Прізвище: ВЕРЕЦЬКА | Прізвище Англ: VERETSKA |
Ім'я: Валентина | Ім'я Англ: Valentyna |
Дата народження: 02.07.1990 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2014 |
---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:45.05 | 4:45.05 | |
Біг на 3000 м | 9:56.27 | 9:56.27 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:29.30 | 4:29.30 | ||||||||||
Біг на 3000 м | 10:04.80 | 9:40.07 | 9:55.41 | 10:04.80 | ||||||||
Біг на 10000 м | 35:19.34 | 35:19.34 | ||||||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:24.62 | 10:24.62 | ||||||||||
Біг на 5.5 км | 19:27 | 19:27 | ||||||||||
Біг на 8.150 км | 33:20 | 33:20 | ||||||||||
Біг на 10 км | 34:27 | 35:14 | 34:44 | 34:27 | ||||||||
Біг на 13 км | 49:49 | 49:49 | ||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:14:00 | 1:14:42 | 1:15:09 | 1:19:39 | 1:14:00 | 1:18:24 | 1:16:39 | 1:16:16 | 1:19:47 | |||
Марафонський біг (42,195) | 2:38:51 | 2:45:54 | 2:38:51 | 2:43:20 | ||||||||
Крос 2 км | 6:27 | 6:27 | 7:59 | |||||||||
Крос 5 км | 18:51 | 19:01 | 18:51 | |||||||||
Крос 6 км | 29:39 | 29:39 | ||||||||||
Крос 6,25 км | 23:34 | 23:34 | ||||||||||
Крос 6.03 км | 23:40 | 23:40 | ||||||||||
Крос 7.97 км | 28:45 | 28:45 | ||||||||||
Крос 8 км | 28.31 | 29:21 | 28.31 | 30:18 | 29:31 | 30:08 | ||||||
Крос 8,087 км | 30:31 | 30:31 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
35:14 | КМС | 3 | Bieg Nocny na 10 km | Краків | 23.04.2022 | |
Миколаївська | ||||||
Біг на 13 км | ||||||
49:49 | 3ф1 | Three Mounds Run | Краків | 02.10.2022 | ||
Миколаївська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:16:11 | МС | 1 | Pila International Half-Marathon | Піла | 04.09.2022 | |
Миколаївська | ||||||
1:15:29 | МС | 2 | RESO Suwałki Półmaraton | Сувалки | 09.07.2022 | |
Миколаївська | ||||||
1:14:42 | МС | 3 | PKO Nocny Wrocław Półmaraton | Вроцлав | 18.06.2022 | |
Миколаївська | ||||||
1:19:00 | КМС | 1 | Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka | Гродзиськ-Велькопольський | 12.06.2022 | |
Миколаївська | ||||||
1:15:47 | МС | 2 | Piast Half-Marathon | Іновроцлав | 07.05.2022 | |
Миколаївська | ||||||
1:18:24 | КМС | 3 | Riyadh Marathon | Ер-Ріяд | 05.03.2022 | |
Миколаївська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:45:54 | МС | 1 | Jerusalem International Marathon | Єрусалим | 25.03.2022 | |
Миколаївська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:56.27 | I | 170/55 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Миколаївська | МОШВСМ Олійник О.С.,Гриник І.В.,Верецький П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | 170/54 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 | |
Миколаївська | МОШВСМ Олійник О.С.,Гриник І.В.,Верецький П. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:40.07 | КМС | 170/54 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Миколаївська | МОШВСМ Олійник О.С.,Гриник І.В.,Верецький П. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 | ||
Миколаївська | МОШВСМ Олійник О.С.,Гриник І.В.,Верецький П. | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:17:14 | КМС | 1 | Polmaraton Warszawski | Варшава | 26.09.2021 | |
Миколаївська | ||||||
1:15:51 | МС | 2 | Międzynarodowy Półmaraton Signify | Піла | 05.09.2021 | |
Миколаївська | ||||||
1:15:09 | МС | 3 | International Competitions | Варна | 09.05.2021 | |
Миколаївська | ||||||
1:16:01 | МС | 3 | Марафон Стара Загора | Стара Загора | 11.04.2021 | |
Миколаївська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:38:51 | МС | 1 | International Competitions | Тирана | 17.10.2021 | |
Миколаївська | ||||||
Крос 5 км | ||||||
19:01 | КМС | 170/54 | жін-1-ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Рівне | 27.03.2021 |
Миколаївська | МОШВСМ Олійник О.С.,Гриник І.В.,Верецький П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:29.30 | КМС | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О.П. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:55.41 | I | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О.П. | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:39 | КМС | 2 | West Gulf Race | Аль-Шададія | 18.01.2020 | |
Полтавська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:14:00 | МС | 1 | Zaporizhstal Half Marathon | Запоріжжя | 20.10.2019 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ | ||||
1:19:56 | КМС | 1 | Таврія-В Одеса напівмарафон | Одеса | 15.09.2019 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ | ||||
1:15:28 | МС | 2 | Night Wtórpol Halfmarathon | Скаржисько-Каменна | 24.08.2019 | |
Полтавська | ||||||
1:15.28 | МС | 2ф1 | XIX Nocny Półmaraton Wtórpol | Скаржисько-Каменна | 24.08.2019 | |
Полтавська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:43:20 | МС | 3 | Gutenberg Marathon | Майнц | 05.05.2019 | |
Полтавська | ||||||
Крос 2 км | ||||||
6:27 | 170/52 | жін-1-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О.П. | |||||
Крос 8 км | ||||||
DNF | 170/52 | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 | |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:19.34 | КМС | 170/54 | 13ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О.П. | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:18:24 | КМС | 5 | Piastowski Race Half-Marathon | Іновроцлав | 05.05.2018 | |
Полтавська | ||||||
Крос 2 км | ||||||
7:59 | III | жін-4-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Гончар О.П. | ||||
Крос 8 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | ||
Полтавська | К | ПОШВСМ Гончар О.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 8.150 км | ||||||
33:20 | 1 | IX EKO Bieg ku Rogatemu Ranczu | Скала Кміту Краків | 05.03.2017 | ||
Полтавська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:13 | КМС | 1 | Львівський півмарафон Grand Prix | Львів | 29.10.2017 | |
1:16:39 | МС | 3 | Vodafone міжнародний півмарафон Тирана | Тирана | 15.10.2017 | |
Полтавська | ||||||
1:18:28 | КМС | жін-1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Dnipro ATB Marathon" | Дніпро | 24.09.2017 | |
Миколаївська | ||||||
1:27:00 | I | 1 | Festivalový půlmaraton Zlín 2017 | Злін | 03.06.2017 | |
Полтавська | ||||||
Крос 5 км | ||||||
18:51 | КМС | 170/55 | жін-3-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 31.03.2017 |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О | |||||
Крос 8 км | ||||||
29:21 | I | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Гончар О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5.5 км | ||||||
19:27 | 2 | Пробіг Старогард-Ґданський | Старогард-Ґданський | 02.04.2016 | ||
Полтавська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
DNS | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) | Київ | 10.09.2016 | |||
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О | |||||
38:21 | I | 6 | Міжнародний пробіг на 10 км | Старгард | 18.06.2016 | |
Полтавська | ||||||
36:41 | I | 1 | Пробіг Крапковіце | Крапковіце | 01.05.2016 | |
Полтавська | ||||||
35:59 | КМС | 4 | Пробіг Цешин | Цешин | 24.04.2016 | |
Полтавська | ||||||
34:44 | КМС | 5 | Європейський пробіг | Гнезно | 09.04.2016 | |
Полтавська | ||||||
35:45 | КМС | 2 | Пробіг Гостинь | Гостинь | 03.04.2016 | |
Полтавська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:16:16 | МС | 5 | Косцянський півмарафон | Косцян | 06.11.2016 | |
Полтавська | ||||||
1:23:46 | I | 7 | Budimex півмарафон Августів | Августів | 11.09.2016 | |
Полтавська | ||||||
1:22:12 | I | 1 | Фестиваль півмарафон | Злін | 28.05.2016 | |
Полтавська | ||||||
1:30:22 | II | 1 | Півмарафон Пщев | Пщев | 08.05.2016 | |
Полтавська | ||||||
1:19:12 | КМС | 2 | Півмарафон Крушвица-Іновроцлав | Крушвица-Іновроцлав | 07.05.2016 | |
Полтавська | ||||||
1:23:23 | I | 1 | Благодійний пробіг | Тарновські-Гури | 03.05.2016 | |
Полтавська | ||||||
Крос 7.97 км | ||||||
28:45 | 68ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Чіа | 11.12.2016 | ||
Полтавська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
28.31 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:19:47 | КМС | 1 | Міжнародний пробіг | Тчев | 25.10.2015 | |
Миколаївська | ||||||
Крос 8,087 км | ||||||
30:31 | 65ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Єр | 13.12.2015 | ||
Миколаївська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
30:18 | I | 170/54 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 |
Миколаївська | ШВСМ Верецкий П.Л.,Бабакова І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:45.05 | I | 6з2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Миколаївська | МСДЮСШОР Мик Кілярський В.Г. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | ||
Миколаївська | МСДЮСШОР Мик Кілярський В.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:04.80 | I | 8ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
Миколаївська | ЦОП Кілярський В.Г. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:24.62 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Миколаївська | ЦОП Кілярський В.Г. | |||||
Біг на 10 км | ||||||
34:27 | жін-5 | Чемпіонату України з легкої атлетики з бігу на 10 км. «Львівська десятка » (дорослі, молодь, юніори) | Львів | 21.09.2014 | ||
Миколаївська | ЦОП Кілярський В.Г. | |||||
Крос 6,25 км | ||||||
23:34 | 14 | Lotto | Roeselare | 30.11.2014 | ||
Миколаївська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
29:31 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Миколаївська | ЦОП Кілярський В.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 6 км | ||||||
29:39 | 18ф1 | Warandeloop | Тілбург | 24.11.2013 | ||
Миколаївська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
30:08 | 67ф1 | European Cross Country Championships | Белград | 08.12.2013 | ||
Миколаївська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 6.03 км | ||||||
23:40 | 57ф1 | Spar European Cross Country Championships | Будапешт | 09.12.2012 | ||
Миколаївська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |