Прізвище: ЛУК'ЯНОВИЧ | Прізвище Англ: LUKIANOVYCH |
Ім'я: Оксана | Ім'я Англ: Oksana |
Дата народження: 13.01.2007 | Стать: Ж |
ТФЛА: Волинська | |
Клуб: Східний ЦОП | |
Тренери: Борисюк В. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 2000 м | 9:48.92 | 9:48.92 | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | 14:10.20 | 14:50.81 | 14:49.17 | 14:29.39 | 14:10.20 | 15:37.04 | |
Спортивна ходьба 5000 м | 25:55.90 | 25:55.90 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Крос 1 км | 3:44 | 3:44 | |||||||
Спортивна ходьба 2 км | 10:19 | 9:15 | 9:41 | 9:46 | 10:19 | 11:33 | |||
Спортивна ходьба 3 км | 14:34 | 14:34 | 15:26 | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | 24:43 | 26:54 | 24:43 | 25:07 | |||||
Спортивна ходьба 10 км | 51:23 | 53:08 | 51:23 | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | 13:46.75 | 14:38.70 | 14:33.02 | 13:46.75 | 14:02.66 | 15:04.51 | 14:54.69 | 15:55.80 | |
Спортивна ходьба 5000 м | 23:36.23 | 25:14.45 | 23:36.23 | 24:05.91 | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | 51:10.47 | 54:04.63 | 51:10.47 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:50.81 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. | Київ | 26.01.2024 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
54:28 | I | 3 | Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 03.03.2024 | |
Волинська | Східний ЦОП Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
53:08 | I | National Race Walking Championships | Анталія | 20.01.2024 | ||
Волинська | ||||||
53:08 | I | National Race Walking Championships | Анталія | 20.01.2024 | ||
Волинська | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:38.70 | КМС | 2ф1 | VI літня Гімназіада України з легкої атлетики | Біла Церква | 25.05.2024 | |
Волинська | Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:26.78 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше | Луцьк | 18.06.2024 | |
Волинська | Східний ЦОП Борисюк О.С.,Борисюк В.І. | |||||
25:23.52 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших | Львів | 01.06.2024 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк О.С.,Борисюк В.І. | |||||
25:14.45 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 18.05.2024 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк О.С.,Борисюк В.І. | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
54:04.63 | I | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 22.06.2024 | |
Волинська | Східний ЦОП Борисюк О.С.,Борисюк В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:49.17 | I | 161/45 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н. | Київ | 03.02.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:55.90 | I | 150/45 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Київ | 20.01.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
26:54 | II | 160/45 | 3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих, молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 21.10.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
51:55 | I | 22 | European Race Walking Team Championships | Подєбради | 21.05.2023 | |
Волинська | ||||||
51:23 | КМС | 160/45 | юнр-3 | Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 25.03.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:33.02 | КМС | 150/45 | 1ф1 | V літня Гімназіада України | Львів | 23.05.2023 |
Волинська | Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:03.45 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодше | Львів | 23.09.2023 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
24:29.48 | КМС | 9ф1 | 17th European Youth Olympic Festival | Марибор | 28.07.2023 | |
Волинська | ||||||
24:18.39 | КМС | 161/45 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006 р.н. та молодше | Кропивницький | 23.06.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
23:36.23 | КМС | 161/45 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодше | Львів | 03.06.2023 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
52:32.81 | I | 20ф1 | 27th European Athletics U20 Championships | Єрусалим | 09.08.2023 | |
Волинська | ||||||
51:10.47 | КМС | 161/45 | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 15.07.2023 |
Волинська | Східний ЦОП Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
52:10.74 | I | 161/45 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 01.07.2023 |
Волинська | МОН | Східний ЦОП Борисюк В.І.,Борисюк О.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:30.08 | КМС | 150/30 | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. | Київ | 18.02.2022 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
14:29.39 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. | Суми | 04.02.2022 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
14:57.05 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби пам'яті дворазового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 18.12.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк О.С.,Борисюк В.І. | |||||
14:48.11 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла | Суми | 15.12.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 1 км | ||||||
3:44 | 140/35 | 8ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 29.10.2022 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк О.С.,Борисюк В.І. | ||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
24:43 | КМС | 150/42 | дів-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км та 35 км серед дорослих. Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед спортсменів різних вікових груп | Івано-Франківськ | 15.10.2022 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
13:46.75 | КМС | 150/42 | 1ф1 | Благодійний відкритий чемпіонат Волинської області з легкої атлетики «Разом до Перемоги» | Луцьк | 31.08.2022 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
14:40.73 | I | 151/43 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за підтримки центрів Олімпійської підготовки | Луцьк | 14.07.2022 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
14:51.30 | I | 153/52 | 1ф1 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 24.06.2022 |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:10.20 | КМС | 153/36 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. | Суми | 06.02.2021 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк О.С.,Борисюк В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
9:15 | I | 1 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих,молоді,юніорів та юнаків | Луцьк | 20.03.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
25:07 | I | дів-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби 20 км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат Украї | Івано-Франківськ | 24.10.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:22.2h | КМС | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше) | Івано-Франківськ | 25.09.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
14:02.66 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2006 р.н. та молодше) | Львів | 17.09.2021 | |
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | |||||
14:13.10 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 р.н. | Івано-Франківськ | 03.06.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:06.59 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше | Львів | 04.07.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. | ||||
24:05.91 | КМС | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше | Львів | 23.05.2021 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Борисюк О.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
9:48.92 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 21.12.2019 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк О.С.,Шахно С.М. | ||||
10:05.17 | 1ф1 | Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка | Суми | 12.12.2019 | ||
Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
9:41 | I | 150/30 | дів-3 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 14.03.2020 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
14:34 | КМС | дів-1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км 50 км та командний чемпіонат України | Івано-Франківськ | 18.10.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:04.51 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. | Івано-Франківськ | 15.10.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
15:05.42 | I | 141/36 | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 19.09.2020 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
15:13.44 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:44.54 | I | 140/32 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
15:37.04 | I | 141/24 | 4ф1 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 |
Волинська | Освіта | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
9:46 | I | 132/30 | дів-2 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 23.03.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:26 | I | 145/30 | 2 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 19.10.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:25.38 | I | 140/30 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) | Кропивницький | 30.09.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
15:38.73 | I | 120/30 | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
14:54.69 | I | 146/32 | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) | Кропивницький | 13.06.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
15:25.66 | I | 135/30 | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
11:25.0h | 4ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 23.12.2017 | ||
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:20.3h | II | 5ф1 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
10:19 | I | 125/32 | дів-1 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР. XXII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 20.10.2018 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
10:41 | II | 101/24 | дів-8 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 11.03.2018 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:55.83 | II | 135/24 | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
16:06.70 | II | 140/35 | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
15:55.80 | II | 101/25 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. | ||||
16:54.48 | III | 102/25 | 10ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
11:33 | III | дів-3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР. Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 14.10.2017 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Любешівська Влн Борисюк В.І.,Шахно С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |