Прізвище: БОСОВА | Прізвище Англ: BOSOVA |
Ім'я: Олена | Ім'я Англ: Olena |
Дата народження: 28.09.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
Тренери: Гордієнко Л. В., Шустовицька В. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:20.78 | 2:20.78 | ||||||||
Біг на 1500 м | 5:06.72 | 5:06.72 | 5:39.63 | 6:16.33 | 5:18.93 | |||||
Біг на 2000 м | 7:49.65 | 7:49.65 | ||||||||
Біг на 3000 м | 10:39.70 | 10:39.70 | ||||||||
Біг на 1500 м з/п | 5:49.81 | 5:53.98 | 5:49.81 | |||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:58.85 | 7:03.03 | 6:58.85 | |||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:58.58 | 10:58.58 | ||||||||
Двоборство 1500м з/п + 2000м | 1303 | 1303 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 3000 м | 11:02.65 | 11:02.65 | 11:26.00 | 11:43.14 | ||||
Біг на 5000 м | 18:58.07 | 19:39.96 | 18:58.07 | |||||
Біг на 10000 м | 39:37.26 | 39:37.26 | ||||||
Біг на 3000 м з/п | 11:37.12 | 11:53.69 | 11:37.12 | |||||
Крос 2 км | 7:09 | 7:09 | 8:02 | |||||
Крос 3 км | 12:39 | 12:39 | 13:58 | |||||
Крос 5 км | 20:16 | 20:16 | 22:00 | |||||
Крос 6 км | 23:06 | 23:06 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф2 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:39.70 | I | 169/54 | 5ф1 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2022 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:20.78 | I | 3ф2 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:03.03 | II | 168/54 | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. | ||||
7:03.70 | II | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:58.58 | 168/54 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
19:39.96 | III | 168/54 | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
39:37.26 | II | 20ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:53.69 | II | 168/54 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Крос 5 км | ||||||
20:16 | II | 167/53 | жін-5-ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Рівне | 27.03.2021 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Крос 8 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Гордієнко В.В.,Шустовицька В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:58.85 | I | 2ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Шустовицька В.В.,Гордієнко В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:58.07 | II | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва з л/а Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:37.12 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва з л/а Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:09.43 | II | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
5:06.72 | II | 1ф1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед дорослих в приміщенні | Київ | 18.12.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед дорослих в приміщенні | Київ | 19.12.2018 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:02.65 | II | 4ф1 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 07.05.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:09 | 168/53 | жін-15 мол-5-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Шустовицька В.В.,Гордієнко В.В. | ||||
Крос 6 км | ||||||
23:06 | I | 168/53 | мол-9-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Шустовицька В.В.,Гордієнко В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:39.63 | III | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DQ 163,3 | ф1 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2018 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:37.83 | III | 4ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.05.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
11:26.00 | II | 3ф1 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
Крос 5 км | ||||||
22:00 | I юн | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
6:16.33 | II юн | 7ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 17.01.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 18.01.2017 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
Крос 3 км | ||||||
12:39 | III | 168/56 | юнр-9-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України (біг на 1 милю). Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з бігу на 1 милю "Буковинська миля" | Чернівці | 24.09.2017 | ||
м. Київ |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха | Київ | 16.01.2016 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
5:18.93 | III | 2ф1 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
м. Київ | Гордієнко В.В.,Шустовицька В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва | Київ | 13.05.2016 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва | Київ | 12.05.2016 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:43.14 | III | 4ф1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 05.05.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Крос 3 км | ||||||
13:58 | II юн | 14ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
8:02 | III | 23ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м | ||||||
7:49.65 | 4двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 24.03.2013 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 1500 м з/п | ||||||
5:53.98 | 3двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 23.03.2013 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Двоборство 1500м з/п + 2000м | ||||||
1303 | 3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | Київ | 23.03.2013 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
5:53.98 7:49.65 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м з/п | ||||||
5:49.81 | 9ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР"У" Шустовицька В.В.,Гордієнко Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 1 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 26.10.2012 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м з/п | ||||||
DNS | ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР ФСТ "Україна" Київ Гордієнко В.В. | ||||
Крос 1 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 22.10.2011 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Гордієнко Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
3:45.6h | 12ф1 | Відкрита першість з легкої атлетики Київського ФСТ "Україна" /спортсмени 90-91,92-93 р.н/ | Київ | 18.04.2007 | ||
м. Київ | У | Київ,СДЮШОР"У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
4:57.3h | 3ф1 | Відкрита першість Київського міського ФСТ "Україна" серед юнаків та дівчат 1994р.н. та молодші | Київ | 12.04.2007 | ||
м. Київ | У | Київ,СДЮШОР"У" Гордієнко Л.В.,Шустовицька В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |