Прізвище: СЕВЕР'ЯНОВА | Прізвище Англ: SEVERYANOVA |
Ім'я: Любов | Ім'я Англ: Любов |
Дата народження: 20.06.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Поливана Н. С., Поливаний В. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:34.90 | 2:34.90 | ||||||
Біг на 3000 м | 10:34.67 | 10:35.30 | 10:56.13 | 10:34.67 | 10:46.04 | 10:49.29 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 4:11.39 | 4:11.39 | ||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:59.14 | 7:00.55 | 7:07.66 | 6:59.14 | 7:00.21 | 7:00.34 | 7:02.80 | 7:30.27 |
Біг на 3000 м з/п | 11:03.91 | 11:21.56 | 11:03.91 | 11:07.84 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 3000 м | 10:55.42 | 10:55.42 | |||||||
Біг на 5000 м | 18:45.08 | 18:45.08 | |||||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:10.91 | 4:10.91 | |||||||
Біг на 2000 м з/п | 7:00.99 | 7:00.99 | 7:11.61 | 7:31.37 | 8:18.85 | ||||
Біг на 3000 м з/п | 10:59.57 | 11:20.16 | 11:38.17 | 10:59.57 | 11:45.02 | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:29:28 | 1:29:28 | |||||||
Марафонський біг (42,195) | 3:20:30 | 3:20:30 | |||||||
Крос 1 км | 3.20 | 3.20 | 3:35 | ||||||
Крос 2 км | 7.01 | 9:19 | 7:23 | 7:26 | 7.01 | ||||
Крос 4 км | 15.15 | 15.15 | 18:43 | ||||||
Крос 5 км | 20:40 | 20:40 | |||||||
Крос 6 км | 24:19 | 24:19 | |||||||
Біг на 1 милю | 6:20 | 6:20 | |||||||
Гірський біг на 2.5 км | 16.57 | 16.57 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:35.30 | I | 169/53 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:00.55 | I | 169/53 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
9:19 | 169/55 | 16ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 29.10.2022 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:56.13 | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:07.66 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:21.56 | 168/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:45.08 | II | 169/53 | 7ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:48.72 | II | 169/53 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:46.75 | II | 169/53 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:20.16 | I | 169/53 | 3ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:33.53 | I | 169/53 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:29:28 | II | 5 | Чемпіонат України з півмарафону | Київ | 19.09.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливаний В.І.,Поливана Н.С. | ||||
1:29:28 | II | 169/53 | 1 | Чемпіонат України з півмарафону | Київ | 19.09.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливаний В.І.,Поливана Н.С. | ||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
3:20:30 | II | жін-6 мол-1 | Чемпіонат України з марафонського бігу серед дорослих та молоді. Bila Tserkva marathon | Біла Церква | 03.10.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:23 | III | 169/53 | 5ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Крос 5 км | ||||||
20:40 | II | 169/53 | жін-7 мол-2-ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Рівне | 27.03.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Крос 6 км | ||||||
24:19 | II | 169/53 | 6ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:10.91 | II | Харкiвська | 5ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
ЛАЗАРЕВА Яна (17.10.2003), СЕВЕР'ЯНОВА Любов (20.06.2001), РОФЕ-БЕКЕТОВА Ірина (18.09.1998), КУРОЧКІНА Марина (14.12.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:34.67 | I | 168/49 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:59.14 | I | 168/49 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:03.91 | 169/49 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
12:07.88 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:39.60 | II | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:38.17 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 167/47 | ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
10:46.04 | II | 167/47 | 10ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:06.02 | II | 5ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 26.02.2019 | |
Харкiвська | ||||||
7:00.21 | I | 167/47 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
7:00.30 | I | 167/47 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:07.84 | 167/47 | 3ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:11.39 | Харкiвська | 8ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999), СОКОЛОВА Юлія (06.11.1996), СЕВЕР'ЯНОВА Тамара (20.06.2001), СЕВЕР'ЯНОВА Любов (20.06.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:59.57 | КМС | 168/47 | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:07.41 | I | 167/46 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:16.61 | I | 1ф1 | Матчева зустріч серед юніорів | Пітешть | 11.05.2019 | |
Харкiвська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
15.15 | II | 169/49 | юнр-4-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
DNF | 167/47 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 02.03.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:49.29 | II | 164/44 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:07.99 | II | 164/44 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
7:00.34 | I | 164/44 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:55.42 | II | 164/44 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
11:02.38 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:20.97 | II | 14з1 | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 05.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
7:00.99 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
7:15.04 | II | 164/41 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:45.02 | II | 164/44 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
12:12.28 | II | 167/45 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:26 | II | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
18:43 | II юн | юнр-7-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
6:20 | 12 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 1 милю серед дорослих, молоді, юніорів. Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Буковинська миля" | Чернівці | 30.09.2018 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:09.39 | II | 164/40 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливаний В.І.,Поливаная Н.С. | ||||
7:02.80 | II | 164/40 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:21.23 | II | 10ф1 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Дьйор | 28.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
7:15.70 | II | 164/41 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.С. | ||||
7:11.61 | II | 164/41 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В,Поливана Н.С. | ||||
7:16.02 | II | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина | Бурса | 07.05.2017 | |
Харкiвська | ||||||
7:19.99 | II | 164/41 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поліваний В,Поліваная Н.С. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7.01 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.С. | ||||
7:33 | II | 164/40 | дів-1-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
Харкiвська | Д | ХДУФК №1 Поливаний В.І.,Поливаная Н.С. | ||||
Гірський біг на 2.5 км | ||||||
16.57 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з гірського бігу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків | смт. Славське | 25.05.2017 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:34.90 | III | 3ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 02.03.2016 | |
Харкiвська | МОН | КДЮСШ №12 Поліваная Н.С. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 01.03.2016 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливаний В | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 02.03.2016 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливаний В | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:38.4h | III | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 01.03.2016 | |
Харкiвська | МОН | КДЮСШ №12 Поліваная Н.С. | ||||
7:30.27 | III | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:35.37 | III | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливаная Н.С. | ||||
7:52.39 | III | 162/38 | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поліваний В,Поліваная Н.С. | ||||
7:31.37 | III | 162/38 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливаная Н.С. | ||||
8:05.93 | I юн | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поліваний В,Поліваная Н.С. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3.20 | II | 12ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ №12 Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.С. | ||||
3.55 | I юн | 4ф1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам'яті ОЧ Володимира Куца | с. Олексине | 15.04.2016 | |
Харкiвська | МОН | КДЮСШ №12 Поліваная Н.С. | ||||
3:42 | III | 7ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливаний В.І.,Поливаная Н.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
8:18.85 | I юн | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.С. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:35 | III | 37ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливаний В.І.,Поливана Н.С. | ||||
3:47 | 151/33 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Поливаний В.І.,Поливана Н.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |