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
DNS | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 | ||
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
25.64/-2.1 | I | 160/46 | 7з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Київська | Д | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
25.41/-0.6 | I | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
25.58/-0.2 | I | 1з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
25.47/-0.3 | I | 160/48 | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Київська | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.96 | I | 2ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
54.43 | КМС | 4пф2 | Чемпіонат світу серед юнаків | Калі | 16.07.2015 | |
Київська | ||||||
54.42 | КМС | 1з4 | Чемпіонат світу серед юнаків | Калі | 15.07.2015 | |
Київська | ||||||
55.41 | КМС | 160/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
56.42 | I | 160/47 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Київська | МОН | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
55.69 | I | 160/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
55.1h | КМС | 160/47 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
55.42 | КМС | 160/46 | 3з1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Київська | Д | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
56.21 | I | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
56.29 | I | 160/48 | 1ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Київська | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:10.81 | II | Київська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ЛІЩИНСЬКА Анна (05.07.2000), АКСЕЛЬРАД Тетяна (14.08.1999), БЛАГА Юлія (05.01.1999), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
3:52.54 | I | Київська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
МІЩЕНКО Анастасія (15.04.1996), СИДОР Олександра (13.06.1996), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
3:55.64 | I | Київська | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
МІЩЕНКО Анастасія (15.04.1996), СИДОР Олександра (13.06.1996), НІГУНЬ Катерина (09.11.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.47 | I юн | Київська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
КОРАБЛЬОВА Яна (15.03.1999), ЛІЩИНСЬКА Анна (05.07.2000), ЄРМОЛЕНКО Каріна (30.01.1998), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з7 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | ||
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
26.24 | I | 1з13 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
26.13 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
25.60 | I | 2ф8 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.14 | КМС | 2ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
Київська | Прокудін А.Н., Ивчук Л.К. | |||||
56.54 | КМС | 1з4 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
56.04 | КМС | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
57.84 | I | 1з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
56.67 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Київська | К | ВРУФК Прокудін О.М. | ||||
56.56 | КМС | 2ф6 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:43.54 | Київська | 3ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), МАРОТЧАК Альона (31.01.1992), БАЛЯСНИКОВА (ПЛЯШЕЧУК) Катерина (08.12.1989), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986) | ||||||
3:54.94 | Київська | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
СИДОР Олександра (13.06.1996), ЄРМОЛЕНКО Каріна (30.01.1998), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.7h | II юн | Київська | 5ф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
ПРОЙДИСВІТ Олександра (18.11.1997), ПАЩЕНКО Альона (28.08.1997), ЄРМОЛЕНКО Каріна (30.01.1998), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.42/+1.2 | I | 5ф1 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Київська | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
12.41/+0.6 | I | 3з1 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Київська | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.24/+0.4 | I | 2ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Київська | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
25.65/-0.1 | I | 3з2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.77 | I | 1ф6 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Київська | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
55.84 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Київська | К | ДВУФК Прокудін О.М. | ||||
55.78 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Київська | К | ДВУФК Прокудін О.М. | ||||
56.44 | I | 4з5 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Київська | К | РВУФК Прокудін О.М. | ||||
57.01 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Київська | МОН | БВУФК Бровари Прокудін О.М. | ||||
57.22 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Київська | МОН | БВУФК Бровари Прокудін О.М. | ||||
56.68 | I | 3ф2 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | |
м. Київ | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.83 | I | Київська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ЛЕБЕДИНЕЦЬ Олена (02.11.1996), ПРОЙДИСВІТ Олександра (18.11.1997), МІЩЕНКО Анастасія (15.04.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.42 | I | Київська | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995), ЄРМОЛЕНКО Каріна (30.01.1998), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
3:41.67 | КМС | Київська | 2ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), СИДОР Олександра (13.06.1996), БАЛЯСНИКОВА (ПЛЯШЕЧУК) Катерина (08.12.1989), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.11 | II юн | Київська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
ПРОЙДИСВІТ Олександра (18.11.1997), БАЛАБАЄВА Катерина (13.04.1999), ЄРМОЛЕНКО Каріна (30.01.1998), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) | ||||||
2:21.97 | I юн | Київська | 9ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ПРОЙДИСВІТ Олександра (18.11.1997), КОРАБЛЬОВА Яна (15.03.1999), ЄРМОЛЕНКО Каріна (30.01.1998), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.00 | II | 2пф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
8.01 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
7.97 | II | 1з9 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.29 | I | 1з12 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
26.26 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 | ||
Хмельницька | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
26.50/-2.1 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Хмельницька | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.19 | I | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Хмельницька | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
58.49 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Хмельницька | К | СДЮШОР "Колос" К.о. Прокудін О.М. | ||||
58.55 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
57.8h | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
57.92 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
59.04 | II | 2пф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
59.35 | II | 1з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.43 | III | Україна | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
РОМАНЮК Олександра (22.07.1996), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), СИДОР Олександра (13.06.1996), МОРОЗ Юлія (19.01.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.23 | II | 2з5 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | |
м. Київ | РВУФК Ступаченко О.І.,Іщук Н.П. | |||||
8.23 | II | 2з6 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
м. Київ | РВУФК Ступаченко О.І. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.79 | III | 3з15 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Махонін М.П.,Івчук Л.К. | |||||
27.88 | III | 2ф4 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 14.01.2012 | |
м. Київ | РВУФК Ступаченко О.І.,Іщук Н.П. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.66 | II | 1з6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Махонін М.П.,Івчук Л.К. | |||||
1:01.64 | II | 3ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Махонін М.П.,Івчук Л.К. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.03 | III | 20ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
м. Київ | РВУФК Ступаченко О.І. | |||||
5.03 4.93 4.85 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.33/0.0 | II | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
25.98/+0.6 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
26.26/+0.1 | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
DNS | з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.2h | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
58.34 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
1:00.85 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
1:02.79 | III | 8ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Полонська Хмл Івчук Л.К. | ||||
59.10 | II | 2з4 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Полонська Хмл Івчук Л.К. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:36 | 11ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Полонська Хмл Івчук Л.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.50 | III | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Хмельницька | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.83 | II | 1двбр5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 20.03.2011 | |
Хмельницька | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | |||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1607 | 4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
Хмельницька | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | |||||
28.50 1:02.83 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.29/+1.2 | II | 2з10 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Полонська Хмл Івчук Л.К.,Ступаченко О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.10 | II | 2з4 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Полонська Хмл Івчук Л.К.,Ступаченко О. | ||||
59.93 | II | 5ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Полонська Хмл Івчук Л.К.,Ступаченко О. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:46 | 52ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 22.10.2011 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
3:35 | 7ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 24.03.2011 | ||
Хмельницька | МОН | ДЮСШ м.Полонне Хмл Івчук Л.К. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.82 | II юн | Хмельницька | 7ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
ЄМЕЦЬ Катерина (05.12.1996), ШЕВГЕНІНА (КОЛОТІЙ) Анастасія (09.01.1999), РАЩУК Марічка (06.04.1997), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |