Прізвище: СИДОРЕНКО | Прізвище Англ: SYDORENKO |
Ім'я: Інна | Ім'я Англ: Inna |
Дата народження: 21.05.1997 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Клуб: ОШВСМ Дпр | |
Тренери: Кравченко В. І., Кравченко Н. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у довжину | 5.92 | 5.84 | 5.87 | 5.92 | 5.21 | 4.83 | 4.50 | |
Потрійний стрибок | 12.93 | 12.66 | 12.58 | 12.93 | 12.80 | 11.92 | 11.00 | 9.32 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
---|---|---|---|---|---|---|
Естафетний біг 4х100 м | 51.03 | 51.03 | ||||
Стрибки у довжину | 6.33/-0.3 | 5.91/-0.7 | 6.33/-0.3 | 6.28/-0.6 | 5.94/+0.5 | 5.48/0.0 |
Потрійний стрибок | 13.26/+1.8 | 12.86/-0.3 | 13.26/+1.8 | 13.13/+0.8 | 12.66/-0.3 | 12.66/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.84 | I | 2ф | Kreis Hallenmeisterschaften | Франкфурт-на-Майні | 12.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.43 5.84 Х Х 5.76 5.68 | ||||||
5.53 | II | 1ф | Regional-Hallen-Meisterschaften | Ганау | 11.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х 5.45 5.53 5.44 Х Х | ||||||
5.51 | II | 8ф | Init Indoor Meeting | Карлсруе | 27.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х Х 5.51 Х Х Х | ||||||
5.67 | I | 1ф | Rheinland-Pfalz-Hallenmeisterschaften | Людвігсгафен-на-Рейні | 21.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.49 5.67 5.42 5.65 Х Х | ||||||
5.77 | I | 1ф | Pfalz-Hallenmeisterschaften | Людвігсгафен-на-Рейні | 08.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х 5.47 5.60 5.77 5.72 5.62 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.66 | I | 6ф | Breuninger Hallenmeeting | Ерфурт | 03.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.24 Х 12.48 12.62 12.45 12.66 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.88/+0.4 | I | 1ф | Abendsportfest | Берлін | 30.08.2023 | |
Дніпропетровська | ABC Ludwigshafen | |||||
Х/+0.3 Х/-0.2 5.77/-0.2 5.75/+0.1 5.88/+0.4 Х/+0.1 | ||||||
5.91/-0.7 | КМС | 1ф | 1. Saulheimer Jump & Fly | Заульгайм | 26.08.2023 | |
Дніпропетровська | ABC Ludwigshafen | |||||
5.84/-0.3 5.68/-0.7 5.81/+0.5 5.77/-0.6 Х 5.91/-0.7 | ||||||
6.04/+3.1 | КМС | 2ф | Chrono Classics Weinheim | Вайнгайм | 28.07.2023 | |
Дніпропетровська | ABC Ludwigshafen | |||||
5.77/+0.5 | I | 7ф | Süddeutsche Meisterschaften | Ульм | 25.06.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х/-0.1 Х/+0.5 5.77/+0.5 Х/+2.0 Х/+0.5 5.64/-0.2 | ||||||
5.79/+0.6 | I | 2ф | Südwert-Jump&Fly der LGSZ | Мессінген | 17.06.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.68/+0.1 5.58/+0.2 5.59/+0.7 5.79/+0.6 5.65/+0.4 5.66/+0.7 | ||||||
5.89/+2.0 | I | 1ф | Rheinland-Pfalz Meisterschaften | Інгельхайм | 11.06.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.71/+3.3 5.77/+2.2 5.89/+2.0 5.70/+3.0 - 5.54/+2.2 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.84/+0.8 | КМС | 1ф | Elmmeeting | Шенінген | 06.08.2023 | |
Дніпропетровська | ABC Ludwigshafen | |||||
12.86/-0.3 | КМС | 5ф | 30. midsommar | Берлін | 30.07.2023 | |
Дніпропетровська | ABC Ludwigshafen | |||||
12.60/+0.3 | I | 1ф | Süddeutsche Meisterschaften | Ульм | 24.06.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
11.12/+0.6 Х/+0.6 11.92/-2.3 12.60/+0.3 Х/+0.4 12.45/-0.8 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.87 | I | 168/57 | 5ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
5.78 5.84 5.77 5.82 5.87 5.58 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.58 | I | 168/57 | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
12.46 12.44 12.09 12.29 12.58 12.45 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.11/+1.4 | КМС | 168/59 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 24.09.2022 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
X/+1.3 5.72/0.0 6.05/+0.8 6.11/+1.4 5.90/0.0 6.00/0.0 | ||||||
5.81/-0.2 | I | 168/58 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
X/-0.4 5.61/0.0 5.81/-0.2 5.76/0.0 5.69/+0.8 5.64/+0.3 | ||||||
6.45/+3.4 | МС | 2ф | True Athletes Classics | Леверкузен | 28.08.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.96/+0.8 6.01/-0.6 Х/+0.3 6.45/+3.4 6.00/0.0 6.38/-0.1 | ||||||
6.18/+0.3 | КМС | ф | Süddeutsche Meisterschaften | Людвігсгафен-на-Рейні | 24.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
6.17/+1.2 6.18/+0.3 Х/-0.5 | ||||||
6.33/-0.3 | МС | 1ф | Hanauerland Spiele | Райнау | 09.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
6.18/-0.3 6.17/+0.3 6.31/+0.1 Х 6.14/-0.1 6.33/-0.3 | ||||||
6.26/+0.3 | МС | 1ф | Jump&Fly der LG | Гехінген | 02.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
6.06/+0.0 6.26/+0.3 6.10/+0.9 Х 6.25/+1.0 6.12/+0.5 | ||||||
6.13/+1.1 | КМС | 1ф | Rheinland-Pfalz-Meisterschaften | Айзенберг | 11.06.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х/+0.2 Х/-0.2 6.13/+1.1 Х/+0.4 4.10/-0.7 - | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.50/+2.0 | I | 168/59 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
X/+1.1 12.13/+1.0 12.50/+2.0 — — — | ||||||
13.00/+0.4 | КМС | 168/59 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
13.00/+0.4 12.84/-0.5 13.00/+1.5 12.59/+0.1 12.60/-0.3 12.70/0.0 | ||||||
12.93/+0.8 | КМС | 3ф | Lohrheide-Meeting | Бохум | 06.08.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.69/-0.2 Х 12.93/+0.8 12.68/-0.2 Х Х | ||||||
13.26/+1.8 | КМС | ф | Süddeutsche Meisterschaften | Людвігсгафен-на-Рейні | 24.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х/-0.5 13.04/+1.4 13.26/+1.8 | ||||||
12.84/+1.1 | КМС | 1ф | Rheinland-Pfalz-Meisterschaften | Айзенберг | 11.06.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.59/+0.9 12.84/+1.1 12.71/+0.9 Х/-0.5 Х/+0.1 12.82/-1.8 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.92 | КМС | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
5.87 5.90 5.92 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.93 | КМС | 168/55 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
12.36 12.85 12.85 12.93 12.69 12.82 | ||||||
12.76 | I | 168/55 | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
12.48 12.76 X | ||||||
12.69 | I | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
12.34 12.69 12.57 12.28 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.96/-0.8 | КМС | 168/57 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
5.87/-2.0 5.96/-0.8 X/-0.5 X/0.0 5.82/+0.2 5.82/+0.1 | ||||||
6.16/+0.6 | КМС | 168/57 | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
5.96/+0.6 X/+0.3 6.16/+0.6 | ||||||
5.89/+0.3 | I | 168/55 | 1ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Дніпропетровська | ДАМ ім. Глінки Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
5.89/+0.3 5.68/-1.6 5.54/-1.2 5.76/-1.3 5.74/-1.2 5.77/-1.3 | ||||||
6.28/-0.6 | МС | 168/57 | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
6.19/-0.4 6.28/-0.6 6.00/+0.7 X/-0.1 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.10/-0.3 | КМС | 168/57 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
13.09/-0.2 13.01/-0.2 12.84/+0.1 12.84/+0.1 13.10/-0.3 X/-1.5 | ||||||
13.13/+0.8 | КМС | 168/57 | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
13.13/+0.8 | ||||||
13.05/-1.4 | КМС | 168/55 | 1ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Дніпропетровська | ДАМ ім. Глінки Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
13.05/-1.4 12.59/-2.3 12.79/-1.9 12.41/-1.4 X/-2.3 12.29/-1.3 | ||||||
13.01/-0.4 | КМС | 168/57 | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 18.05.2021 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О. | |||||
13.01/-0.4 X/+0.7 12.84/+0.5 X/+2.2 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.80 | КМС | 168/55 | 3ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 22.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
12.71 X X 12.42 12.56 12.80 | ||||||
12.78 | I | 168/55 | 3кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
12.34 12.78 — | ||||||
12.58 | I | 168/57 | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 01.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
12.29 12.43 12.58 12.58 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.94/+0.5 | КМС | 7ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
5.70/0.0 5.90/0.0 5.94/+0.5 5.79/+0.9 X/0.0 5.84/+0.7 | ||||||
5.83/+0.9 | I | 10кв | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
X/+1.0 X/+3.5 5.83/+0.9 | ||||||
5.89/+0.5 | I | 5ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 15.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
5.76/-0.4 5.70/-0.4 X/0.0 5.89/+0.5 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.80/+3.1 | КМС | 5ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
12.50/+0.3 12.64/+1.7 12.80/+3.1 12.49/+0.8 12.77/+0.7 12.39/+1.8 | ||||||
12.66/-0.3 | I | 5ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 16.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
X/+0.4 12.66/-0.3 X/+0.9 12.20/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.21 | II | 165/55 | 16ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
5.21 5.16 4.94 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.92 | II | 165/55 | 7ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
11.50 11.92 11.74 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.48/0.0 | II | 168/55 | 8ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ДАМ ім. М.Глінки Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | ||||
5.42/0.0 5.48/0.0 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.66/0.0 | I | 168/55 | 5ф | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів | Луцьк | 21.08.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
12.63/+0.5 X/+1.4 12.66/0.0 12.52/+1.0 12.50/+1.0 12.12/0.0 | ||||||
12.21/+3.6 | I | 168/55 | 9ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
11.96/+0.3 X/0.0 12.21/+3.6 | ||||||
12.44/0.0 | I | 168/55 | 6ф | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | |||||
12.24/0.0 12.44/0.0 12.16/0.0 12.33/0.0 11.87/+0.1 12.40/0.0 | ||||||
12.15/+0.5 | I | 168/55 | 5ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Дніпропетровська | ЗСУ | ДАМ ім. М.Глінки Дпр Кравченко Н.О.,Кравченко В.І. | ||||
X/0.0 12.15/+0.5 X/-1.9 X/+0.2 11.86/-0.6 11.81/-2.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.03 | II | Дніпропетровська | 6ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
КИСЛЕНКО Валентина (14.02.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), СИДОРЕНКО Інна (21.05.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.83 | III | 3ф | Всеукраїнські змагання "Новорічний день стрибуна" | Львів | 28.12.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Дух Т | ||||
4.83 4.62 — X — 4.73 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.00 | III | 2ф | Всеукраїнські змагання "Новорічний день стрибуна" | Львів | 28.12.2016 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім. Кутенка Львів Дух Т | ||||
11.00 10.96 X 10.97 10.90 — |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.6h | I юн | 1з7 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 26.02.2011 | |
Донецька | СДЮШОР №1 Днц Веремьова Т.В. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.50 | III | 4ф | Всеукраїнські змагання на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 26.02.2011 | |
Донецька | СДЮШОР №1 Днц Веремьова Т.В. | |||||
4.17 4.22 4.07 4.22 4.08 4.50 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
9.32 | II юн | 6ф | Всеукраїнські змагання на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 27.02.2011 | |
Донецька | СДЮШОР №1 Днц Веремьова Т.В. | |||||
8.43 X 8.95 9.32 9.01 8.72 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.9h | I юн | 1з8 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС Валерія Подлужного | Донецьк | 27.02.2010 | |
Донецька | СДЮШОР №1 Днц Веремьова Т.В. | |||||
Біг на 300 м | ||||||
50.9h | 3ф2 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС Валерія Подлужного | Донецьк | 28.02.2010 | ||
Донецька | СДЮШОР №1 Днц Веремьова Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |