Прізвище: НЕМЧЕНКО | Прізвище Англ: NEMCHENKO |
Ім'я: Марина | Ім'я Англ: Maryna |
Дата народження: 09.05.1996 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: У | |
Клуб: КМШВСМ | |
Тренери: Сердюк О. В., Ліщук В. І., Сташко І. П. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2015 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:25.53 | 2:25.53 | |||
Біг на 1500 м | 4:46.92 | 4:46.92 | |||
Біг на 3000 м | 10:24.91 | 9:48.34 | 10:24.91 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 4:05.05 | 4:05.05 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 1:13:31 | 19:00 | ||||||||||||
Біг на 800 м | 2:13.98 | 2:15.15 | 2:15.08 | 2:13.98 | 2:16.21 | |||||||||
Біг на 1500 м | 4:27.86 | 4:27.86 | 4:28.91 | 4:34.91 | 4:51.79 | |||||||||
Біг на 3000 м | 10:00.16 | 9:25.99 | 9:32.15 | 9:46.16 | 10:25.25 | 10:12.70 | 10:00.16 | |||||||
Біг на 5000 м | 16:06.40 | 16:06.40 | 17:06.12 | 16:52.97 | 16:18.06 | 16:08.72 | 17:02.81 | |||||||
Біг на 10000 м | 33:35.66 | 33:35.66 | 34:06.25 | 33:44.13 | 35:40.94 | 39:28.02 | ||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:57.51 | 4:18.27 | 3:57.51 | |||||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:27.22 | 2:27.22 | ||||||||||||
Біг на 3000 м з/п | 12:02.34 | 12:02.34 | ||||||||||||
Біг на 5.1 км | 16:41 | 16:41 | ||||||||||||
Біг на 5 км | 16:04 | 16:04 | ||||||||||||
Біг на 6.097 км | 21.19 | 21.19 | ||||||||||||
Біг на 5.5 км | 19:53 | 19:53 | ||||||||||||
Біг на 10 км | 32:57 | 32:57 | 36:07 | 34:24 | 35:30 | 35:07 | ||||||||
Біг на 15 км | 55:58 | 55:58 | ||||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:11:13 | 1:11:13 | 1:15:33 | 1:13:15 | 1:23:18 | 1:16:49 | 1:19:16 | |||||||
Марафонський біг (42,195) | 2:35:31 | 2:38:14 | 2:53:13 | 2:35:31 | ||||||||||
Крос 2 км | 7:00 | 8:15 | 7:00 | 7:34 | ||||||||||
Крос 4,157 км | 15:06 | 15:06 | ||||||||||||
Крос 4 км | 13.45 | 13.45 | 14:29 | 15:30 | ||||||||||
Крос 5 км | 19:25 | 19:25 | ||||||||||||
Крос 5.61 км | 21:54 | 21:54 | ||||||||||||
Крос 6 км | 20:47 | 26:36 | 21:02 | 20:47 | ||||||||||
Крос 6.3 км | 22:54 | 22:54 | ||||||||||||
Крос 6.28 км | 22:03 | 22:03 | ||||||||||||
Крос 7.662 км | 30:06 | 30:06 | ||||||||||||
Крос 8 км | 28:59 | 28:59 | 30:52 | |||||||||||
Крос 10 км | 40:25 | 40:25 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
1:13:31 | 2 | PKO Bialystok Half-Marathon | Білосток | 12.05.2024 | ||
м. Київ | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:35.66 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 метрів серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2024 | |
м. Київ | У | КМШВСМ Сердюк О. В.,Ліщук В.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 5 км | ||||||
16:04 | 1 | Korschenbroicher Citylauf | Коршенбройх | 21.04.2024 | ||
м. Київ | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:11:47 | МС | 6 | Pko Poznań Półmaraton | Познань | 14.04.2024 | |
м. Київ | ||||||
1:11:13 | МС | 3 | 18th Warsaw Half Marathon | Варшава | 24.03.2024 | |
м. Київ | ||||||
Крос 10 км | ||||||
40:25 | 44ф1 | Sirikwa Classic Cross Country Tour – Gold | Елдорет | 03.02.2024 | ||
м. Київ |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
19:00 | ф1 | National Championships Cross Country | Смільтине | 14.10.2023 | ||
м. Київ | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:25.99 | КМС | 2ф1 | Chpts Interclubs Lifa | Конфлан-Сент-Онорин | 21.05.2023 | |
Донецька | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:06.40 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.07.2023 | |
Донецька | У | ШВСМ Днц Сердюк О. В.,Ліщук В.І. | ||||
Біг на 5.1 км | ||||||
16:41 | 8 | Peurbacher Raiffeisen Silvesterlauf | Пеурбах | 31.12.2023 | ||
м. Київ | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
33:29 | КМС | 1 | 35. Independents Mile & 10 km Road Race | Голенюв | 11.11.2023 | |
м. Київ | ||||||
32:57 | КМС | 1 | Bieg Barborkowy O Lampke Gornicza | Любін | 22.10.2023 | |
Донецька | ||||||
33:34 | КМС | 1 | Sliwicka Dyszka Road Race (7th) | Слівиці | 05.08.2023 | |
Донецька | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:16:07 | МС | 1 | Semi-Marathon International de Fort de France | Фор-де-Франс | 26.11.2023 | |
м. Київ | ||||||
1:21:00 | КМС | 1 | Jerusalem Marathon & Half Marathon | Єрусалим | 17.03.2023 | |
Донецька | ||||||
1:15:33 | МС | 3 | Półmaraton Wiązowski | Вйонзовна | 26.02.2023 | |
Донецька | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:38:14 | МС | 3 | Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski | Варшава | 24.09.2023 | |
Донецька | ||||||
2:44:09 | МС | 11 | Bangabandhu Sheikh Mujib Dhaka Marathon | Дакка | 20.01.2023 | |
Донецька |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
36:07 | КМС | 6 | Recordowa Dziesiatka | Познань | 13.03.2022 | |
Донецька | ||||||
36:07 | КМС | 6 | Recordowa Dziesiatka | Познань | 13.03.2022 | |
Донецька | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:13:15 | МС | 5 | Semi-marathon de Boulogne-Billancourt | Булонь-Біянкур | 27.11.2022 | |
Донецька | ||||||
1:27:56 | II | 2 | Напівмарафон навколо Живецького озера | Живец | 03.04.2022 | |
Донецька | ||||||
1:22:46 | I | 3 | PANAS Półmaraton Ślężański | Собутка | 26.03.2022 | |
Донецька | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:53:13 | КМС | 51 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 15.08.2022 | |
Донецька | ||||||
Крос 7.662 км | ||||||
30:06 | 58ф1 | European Cross Country Championships | Турин | 11.12.2022 | ||
Донецька | ||||||
Крос 8 км | ||||||
28:59 | МС | 166/60 | 1ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 30.10.2022 |
Донецька | У | ШВСМ Днц Ліщук В.І.,Сердюк О. В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:06.12 | КМС | 166/57 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
Донецька | У | ШВСМ Днц Ліщук В.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Ліщук В.І.,Кришталь О.В. | |||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:35:31 | МС | жін-1 | Чемпіонат України з марафонського бігу серед дорослих та молоді. Bila Tserkva marathon | Біла Церква | 03.10.2021 | |
Донецька | У | ШВСМ Днц Ліщук В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:50.44 | I | 166/58 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Сердюк О.О.,Каняхіна Н.Ф.,Божко Є.В. | ||||
9:48.34 | КМС | 166/60 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | ||
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:52.97 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Крос 5.61 км | ||||||
21:54 | 5ф1 | Eurocross | Дікірх | 09.02.2020 | ||
Харкiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:23:18 | I | 166/60 | жін-5 | Чемпіонат України з напівмарафону. Нова Пошта Полтава напівмарафон | Полтава | 01.09.2019 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Крос 8 км | ||||||
30:52 | I | 166/60 | жін-9-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:32.15 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | 165/53 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
16:38.05 | КМС | 165/53 | 1ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
16:18.06 | МС | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:06.25 | МС | 165/55 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
35:02.02 | КМС | 165/54 | 12ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:50 | КМС | 1 | Internationaler Omv Halbmarathon | Альтеттінг | 16.09.2018 | |
Харкiвська | ||||||
1:16:49 | МС | 1 | Gutenberg Marathon | Майнц | 06.05.2018 | |
Харкiвська | ||||||
1:18:05 | КМС | 3 | Piastowski Race Half-Marathon | Іновроцлав | 05.05.2018 | |
Харкiвська | ||||||
Крос 2 км | ||||||
8:15 | I юн | жін-8 мол-3-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Крос 6 км | ||||||
26:36 | I юн | мол-2-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Крос 6.3 км | ||||||
22:54 | 62ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Тілбург | 09.12.2018 | ||
Харкiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 164/57 | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.,Коняхіна Н.Ф.,Кришталь О | ||||
9:46.16 | I | 2ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Харкiвська | Харківська 1,НТУ "ХПІ" Коняхіна Н.Ф. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:24.04 | МС | 10ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 16.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
16:41.80 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.Ф. | ||||
16:37.34 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.,Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
16:08.72 | МС | 164/57 | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.,Коняхіна Н.Ф.,Кришталь О | ||||
16:35.64 | КМС | 2ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Харкiвська | Харківська 1,НТУ "ХПІ" Коняхіна Н.Ф. | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:44.13 | МС | 5ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 14.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
34:28.18 | КМС | 165/52 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.,Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 6.097 км | ||||||
21.19 | 1ф1 | XII-ий Ковельский міжнародний півмарафон | Ковель | 09.05.2017 | ||
Харкiвська | Харкiв | |||||
Біг на 10 км | ||||||
35:11 | КМС | 8 | Валенсія марафон | Валенсія | 19.11.2017 | |
Харкiвська | ||||||
34:24 | КМС | 165/53 | жін-2 мол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км). Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 17.09.2017 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.Ф. | ||||
36:05 | КМС | 1 | Нова пошта Київ півмарафон 2017 | Київ | 09.04.2017 | |
Харкiвська | ||||||
Біг на 15 км | ||||||
55:58 | КМС | 2 | Пробіг | Явожно | 26.08.2017 | |
Харкiвська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:16 | КМС | 3 | Півмарафон Koral | Криниця | 10.09.2017 | |
Харкiвська | ||||||
Крос 6 км | ||||||
21:02 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.В.,Каняхіна Н.Ф.,Кришталь О.В. | ||||
Крос 6.28 км | ||||||
22:03 | 29ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Шаморин | 10.12.2017 | ||
Харкiвська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:18.27 | III | Харкiвська | 6ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ШАПКІНА Ірина (07.02.1996), НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995), МАЛЯРЕНКО Олена (08.04.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:35.51 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Харкiвська | У | ШВСМ Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
4:27.86 | КМС | 164/53 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 17.06.2016 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Коняхіна Н.Ф.,Кришталь О | ||||
4:31.46 | КМС | 164/53 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Коняхіна Н.Ф.,Кришталь О | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | ||
Харкiвська | У | ШВСМ Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
17:02.81 | КМС | 164/53 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Коняхіна Н.Ф.,Кришталь О | ||||
17:04.57 | КМС | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:40.94 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг на 10 000 м) | Черкаси | 27.04.2016 | |
Харкiвська | У | ШВСМ Каняхіна Н. | ||||
Біг на 5.5 км | ||||||
19:53 | 4 | Пробіг Старогард-Ґданський | Старогард-Ґданський | 02.04.2016 | ||
Харкiвська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
35:30 | КМС | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) | Київ | 10.09.2016 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Божко Є.,Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
36:10 | КМС | 3 | Пробіг Гостинь | Гостинь | 03.04.2016 | |
Харкiвська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
13.45 | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам'яті ОЧ Володимира Куца | с. Олексине | 15.04.2016 | |
Харкiвська | Д | Божко Є. | ||||
Крос 5 км | ||||||
19:25 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 25.03.2016 | |
Харкiвська | У | ШВСМ Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Крос 6 км | ||||||
20:47 | I | 31ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Чіа | 11.12.2016 | |
Харкiвська | ||||||
22.21 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О,Божко Є. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:24.91 | I | 166/57 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.05 | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999), ВАКУЛА Анастасія (01.11.1999), НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ЮРЧЕНКО Надія (29.01.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.99 | I | 164/57 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
2:17.8h | I | 164/57 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
2:15.15 | I | 6ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:28.91 | КМС | 164/54 | 7ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
4:32.60 | КМС | 164/54 | 7з1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
4:38.83 | I | 164/57 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
4:37.46 | I | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:25.25 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
39:28.02 | II | 5ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Харкiвська | У | НТУ "ХПІ" Коняхіна Н.Ф. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
12:02.34 | II | 7ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Харкiвська | У | НТУ "ХПІ" Коняхіна Н.Ф. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
35:07 | КМС | юнр-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 20.09.2015 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Заболотний В.В.,Кришталь О | ||||
Крос 4,157 км | ||||||
15:06 | 74ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Єр | 13.12.2015 | ||
Харкiвська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
14:29 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
15:43 | 167/57 | жін-5 мол-3-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.51 | I | Харкiвська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
ОБАРЛО Ольга (08.04.1999), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999), НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ЮРЧЕНКО Надія (29.01.1998) | ||||||
DQ 170.7 | Харкiвська | ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993), ЗІНЕНКО Валерія (06.11.1995), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | ||
Харкiвська | У | ШВСМ Каняхіна,Кришталь О | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Харкiвська | У | ШВСМ Каняхіна,Кришталь О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:16.39 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
2:15.08 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | ||
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:12.70 | I | 5ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Крос 4 км | ||||||
15:30 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | ||
Харкiвська | У | ХРЛІСП Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:46.92 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Харкiвська | У | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Каняхіна |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.98 | I | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 | |
Харкiвська | У | ХРЛІСП Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
2:14.65 | I | 4з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Харкiвська | У | ХРЛІСП Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
2:15.07 | I | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Харкiвська | У | ДЮСШ Зміївська Кришталь О,Каняхіна Н. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.68 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
4:34.91 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | ||
Харкiвська | У | ХРЛІСП Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
4:40.72 | I | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Харкiвська | У | ДЮСШ Зміївська Кришталь О,Каняхіна Н. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:00.16 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
10:01.61 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:00 | 2ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 25.10.2013 | ||
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Каняхіна Н.,Кришталь О | ||||
7:09 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 30.03.2013 | ||
Харкiвська | У | КСДЮСШОР"Олімпія" Коняхіна Н.Ф.,Кришталь О | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.22 | II юн | Харкiвська | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
ТИМОШЕНКО Єлизавета (06.03.1997), КОЛЧЕВА Євгенія (23.09.1999), САДКОВА Олена (10.05.1998), НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.53 | II | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Харкiвська | У | ХРЛІСП Каняхіна | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:01.1h | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Харкiвська | У | ХРЛІСП Каняхіна |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:22.35 | II | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ ім.Верхоланцева Приймак В.М.,Коняхіна Н.Ф. | ||||
2:19.46 | I | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ ім.Верхоланцева Приймак В.М.,Коняхіна Н.Ф. | ||||
2:16.21 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ХРЛІСП Коняхіна Н.Ф.,Приймак В.М. | ||||
2:17.88 | I | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ХРЛІСП Коняхіна Н.Ф.,Приймак В.М. | ||||
2:18.00 | I | 5ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ХРЛІСП Коняхіна Н.Ф.,Приймак В.М. | ||||
2:17.40 | I | 2з2 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ХРЛІСП Коняхіна Н.Ф.,Приймак В.М. | ||||
2:18.22 | I | 3ф2 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Приймак В.М.,Коняхіна Н.Ф. | ||||||
2:19.59 | I | 4ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Олександрівська Крв Приймак В.М.,Коняхіна Н.Ф. | ||||
2:20.99 | II | 1з3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Олександрівська Крв Приймак В.М.,Коняхіна Н.Ф. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:51.79 | II | 5ф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Олександрівська Крв Приймак В.М.,Коняхіна Н.Ф. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:34 | 9ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
Харкiвська | У | ХРЛІСП Каняхіна Н. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Кіровоградська | ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ЯЦЕНКО Дар'я (08.03.1993), ВЕЛИЧКО Ірина (18.10.1994), ЧАБАНЕНКО Тетяна (27.11.1995) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:31.2h | II юн | Харкiвська | 13ф4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ІОНИЧЕВА Юлія (05.07.1996), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |