Прізвище: МАТРУНЧИК | Прізвище Англ: MATRUNCHYK |
Ім'я: Анна | Ім'я Англ: Anna |
Дата народження: 22.12.2007 | Стать: Ж |
ТФЛА: Волинська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДЮСШ Любешівська Влн | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 |
---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 2000 м | 10:16.86 | 10:16.86 | |||
Спортивна ходьба 3000 м | 16:18.47 | 16:20.03 | 16:18.47 | ||
Спортивна ходьба 5000 м | 29:55.94 | 29:55.94 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
---|---|---|---|---|---|---|
Крос 1 км | 3:47 | 3:47 | ||||
Спортивна ходьба 2 км | 10:07 | 10:07 | 10:09 | |||
Спортивна ходьба 3 км | 15:24 | 15:24 | 15:46 | 16:50 | ||
Спортивна ходьба 5 км | 27:59 | 27:59 | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | 15:26.87 | 16:14.12 | 15:26.87 | 15:45.18 | 17:23.40 | |
Спортивна ходьба 5000 м | 26:32.34 | 26:32.34 | 26:39.03 | |||
Спортивна ходьба 10000 м | 1:01:46.73 | 1:01:46.73 | 57:47.79 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. | Київ | 26.01.2024 | ||
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк С.Ю,Остапчук О.О. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
29:55.94 | III | 9ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Львів | 13.01.2024 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк С.Ю,Остапчук О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
1:01:46.73 | III | 7ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 22.06.2024 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк С.Ю,Остапчук О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
DNS | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби "Луцька десятка" | Луцьк | 30.07.2023 | |||
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк І.Б.,Борисюк О.С. | ||||
27:59 | II | 165/55 | дів-2 | Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 25.03.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:14.12 | II | 165/55 | 7ф1 | V літня Гімназіада України | Львів | 23.05.2023 |
Волинська | Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
28:49.37 | III | 165/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006 р.н. та молодше | Кропивницький | 23.06.2023 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | ||||
26:32.34 | I | 167/54 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодше | Львів | 03.06.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
57:47.79 | II | 165/53 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 01.07.2023 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | ||||
1:00:29.26 | II | 165/53 | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Івано-Франківськ | 17.06.2023 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:46.10 | III | 165/50 | 5ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. | Київ | 18.02.2022 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
16:26.85 | II | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. | Суми | 04.02.2022 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
16:40.21 | II | 6ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби пам'яті дворазового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 18.12.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
16:20.03 | II | 3ф1 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла | Суми | 15.12.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 14.07.2022 | ||
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Остапчук О.О.,Борисюк В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:18.47 | II | 160/47 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. | Суми | 06.02.2021 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 1 км | ||||||
3:47 | 164/50 | 27ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
10:07 | I | 3 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих,молоді,юніорів та юнаків | Луцьк | 20.03.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Остапчук О.О.,Борисюк В.І. | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:24 | I | 164/50 | дів-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби 20 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат Украї | Івано-Франківськ | 24.10.2021 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:45.7h | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше) | Івано-Франківськ | 25.09.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
15:26.87 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2006 р.н. та молодше) | Львів | 17.09.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | |||||
15:59.46 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 р.н. | Івано-Франківськ | 03.06.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
27:37.24 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше | Львів | 04.07.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | ||||
26:39.03 | I | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше | Львів | 23.05.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
10:16.86 | I | 3ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 21.12.2019 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк І.Б.,Остапчук О.О. | ||||
10:28.94 | 3ф1 | Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка | Суми | 12.12.2019 | ||
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
10:09 | I | 153/38 | дів-5 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 14.03.2020 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Остапчук О.О. | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:46 | II | дів-2 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км 50 км та командний чемпіонат України | Івано-Франківськ | 18.10.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:50.54 | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. | Івано-Франківськ | 15.10.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | ||||
15:45.18 | II | 162/45 | 9ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 19.09.2020 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Остапчук О.О. | ||||
15:58.22 | II | 9ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Остапчук О.О.,Борисюк В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
16:50 | III | 160/38 | 5 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 19.10.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Остапчук О.О. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
17:23.40 | III | 148/34 | 11ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) | Кропивницький | 30.09.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Остапчук О.О.,Борисюк В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |