Прізвище: ШМАТЕНКО | Прізвище Англ: SHMATENKO |
Ім'я: Юлія | Ім'я Англ: Yuliya |
Дата народження: 10.10.1991 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Божко Є. В., Туришева Н. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2015 |
---|---|---|
Біг на 3000 м | 9:43.71 | 9:43.71 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:19.16 | 2:19.16 | 2:32.52 | |||||||||||||
Біг на 1500 м | 4:21.44 | 4:34.88 | 4:21.44 | 4:31.34 | 4:24.25 | 4:47.64 | 4:34.15 | 5:05.88 | ||||||||
Біг на 3000 м | 10:10.44 | 9:18.22 | 9:11.90 | 9:15.67 | 9:04.64 | 9:25.83 | 9:40.56 | 10:10.44 | ||||||||
Біг на 5000 м | 15:22.85 | 16:54.71 | 15:41.17 | 15:44.85 | 15:22.85 | 15:30.12 | 16:00.33 | 16:49.25 | 18:33.73 | |||||||
Біг на 10000 м | 32:57.31 | 36:22.76 | 32:57.31 | 33:11.13 | 34:22.54 | |||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:52.93 | 3:52.93 | ||||||||||||||
Біг на 5.05 км | 16:38 | 16:38 | ||||||||||||||
Біг на 5 км | 15:56 | 16:09 | 15:56 | 16:11 | ||||||||||||
Біг на 10 км | 33:18 | 34:16 | 33:18 | 33:26 | 36:18 | |||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:11:22 | 1:17:27 | 1:14:55 | 1:11:22 | 1:12:20 | 1:16:03 | ||||||||||
Крос 2 км | 7:29 | 7:29 | ||||||||||||||
Крос 4 км | 13:35 | 14.11 | 13:35 | 15:18 | 15:36 | 15:20 | 15:21 | |||||||||
Крос 5.05 км | 18:25 | 18:25 | ||||||||||||||
Крос 6 км | 21:22 | 21:22 | 24:04 | |||||||||||||
Крос 7.97 км | 27:23 | 27:23 | ||||||||||||||
Крос 8 км | 28.28 | 29:39 | 28.28 | 30:24 | 29.16 | 32:13 | ||||||||||
Крос 10 км | 46:18 | 46:18 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
36:22.76 | I | 30ф1 | European 10,000m Cup | Пасе | 28.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Крос 10 км | ||||||
46:18 | 38ф1 | Agnes Tirop Cross Country Classic | Елдорет | 12.02.2022 | ||
Харкiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 | ||
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Туришева Н.А. | ||||
16:54.71 | КМС | 163/49 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | ||
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:18.22 | КМС | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:41.17 | МС | 2ф1 | Чемпіонат ABAF | Клуж-Напока | 20.09.2020 | |
Харкiвська | ||||||
15:49.59 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В. | ||||
DNF | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | ||
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:11.90 | МС | 163/46 | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Туришева Н.А. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | 163/46 | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 | |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Туришева Н.А. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | 161/50 | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 | |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:59 | КМС | 12 | PZU Краківський півмарафон | Краків | 13.10.2019 | |
Харкiвська | ||||||
1:17:27 | КМС | 8 | Mattoni Olomouc Half-Marathon | Оломоуц | 15.06.2019 | |
Київська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
29:39 | I | 163/49 | жін-7-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:15.67 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:41.37 | КМС | 16ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 12.08.2018 | |
Харкiвська | ||||||
15:59.58 | МС | 163/46 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. | ||||
15:44.85 | МС | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | 17ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 08.08.2018 | ||
Харкiвська | ||||||
32:57.31 | МС | 17ф1 | Кубок Європи 10,000м | Лондон | 19.05.2018 | |
Харкiвська | ||||||
34:13.02 | МС | 163/48 | 6ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. | ||||
Біг на 5 км | ||||||
16:09 | 2 | Internationaler Korschenbroicher Citylauf | Коршенбройх | 15.04.2018 | ||
Харкiвська | ||||||
16:43 | 2 | Півмарафон Наполі | Наполі | 04.02.2018 | ||
Харкiвська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
34:16 | КМС | 12 | Легкоатлетичні змагання | Прага | 08.09.2018 | |
Харкiвська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:14:55 | МС | жін-3 | 8-й Київський напівмарафон Нова Пошта | Київ | 22.04.2018 | |
Харкiвська | Харківська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:40.36 | КМС | 16з2 | Чемпіонат світу з легкої атлетики | Лондон | 10.08.2017 | |
Харкiвська | ||||||
15:22.85 | МСМК | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 | |
Харкiвська | ЗСУ | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Мягков С.К. | ||||
15:30.36 | МСМК | 2ф1 | Командний чемпіонат Європи Супер ліга | Лілль | 24.06.2017 | |
Харкiвська | ||||||
15:42.03 | МС | 163/50 | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Божко Є.,Мягков С.К.,Туришева Н.А. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:11.13 | МС | 1ф2 | Кубок Європи з бігу на 10,000м | Мінськ | 10.06.2017 | |
Харкiвська | ||||||
33:57.73 | МС | 163/48 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Божко Є.,Мягков С.К.,Туришева Н.А. | ||||
Біг на 5.05 км | ||||||
16:38 | 6 | Corsa Internazionale di San Silvestro "BOCLASIC" | Больцано | 31.12.2017 | ||
Харкiвська | ||||||
Біг на 5 км | ||||||
15:56 | 3 | Пробіг по шосе | Коршенбройх | 02.04.2017 | ||
Харкiвська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
33:18 | КМС | 8 | Birell Grand Prix | Прага | 09.09.2017 | |
Харкiвська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:12:42 | МС | 2 | PZU півмарафон Краків | Краків | 15.10.2017 | |
Харкiвська | ||||||
1:11:22 | МС | 1 | Міжнародний Білоцерковський марафон | Біла Церква | 01.10.2017 | |
Харкiвська | ||||||
1:12:45 | МС | 9 | Mattoni Усті півмарафон | Усті над Лабем | 16.09.2017 | |
Харкiвська | ||||||
1:13:50 | МС | 2 | Міжнародний півмарафон | Душанбе | 15.04.2017 | |
Харкiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:30.12 | МСМК | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ Божко Є.,Мягков С.К.,Туришева Н.А. | ||||
15:35.05 | МС | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Божко Є. | ||||
15:53.87 | МС | 163/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 |
Херсонська | Д | Харкiвська,ШВСМ з л/а Божко Є.,Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
16:03.38 | МС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Херсонська | Д | Харкiвська,ШВСМ з л/а Божко Є.,Мягков С.К.,Туришева Н.А. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:22.54 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг на 10 000 м) | Черкаси | 27.04.2016 | |
Херсонська | Д | Харкiвська,ШВСМ з л/а Божко Є.,Мягков С.К.,Туришева Н.А. | ||||
Біг на 5 км | ||||||
16:11 | 2 | Пробіг Коршенбройх | Коршенбройх | 10.04.2016 | ||
Херсонська | Харківська | |||||
Біг на 10 км | ||||||
33:26 | КМС | 6 | Birell Гран Прі | Прага | 10.09.2016 | |
Херсонська | Харкiвська | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:12:20 | МС | 2 | PZU Cracovia Royal Half-Marathon | Краків | 16.10.2016 | |
Херсонська | Харкiвська | |||||
1:15:23 | МС | 3 | Міжнародний Білоцерківський марафон | Біла Церква | 02.10.2016 | |
Херсонська | Харкiвська | |||||
1:14:33 | МС | 1 | Міжнародний півмарафон Альтеттінг | Альтеттінг | 18.09.2016 | |
Херсонська | Харкiвська | |||||
Крос 3 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | ||
Херсонська | К | ШВСМ Божко Є.,Туришева Н.А. | ||||
Крос 5.05 км | ||||||
18:25 | 13ф1 | Міжнародний крос "Boclassic" | Больцано | 31.12.2016 | ||
Херсонська | Харкiвська | |||||
Крос 5 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 25.03.2016 | ||
Херсонська | К | ШВСМ Божко Є.,Туришева Н.А. | ||||
Крос 7.97 км | ||||||
27:23 | 49ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Чіа | 11.12.2016 | ||
Херсонська | Харкiвська | |||||
Крос 8 км | ||||||
28:57 | I | 20ф1 | Міжнародний крос | Тілбург | 27.12.2016 | |
Херсонська | Харкiвська | |||||
28.28 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Херсонська | Харкiвська,ШВСМ Хрс Божко Є.,Туришева Н.А.,Мягков С.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:43.71 | КМС | 163/50 | 6ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Херсонська | Харківська Божко Є.,Туришева Н.А. | |||||
DNS | 163/50 | ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
Херсонська | Харківська Божко Є.,Туришева Н.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | ||
Херсонська | У | Харківська,ХШВСМ Божко Є.,Туришева Н.А. | ||||
4:34.88 | I | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Божко Є. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:04.64 | МС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Херсонська | У | Харківська,ХШВСМ Божко Є.,Туришева Н.А. | ||||
9:40.51 | КМС | 164/47 | 7ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
Херсонська | Харківська Божко Є.,Туришева Н.А. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:00.33 | МС | 164/46 | 3ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
Херсонська | Харківська,ШВСМ з л/а Божко Є.,Туришева Н.А. | |||||
16:44.41 | КМС | 3ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 | |
Херсонська | Харківська Божко Є.,Туришева Н.А. | |||||
Біг на 10 км | ||||||
36:18 | КМС | 17 | Міжнародний пробіг Уй 10 км | Уй | 27.12.2015 | |
Херсонська | Харківська | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:16:03 | МС | 7 | Краківський півмарафон | Краків | 24.10.2015 | |
Херсонська | Харківська | |||||
1:21:49 | I | 2 | МТС Харківський Міжнародний Марафон | Харків | 11.04.2015 | |
Херсонська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
30:24 | 163/50 | жін-2-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Херсонська | ШВСМ Туришева Н.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:25.83 | КМС | 3ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
Херсонська | ШВСМ Хрс Божко Є.,Туришева Н.А. | |||||
9:30.23 | КМС | 5ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Херсонська | ШВСМ Божко Є.,Туришева Н.А. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:49.25 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Херсонська | ШВСМ Хрс Божко Є.,Туришева Н.А. | |||||
Крос 4 км | ||||||
14.11 | 3ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 28.03.2014 | ||
Херсонська | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Крос 8 км | ||||||
29.16 | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 29.03.2014 | ||
Херсонська | Туришева Н.А.,Мягков С.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:22.60 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Херсонська | ШВСМ Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
4:21.44 | КМС | 1з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Херсонська | ШВСМ Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:40.56 | КМС | 4ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 | |
Херсонська | ОШВСМ Хрк Туришева Н.А.,Мягков С.К.,Божко Є. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | ||
Херсонська | ШВСМ Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Крос 4 км | ||||||
13:35 | 1ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 25.10.2013 | ||
Херсонська | ШВСМ Хрс Божко Є. | |||||
15:06 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 30.03.2013 | ||
Херсонська | ШВСМ Хрс | |||||
Крос 6 км | ||||||
21:22 | 33ф1 | European Cross Country Championships | Белград | 08.12.2013 | ||
Херсонська | ||||||
21:31 | 1ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 26.10.2013 | ||
Херсонська | ШВСМ Хрс Божко Є. | |||||
Крос 8 км | ||||||
32:13 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 31.03.2013 | ||
Херсонська | ШВСМ Хрс |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:35.06 | I | 5ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Мягков С.К.,Туришева Н.А. | |||||
4:36.42 | I | 11ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Мягков С.К.,Туришева Н.А. | |||||
4:31.34 | КМС | 7з2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Мягков С.К.,Туришева Н.А. | |||||
4:34.80 | I | 3ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Херсонська | К | Туришева Н.А. | ||||
Крос 4 км | ||||||
15:18 | 5ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
Херсонська | Мягков С.К.,Туришева Н.А. | |||||
Крос 8 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 31.03.2012 | ||
Херсонська | Мягков С.К.,Туришева Н.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.16 | I | 7з1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 18.05.2011 | |
Херсонська | ХДУ Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:24.25 | КМС | 3ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 15.08.2011 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
4:37.85 | I | 7ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Херсонська | Мягков С.К.,Туришева Н.А. | |||||
4:39.3h | I | 15ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 17.05.2011 | |
Херсонська | ХДУ Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:10.44 | I | 6ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 16.08.2011 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Крос 4 км | ||||||
15:36 | 4ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 24.03.2011 | ||
Херсонська | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Крос 6 км | ||||||
24:04 | 9ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 23.10.2011 | ||
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:47.64 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
4:50.73 | II | 8ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 27.05.2010 | |
Херсонська | Мягков С.К.,Туришева Н.А. | |||||
Крос 4 км | ||||||
15:54 | 8ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Кіровоград | 23.10.2010 | ||
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
15:20 | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 25.03.2010 | ||
Херсонська | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:52.93 | II | Херсонська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 08.06.2010 |
КУЛИКОВА Дар'я (05.10.1992), ШМАТЕНКО Юлія (10.10.1991), ПРОКУДІНА Анастасія (11.11.1993), ХОХРЯКОВА Тетяна (28.08.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:36.97 | I | 11ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Херсонська | МОН | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
4:47.19 | II | 8ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Херсонська | МОН | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
4:34.15 | I | 8ф2 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Херсонська | Мягков С.К. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:33.73 | II | 10ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | |
Херсонська | МОН | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | ||||
Крос 4 км | ||||||
15:45 | 14ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 24.10.2009 | ||
Херсонська | Туришева Н.А.,Мягков С.К. | |||||
15:21 | 6ф1 | Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Цюрупинськ | 26.03.2009 | ||
Херсонська | К | Херсонська Туришева Н.А.,Кирилов С.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:32.52 | III | 8ф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Тагільцев В.М. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:05.88 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Херсонська | ДЮСШ "Золота нива" Хрс Тагільцев В.М. | |||||
Крос 2 км | ||||||
7:29 | 37ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Кіровоград | 25.10.2008 | ||
Херсонська | МОН | Туришева Н.А. | ||||
7:50 | 16ф1 | Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Цюрупинськ | 15.03.2008 | ||
Херсонська | К | Туришева Н.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |