Прізвище: ДІДОВОДЮК | Прізвище Англ: DIDOVODYUK |
Ім'я: Олеся | Ім'я Англ: Olesya |
Дата народження: 25.07.1990 | Стать: Ж |
ТФЛА: Івано-Франківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ І-Ф | |
Тренери: Кузін О. В., Дідоводюк Д. Д., Перегінець М. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:07.69 | 2:08.40 | 2:07.69 | |
Біг на 1500 м | 4:29.19 | 4:29.19 | ||
Біг на 3000 м | 10:09.69 | 10:09.69 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 55.36 | 55.36 | ||||||||
Біг на 800 м | 2:03.23 | 2:03.23 | 2:05.35 | |||||||
Біг на 1500 м | 4:24.36 | 4:38.59 | 4:24.36 | 4:35.12 | ||||||
Біг на 3000 м | 10:00.27 | 9:38.14 | 10:00.27 | 9:44.55 | 9:54.13 | |||||
Біг на 5000 м | 16:38.07 | 16:38.13 | 16:38.07 | 16:48.95 | ||||||
Біг на 10000 м | 35:00.42 | 35:00.42 | ||||||||
Біг на 7.32 км | 25:36 | 25:36 | ||||||||
Біг на 5 км | 17:01 | 17:01 | ||||||||
Біг на 10 км | 34:38 | 38:13 | 34:38 | 34:51 | 35:27 | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:24:04 | 1:24:04 | 1:24:19 | |||||||
Крос 1 км | 3:15 | 3:15 | ||||||||
Крос 2 км | 6:19 | 7:42 | 6:30 | 6:19 | ||||||
Крос 3 км | 11:16 | 11:16 | ||||||||
Крос 5 км | 18:30 | 18:30 | 21:15 | |||||||
Крос 6.8 км | 26:26 | 26:26 | ||||||||
Крос 8 км | 30.40 | 30:11 | 30:14 | 30.40 | ||||||
Біг на 1 милю | 5:40 | 5:40 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
38:13 | I | 1 | Piast Half-Marathon | Іновроцлав | 07.05.2022 | |
Івано-Франківська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:27:44 | II | 1 | Напівмарафон навколо Живецького озера | Живец | 03.04.2022 | |
Івано-Франківська | ||||||
1:24:04 | I | 4 | PANAS Półmaraton Ślężański | Собутка | 26.03.2022 | |
Івано-Франківська | ||||||
Крос 2 км | ||||||
7:42 | III | 169/55 | 6ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 29.10.2022 |
Івано-Франківська | Д | ШВСМ І-Ф Кузін О.В.,Дідоводюк Д.Д.,Перегінець М.І. | ||||
Крос 8 км | ||||||
30:11 | I | 15ф1 | International Warandecross Tilburg | Тілбург | 27.11.2022 | |
Івано-Франківська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:38.14 | КМС | 169/53 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Івано-Франківська | К | Кузін О.В.,Дідоводюк Д.Д.,Перегінець М.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:38.13 | КМС | 169/53 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
Івано-Франківська | К | ШВСМ І-Ф Кузін О.В.,Дідоводюк Д.Д.,Перегінець М.І. | ||||
17:11.81 | КМС | 169/53 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Івано-Франківська | К | Кузін О.В.,Дідоводюк Д.Д.,Перегінець М.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:00.42 | КМС | 9ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
Івано-Франківська | К | Кузін Олександр (21.10.1974),Дідоводюк Д.Д.,Перегінець М.І. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:24:19 | I | 4 | Молокія Львівський півмарафон | Львів | 27.06.2021 | |
Івано-Франківська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.59 | I | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:00.27 | I | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:38.07 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
DNF | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | ||
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:44.55 | КМС | 169/53 | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:55.23 | КМС | 169/53 | 3ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 23.08.2019 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
16:48.95 | КМС | 161/53 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 | ||
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
Біг на 7.32 км | ||||||
25:36 | 11 | Course De L'escalade | Женева | 01.12.2019 | ||
Закарпатська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
34:38 | КМС | жін-3 | Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. "Run the World. Львівська десятка" | Львів | 15.09.2019 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6:30 | 169/53 | жін-2-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
Крос 8 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 | ||
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Будкевич Г.Б.,Дідоводюк Д.Д. | ||||
30:14 | КМС | 169/54 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 02.03.2019 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.В.,Дідоводюк Д.Д.,Будкевич Г.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 5 км | ||||||
18:30 | МС | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Кузін О.,Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | 169/54 | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:54.13 | I | 169/54 | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
34:51 | КМС | 6 | Taule Morlaix 10K & Half-Marathon | Морле | 05.11.2017 | |
Закарпатська | ||||||
35:55 | КМС | 168/54 | жін-9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км). Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 17.09.2017 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6:19 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. | ||||
Крос 3 км | ||||||
11:16 | КМС | 169/55 | жін-2-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
Закарпатська | К | ШВСМ Буткевич Г.Б.,Дідоводюк Д,Перегинець М.І. | ||||
Крос 5 км | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 31.03.2017 | ||
Закарпатська | К | ШВСМ Буткевич Г.Б.,Дідоводюк Д,Перегинець М.І. | ||||
Крос 6.8 км | ||||||
26:26 | 7ф1 | Cross International du Val-de-Marne | Кретей | 19.11.2017 | ||
Івано-Франківська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | ||
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:29.19 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. | ||||
4:42.19 | I | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:09.69 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф2 | Зустріч з легкої атлетики | Ломжа | 08.06.2016 | ||
Закарпатська | ||||||
DNF | ф3 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | ||
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:24.36 | КМС | 169/53 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 17.06.2016 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Перегинець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
4:25.04 | КМС | 169/59 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Перегинець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
4:25.46 | КМС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. | ||||
Біг на 5 км | ||||||
17:01 | 4 | Пробіг Замосць | Замосць | 02.05.2016 | ||
Закарпатська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
35:40 | КМС | 9 | Пробіг на 10км | Морле | 06.11.2016 | |
Закарпатська | ||||||
DNF | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) | Київ | 10.09.2016 | |||
Закарпатська | К | ШВСМ Жтм Будкевич Г.Б.,Перегінець М.І. | ||||
39:05 | I | 1 | Пробіг Пулави | Пулави | 08.05.2016 | |
Закарпатська | ||||||
36:30 | КМС | 4 | Пробіг Скавіна | Скавіна | 07.05.2016 | |
Закарпатська | ||||||
37:35 | II | 2 | Київський міжнародний півмарафон | Київ | 17.04.2016 | |
Закарпатська | ||||||
35:27 | КМС | 6 | Познань 10 км | Познань | 19.03.2016 | |
Закарпатська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | ||
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегинець М.І. | ||||
Крос 5 км | ||||||
21:15 | III | 2ф1 | Міжнародний крос Валь-де-Марн | Кретей | 20.11.2016 | |
Закарпатська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
30.40 | I | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Закарпатська | К | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Перегинець М.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:08.40 | КМС | 169/55 | 4ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегинець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:11.98 | КМС | 169/55 | 1з1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегинець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:09.21 | КМС | 169/55 | 1ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.36 | КМС | 1ф3 | GP PZLA | Катовіце | 24.06.2015 | |
Закарпатська | ||||||
55.86 | I | 1ф2 | VI Mityng Lekkoatletyczny, Za miesiąc w Pekinie dziś w Postominie, LPP | Постоміно | 23.05.2015 | |
Закарпатська | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:03.23 | МС | 169/55 | 5ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
Закарпатська | Д | ШВСМ Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:06.17 | КМС | 169/55 | 3з1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Закарпатська | Д | ШВСМ Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:05.51 | МС | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:05.04 | МС | 170/55 | 3ф2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Закарпатська | Д | ОШВСМ Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:05.05 | МС | 3ф1 | II Міжнародна легкоатлетична зустріч Ломжинскі | Ломжа | 02.06.2015 | |
Закарпатська | ||||||
DNS | ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 22.05.2015 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:35.12 | I | 5ф1 | GP PZLA | Катовіце | 24.06.2015 | |
Закарпатська | ||||||
Крос 1 км | ||||||
3:15 | I | 8ф2 | Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з легкої атлетики (крос) | Харків | 19.11.2015 | |
Закарпатська | Д | Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
5:40 | жін-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики (біг на 1 милю). Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з бігу на 1 милю за участю зарубіжних спортсменів "Буковинська миля" | Чернівці | 27.09.2015 | ||
Закарпатська | ||||||
5:06.60 | I | 1ф1 | VI Mityng Lekkoatletyczny, Za miesiąc w Pekinie dziś w Postominie, LPP | Постоміно | 23.05.2015 | |
Закарпатська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.82 | II | 3ф2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:09.50 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:07.69 | КМС | 2ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.47 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:05.77 | МС | 2з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. | ||||
2:05.35 | МС | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б.,Футуйма О.Я. | ||||
2:05.89 | МС | 5ф3 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Перегінець М.І.,Будкевич Г.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |