Прізвище: ПРОЦЕНКО | Прізвище Англ: PROTSENKO |
Ім'я: Андрій | Ім'я Англ: Andrii |
Дата народження: 20.05.1988 | Стать: Ч |
ТФЛА: Херсонська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ДШВСМ | |
Тренери: Зуєв Г. В., Ємельянов Ю. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:00.40 | 5:00.40 | ||||||||||||||||
Стрибки у висоту | 2.36 | 2.05 | 2.32 | 2.30 | 2.34 | 2.30 | 2.29 | 2.30 | 2.33 | 2.36 | 2.27 | 2.20 | 2.25 | 2.25 | 2.20 | 2.23 | 2.18 | 2.05 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у висоту | 2.40 | 2.28 | 2.33 | 2.30 | 2.30 | 2.32 | 2.31 | 2.30 | 2.33 | 2.32 | 2.40 | 2.32 | 2.31 | 2.25 | 2.25 | 2.25 | 2.30 | 2.21 | 2.10 | 2.10 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.05 | КМС | 8ф | Meeting Elite En Salle De L'eure | Валь де Рей | 28.01.2024 | |
Херсонська | ||||||
200/O 205/O 210/X- 220/X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.29 | МСМК | 2ф | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 05.03.2023 | |
Херсонська | ||||||
210/О 215/О 219/О 223/О 226/ХО 229/О 231/XX- 233/X | ||||||
2.19 | МС | 1кв | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 03.03.2023 | |
Херсонська | ||||||
208/О 214/О 219/О | ||||||
2.32 | МСМК | 2ф | Banskobystrická Latka | Банська Бистриця | 14.02.2023 | |
Херсонська | ||||||
205/О 210/О 215/О 220/ХО 225/ХО 228/О 230/X- 232/ХО 234/X- 236/XX | ||||||
2.17 | МС | 1ф | Campeonatos Nacionais | Помбал | 12.02.2023 | |
Херсонська | ||||||
2.24 | МС | 2ф | Udin Jump Development | Удіне | 09.02.2023 | |
Херсонська | ||||||
204/О 212/О 216/О 220/О 224/ХХО 227/XXX | ||||||
2.15 | МС | 3ф | Orlen Cup | Лодзь | 04.02.2023 | |
Херсонська | ||||||
210/О 215/ХО 220/XX 223/X | ||||||
2.20 | МС | 1ф | Folksam GP | Сетра | 29.01.2023 | |
Херсонська | ||||||
205/О 210/О 214/О 217/О 220/О 225/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.20 | МС | 5ф | Prefontaine Classic, Wanda Diamond League Final | Юджин | 16.09.2023 | |
Херсонська | ||||||
215/ХО 220/ХХО 225/ХХХ | ||||||
2.24 | МС | 1ф | Gala Dei Castelli | Беллінцона | 04.09.2023 | |
Херсонська | ||||||
215/О 220/О 224/О 228/ХХХ | ||||||
2.25 | МС | 11--Final- | 18th World Athletics Championships | Будапешт | 22.08.2023 | |
Херсонська | ||||||
220/О 225/ХХО 229/ХХХ | ||||||
2.28 | МСМК | 6--Qualification- | 18th World Athletics Championships | Будапешт | 20.08.2023 | |
Херсонська | ||||||
214/О 218/ХО 222/О 225/ХХО 228/ХО | ||||||
2.10 | КМС | 9ф | Internatiomales Hochsprungmeeting | Гайльбронн | 06.08.2023 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/XXX | ||||||
2.24 | МС | 5ф | London Athletics Meet | Лондон | 23.07.2023 | |
Херсонська | ||||||
212/О 216/О 220/О 224/ХО 227/XXX | ||||||
2.20 | МС | 10ф | Kamila Skolimowska Memorial | Хожув | 16.07.2023 | |
Херсонська | ||||||
215/ХХО 220/ХО 224/XXX | ||||||
2.16 | МС | 3ф | Bauhaus-Galan | Стокгольм | 02.07.2023 | |
Херсонська | ||||||
208/ХО 212/ХО 216/ХХО 220/X- 224/XX | ||||||
2.21 | МС | 3ф | Opolski Festiwal Skokow | Ополе | 18.06.2023 | |
Херсонська | ||||||
2.21 | МС | 1ф | Irena Szewinska Memorial | Бидгощ | 06.06.2023 | |
Херсонська | ||||||
207/О 212/О 217/О 221/О 225/XXX | ||||||
2.15 | 8ф | Golden Gala Pietro Mennea | Флоренція | 02.06.2023 | ||
Херсонська | ||||||
210/ХО 215/ХХО 220/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.25 | МС | 4ф | Banskobystrická Latka | Банська Бистриця | 15.02.2022 | |
Херсонська | ||||||
211/О 216/О 221/О 225/О 228/XX- 231/X | ||||||
2.25 | МС | 1ф | Orlen Cup | Лодзь | 11.02.2022 | |
Херсонська | ||||||
210/ХО 214/ХО 218/О 222/X 225/ХО 231/XXr | ||||||
2.30 | МСМК | 4ф | Hustopečské Skákáni | Густопече | 05.02.2022 | |
Херсонська | ||||||
211/О 216/О 220/О 224/ХО 228/X 230/О 232/X 234/XX | ||||||
2.20 | МС | 4ф | Udin Jump Development | Удіне | 02.02.2022 | |
Херсонська | ||||||
212/О 216/О 220/ХО 223/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.24 | МС | 4ф | Weltklasse | Цюрих | 07.09.2022 | |
Херсонська | ||||||
218/О 221/О 224/ХО 227/X- 230/XX | ||||||
2.24 | МС | 1ф | Athletissima | Лозанна | 26.08.2022 | |
Херсонська | ||||||
215/О 220/О 224/О 227/XXX | ||||||
2.27 | МС | 3ф | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 18.08.2022 | |
Херсонська | ||||||
218/О 223/ХХО 227/О 230/XX- 232/X | ||||||
2.21 | МС | 8кв | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 16.08.2022 | |
Херсонська | ||||||
212/О 217/О 221/ХО | ||||||
2.20 | МС | 5ф | Herculis EBS | Монако | 10.08.2022 | |
Херсонська | ||||||
220/О 225/XXX | ||||||
2.18 | МС | 3ф | Istvan Gyulai Memorial | Секешфегервар | 08.08.2022 | |
Херсонська | ||||||
205/X 210/О 214/X 218/О 221/X 224/X 227/X | ||||||
2.15 | МС | 1ф | Portuguese Club Championships | Лейрія | 31.07.2022 | |
Херсонська | ||||||
2.33 | МСМК | 3ф | Чемпіонат світу | Юджин | 18.07.2022 | |
Херсонська | ||||||
219/ХО 224/О 227/ХХО 230/О 233/О 235/XX- 2.37/X | ||||||
2.28 | МСМК | 1кв | Чемпіонат світу | Юджин | 15.07.2022 | |
Херсонська | ||||||
217/О 221/О 225/О 228/О | ||||||
2.26 | МС | 1ф | Meeting International | Льєж | 29.06.2022 | |
Херсонська | ||||||
210/О 215/О 220/ХХО 223/О 226/ХХО 230/XXX | ||||||
2.24 | МС | 4ф | Golden Gala Pietro Mennea | Рим | 09.06.2022 | |
Херсонська | ||||||
210/О 215/ХО 220/О 224/ХХО 227/XX 230/X | ||||||
2.21 | МС | 2ф | International Pentecost Sport Meeting Rehlingen | Релінген | 05.06.2022 | |
Херсонська | ||||||
209/О 212/О 215/О 218/О 221/ХО 224/X- 227/XX | ||||||
2.22 | МС | 3ф | Opolski Fesitwal Skoków | Ополе | 25.05.2022 | |
Херсонська | ||||||
207/О 212/ХО 217/ХО 222/О 227/ХХХ |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.34 | МСМК | 2ф | Copernicus Cup | Торунь | 17.02.2021 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/XO 220/O 225/O 228/X- 231/O 234/XXO 236/Xr | ||||||
2.28 | МСМК | 194/82 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/XO 220/X— 223/X— 226/— 228/O 230/— 232/r | ||||||
2.15 | МС | 194/82 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O | ||||||
2.28 | МСМК | 3ф | Banskobystrická Latka | Банська Бистриця | 02.02.2021 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/O 220/O 224/O 228/O 231/XXX | ||||||
2.28 | МСМК | 1ф | Udine Jump Development | Удіне | 27.01.2021 | |
Херсонська | ||||||
200/O 208/O 216/O 220/O 224/XO 228/XO 232/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.24 | МС | 2ф | Opolski Festiwal Skokow | Ополе | 12.09.2021 | |
Херсонська | ||||||
204/О 208/ХО 212/- 216/О 220/О 224/ХХО 227/ХХ- 230/Х | ||||||
2.24 | МС | 2ф | Opolski Festiwal Skokow | Ополе | 12.09.2021 | |
Херсонська | ||||||
2.30 | МСМК | 2ф | Diamond League | Цюрих | 09.09.2021 | |
Херсонська | ||||||
216/О 220/О 224/О 227/ХО 230/ХХО 232/XX 234/X | ||||||
2.27 | МС | 3ф | Athletissim | Лозанна | 25.08.2021 | |
Херсонська | ||||||
212/О 216/О 220/О 224/ХО 227/ХО 230/XXX | ||||||
2.20 | МС | 2ф | Mityng Gwiazd Na Rynku Kościuszki | Білосток | 20.08.2021 | |
Херсонська | ||||||
210/ХО 215/ХО 220/ХО 223/XXX | ||||||
2.25 | МС | 14кв | Олімпійські ігри | Токіо | 30.07.2021 | |
Херсонська | ||||||
217/О 221/О 225/О 228/XXX | ||||||
2.25 | МС | 4ф | Діамантова Ліга | Монако | 09.07.2021 | |
Херсонська | ||||||
216/О 221/О 225/ХХО 229/XXX | ||||||
2.30 | МСМК | 4ф | Istvan Gyulai Memorial | Секешфегервар | 06.07.2021 | |
Херсонська | ||||||
210/ХО 215/О 220/О 224/О 227/О 230/О 233/XX 235/X | ||||||
2.26 | МС | 194/80 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 220/O 223/— 226/XXO 231/Xr | ||||||
2.10 | КМС | 194/80 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O | ||||||
2.30 | МСМК | 4ф | Golden Gala Pietro Mennea | Флоренція | 10.06.2021 | |
Херсонська | ||||||
216/О 220/ХХО 224/О 227/XX 230/О 233/XXX | ||||||
2.27 | МС | 3ф | Діамантова Ліга | Доха | 28.05.2021 | |
Херсонська | ||||||
215/О 220/О 224/ХХО 227/О 230/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.25 | МС | 1ф | Чемпіонат ABAF | Клуж-Напока | 19.09.2020 | |
Херсонська | ||||||
205/O 210/XO 215/O 219/XO 225/O 228/XXX | ||||||
2.30 | МСМК | 1ф | Golden Gala Pietro Mennea | Рим | 17.09.2020 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/O 218/XO 221/O 224/XXO 227/XX 230/O 234/XX | ||||||
2.30 | МСМК | 1ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/XO 220/O 223/O 226/O 228/O 230/O 232/r | ||||||
2.20 | МС | 1ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 220/O 223/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.26 | МС | 2ф | Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні | Глазго | 02.03.2019 | |
Херсонська | ||||||
218/О 222/ХО 226/ХХО 229/Х- 232/ХХ | ||||||
2.25 | МС | 1кв | Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні | Глазго | 01.03.2019 | |
Херсонська | ||||||
210/О 216/О 221/О 225/О 228/ХХХ | ||||||
2.20 | МС | 5ф | Müller Indoor Grand Prix | Бірмінгем | 16.02.2019 | |
Херсонська | ||||||
2.16/ХО 2.20/О | ||||||
2.30 | МСМК | 194/80 | 1ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Тиртишник В.Г.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/O 220/XO 223/XX— 226/O 230/O 232/r | ||||||
2.15 | МС | 194/80 | 2кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Тиртишник В.Г.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/XO 215/O | ||||||
2.26 | МС | 4ф | Indoor Meeting Karlsruhe | Карлсруе | 02.02.2019 | |
Херсонська | ||||||
213/O 218/O 222/O 226/XXO 229/XX 231/X | ||||||
2.17 | МС | 4ф | National en salle d'Hirson | Ірсон | 26.01.2019 | |
Херсонська | ||||||
208/О 213/О 217/ХО 220/ХХХ |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.26 | МС | 7кв | ІААФ чемпіонат світу | Доха | 01.10.2019 | |
Херсонська | ||||||
217/О 222/О 226/ХХО 229/ХХХ | ||||||
2.25 | МС | 4ф | 78th ISTAF | Берлін | 01.09.2019 | |
Херсонська | ||||||
215/О 219/ХО 222/ХО 225/ХХО 228/XX 230/X | ||||||
2.32 | МСМК | 1ф | ІААФ Діамантова Ліга | Цюрих | 29.08.2019 | |
Херсонська | ||||||
216/О 220/О 224/ХО 227/О 230/О 232/О 234/XXX | ||||||
2.28 | МСМК | 2ф | ІААФ Діамантова Ліга | Париж | 24.08.2019 | |
Херсонська | ||||||
215/О 219/О 223/О 226/ХО 228/ХХО 230/XXX | ||||||
2.23 | МС | 194/80 | 1ф | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 220/O 223/XXO 227/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 194/80 | 1кв | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 21.08.2019 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/X— 210/XO | ||||||
2.24 | МС | 6ф | ІААФ Діамантова Ліга | Лондон | 21.07.2019 | |
Херсонська | ||||||
215/О 220/О 224/ХХО 227/XXX | ||||||
2.28 | МСМК | 2ф | Istvan Gyulai Memorial | Секешфегервар | 09.07.2019 | |
Херсонська | ||||||
210/О 215/ХХО 218/О 221/ХХО 224/О 226/XX- 228/О 230/XXX | ||||||
2.24 | МС | 2ф | Європейські ігри | Мінськ | 28.06.2019 | |
Херсонська | ||||||
2.16 | МС | 1пф | Європейські ігри | Мінськ | 26.06.2019 | |
Херсонська | ||||||
2.22 | МС | 6ф | ІААФ Діамантова Ліга | Рабат | 16.06.2019 | |
Херсонська | ||||||
215/ХО 219/ХО 222/ХХО 225/XXX | ||||||
2.22 | МС | 3ф | Internationales Pfingstsportfest | Релінген-Зірсбург | 09.06.2019 | |
Херсонська | ||||||
205/О 210/О 214/ХО 218/ХХО 222/О 225/XXX | ||||||
2.22 | МС | 7ф | ІААФ Діамантова Ліга | Рим | 06.06.2019 | |
Херсонська | ||||||
215/О 219/ХХО 222/ХО 225/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.15 | МС | 11ф | Beskydská laťka | Тржінец | 30.10.2018 | |
Херсонська | ||||||
210/XO 215/O 220/XXX | ||||||
2.27 | МС | 1ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту "Меморіал Дем'янюка" | Львів | 17.02.2018 | |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Тиртишник В.Г.,Ємельянов Ю.М. | ||||
190/O 195/— 200/O 205/— 210/O 215/O 218/— 221/XXO 224/— 227/XXO 230/XXX | ||||||
2.29 | МСМК | 194/80 | 1ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Тиртишник В.Г.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/O 220/O 223/O 226/O 229/XO 232/XX— | ||||||
2.10 | КМС | 194/80 | 6кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Тиртишник В.Г.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/XO | ||||||
2.20 | МС | 8ф | Зустріч зі стрибків у висоту | Густопече | 27.01.2018 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/O 220/O 225/XXX | ||||||
2.20 | МС | 1ф | Ruhi Sarialp Cup | Стамбул | 18.01.2018 | |
Херсонська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.15 | МС | 1ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків в висоту "Меморіал В.Лонського" | Бердичів | 08.09.2018 | |
Херсонська | ||||||
200/O 205/O 210/— 215/XO 220/— 225/XXX | ||||||
2.20 | МС | 6ф | 77th ISTAF | Берлін | 02.09.2018 | |
Херсонська | ||||||
205/О 210/О 215/ХО 220/О 224/XXX | ||||||
2.31 | МСМК | 4ф | Діамантова Ліга | Брюссель | 31.08.2018 | |
Херсонська | ||||||
215/О 220/О 223/ХО 226/ХХО 229/О 231/ХО 233/XXX | ||||||
2.26 | МС | 1ф | Palio Città della Quercia | Роверето | 23.08.2018 | |
Херсонська | ||||||
2.24 | МС | 5ф | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 11.08.2018 | |
Херсонська | ||||||
219/O 224/XO 228/XXX | ||||||
2.25 | МС | 3кв | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 09.08.2018 | |
Херсонська | ||||||
211/O 216/XO 221/XO 225/O | ||||||
2.26 | МС | 194/80 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Тиртишник В.Г.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 220/O 223/O 226/XO 229/XXX | ||||||
2.22 | МС | 8ф | 8th István Gyulai Memorial | Секешфегервар | 02.07.2018 | |
Херсонська | ||||||
210/XO 214/O 218/O 222/XXO 226/XXX | ||||||
2.24 | МС | 5ф | 64-й меморіал Януша Кусочинського | Хожув | 08.06.2018 | |
Херсонська | ||||||
210/О 215/Х 220/О 224/ХХО 227/ХХХ | ||||||
2.26 | МС | 6ф | Діамантова Ліга | Юджин | 26.05.2018 | |
Херсонська | ||||||
216/O 221/XXO 226/O 229/XXX | ||||||
2.27 | МС | 1ф | 1st Mityng gwiazd na rynku | Білосток | 20.05.2018 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/XO 220/O 224/XO 227/O 230/XXX | ||||||
2.24 | МС | 5ф | Діамантова Ліга | Доха | 04.05.2018 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/XO 220/O 224/XXO 227/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.24 | МС | 6ф | Діамантова Ліга | Цюрих | 24.08.2017 | |
Херсонська | ||||||
216/O 220/O 224/XXX | ||||||
2.24 | МС | 2ф | Меморіал Каміли Сколімовської | Варшава | 15.08.2017 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/O 220/XO 224/XXO 227/XXX | ||||||
2.29 | МСМК | 13кв | Чемпіонат світу з легкої атлетики | Лондон | 12.08.2017 | |
Херсонська | ||||||
217/XO 222/O 226/XO 229/XO 231/XXX | ||||||
2.29 | МСМК | 1ф | Діамантова Ліга | Рабат | 16.07.2017 | |
Херсонська | ||||||
215/O 219/XO 223/O 227/XO 229/XXO 233/XXX | ||||||
1.90 | II | 16кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 | |
Херсонська | Д | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
190/O 195/r | ||||||
2.30 | МСМК | 2ф | Меморіал Істван Гюлай | Секешфегервар | 04.07.2017 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/X 220/XO 226/XO 230/XXO 234/XXX | ||||||
2.28 | МСМК | 5ф | Діамантова Ліга | Париж | 01.07.2017 | |
Херсонська | ||||||
220/O 224/XO 228/XXO 232/XXX | ||||||
2.27 | МС | 5ф | Zlatá Tretra | Острава | 28.06.2017 | |
Херсонська | ||||||
215/O 220/O 224/XXO 227/O 230/XXX | ||||||
2.21 | МС | 1ф | SL Benfica Athletics Meeting | Лісабон | 17.06.2017 | |
Херсонська | ||||||
NM | ф | Діамантова Ліга | Осло | 15.06.2017 | ||
Херсонська | ||||||
220/XXX | ||||||
2.27 | МС | 3ф | Діамантова Ліга | Шанхай | 13.05.2017 | |
Херсонська | ||||||
220/XO 224/O 227/O 230/XXX | ||||||
2.26 | МС | 8ф | Діамантова Ліга | Доха | 05.05.2017 | |
Херсонська | ||||||
215/O 219/O 223/O 226/XO 229/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.29 | МСМК | 7ф | Чемпіонат світу у приміщенні | Портленд | 19.03.2016 | |
Херсонська | ||||||
220/O 225/XXO 229/XO 233/XXX | ||||||
2.23 | МС | 1ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту у приміщенні «Таврійські висоти» | Херсон | 05.03.2016 | |
Херсонська | Д-С | Зуєв Г.В. | ||||
210/O 215/XO 219/O 223/O 231/XX— | ||||||
2.26 | МС | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
210/XO 215/O 220/O 223/— 226/XXO 229/— 231/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
210/O | ||||||
2.30 | МСМК | 1ф | Легкоатлетична зустріч еліти Мец | Мец | 21.02.2016 | |
Херсонська | ||||||
211/O 219/O 225/O 230/O 233/XXX | ||||||
2.28 | МСМК | 3ф | Beskydská laťka | Тршінец | 07.02.2016 | |
Херсонська | ||||||
212/O 217/O 222/XO 225/O 228/O 231/XXX | ||||||
2.29 | МСМК | 2ф | Кубок Педро | Лодзь | 05.02.2016 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/O 220/O 225/XXO 229/XO 233/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.29 | МСМК | 4ф | Діамантова Ліга | Брюссель | 09.09.2016 | |
Херсонська | ||||||
220/O 223/XO 226/XO 229/O 232/XXX | ||||||
2.29 | МСМК | 5ф | Діамантова Ліга | Лозанна | 25.08.2016 | |
Херсонська | ||||||
220/O 225/O 229/O 232/XXX | ||||||
2.33 | МСМК | 4ф | Олімпійські ігри | Ріо-де-Жанейро | 16.08.2016 | |
Херсонська | ||||||
220/O 225/O 229/XO 233/O 236/XXX | ||||||
2.29 | МСМК | 7кв | Олімпійські ігри | Ріо-де-Жанейро | 14.08.2016 | |
Херсонська | ||||||
217/O 222/O 226/O 229/XO | ||||||
2.25 | МС | 9кв | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Амстердам | 10.07.2016 | |
Херсонська | ||||||
209/O 214/O 219/O 223/XXO 225/XO | ||||||
2.24 | МС | 9ф | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Амстердам | 10.07.2016 | |
Херсонська | ||||||
219/O 224/XXO 229/XXX | ||||||
2.26 | МС | 4ф | Міжнародні змагання зі стрибків у висоту "Меморіал В.Лонського" | Бердичів | 25.06.2016 | |
Херсонська | Зуєв Г.В. | |||||
210/O 215/X— 220/O 223/— 226/XO 229/XXX | ||||||
2.20 | МС | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 | |
Херсонська | С-Д | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
210/O 215/XO 220/XO 223/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | |
Херсонська | С-Д | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
205/O 210/O | ||||||
2.19 | МС | 7ф | Меморіал Джозефа Одлозіла | Прага | 06.06.2016 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/XO 219/XXO 223/XXX | ||||||
DNS | ф | Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків | Луцьк | 04.06.2016 | ||
Херсонська | С-Д | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.28 | МСМК | 6ф | Чемпіонат Європи у приміщенні | Прага | 08.03.2015 | |
Херсонська | ||||||
219/O 224/XXO 228/XXO 231/XX- 234/X | ||||||
2.28 | МСМК | 7кв | Чемпіонат Європи у приміщенні | Прага | 07.03.2015 | |
Херсонська | ||||||
214/O 219/O 224/XO 228/XXO | ||||||
2.26 | МС | 2ф | Malmo Games | Мальмо | 25.02.2015 | |
Херсонська | ||||||
216/O 221/XO 226/XO 230/XXX | ||||||
2.27 | МС | 2ф | Moravia High Jump Tour-Beskydská laťka | Тршінец | 08.02.2015 | |
Херсонська | ||||||
2.33 | МСМК | 2ф | Banskobystrická latka 2015 | Банська Бистриця | 04.02.2015 | |
Херсонська | ||||||
2.20/O 2.25/XO 2.28/XXO 2.31/O 2.33/XO 2.35/XXX | ||||||
2.24 | МС | 6ф | Русская Зима | Москва | 01.02.2015 | |
Херсонська | ||||||
2.15/O 2.20/XO 2.24/XO 2.28/XXX | ||||||
2.30 | МСМК | 2ф | Moravia High Jump Tour-Hustopečské skákání | Хустопеце | 24.01.2015 | |
Херсонська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.23 | МС | 4ф | Діамантова Ліга | Цюрих | 03.09.2015 | |
Херсонська | ||||||
219/XO 223/O 227/XXX | ||||||
2.29 | МСМК | 17кв | Чемпіонат світу | Пекін | 28.08.2015 | |
Херсонська | ||||||
217/O 222/XO 226/XO 229/XO 231/XXX | ||||||
2.20 | МС | 194/80 | 2ф | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/XO 220/O 225/X— 228/XX | ||||||
2.10 | КМС | 194/80 | 1кв | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/— | ||||||
2.32 | МСМК | 4ф | Меморіал Іствана Гюлай | Секешфегервар | 07.07.2015 | |
Херсонська | ||||||
210/O 215/O 220/O 224/O 227/XO 230/XXO 232/XXO 234/XXX | ||||||
2.30 | МСМК | 1ф | Вулична легка атлетика | Баку | 25.06.2015 | |
Херсонська | ||||||
2.25 | МС | 9ф | Bislett Games | Осло | 11.06.2015 | |
Херсонська | ||||||
215/XO 220/O 225/O 229/XX 233/X | ||||||
2.28 | МСМК | 6ф | Діамантова Ліга | Юджин | 30.05.2015 | |
Херсонська | ||||||
220/O 224/O 228/XO 232/XXX | ||||||
2.28 | МСМК | 6ф | Діамантова Ліга | Юджин | 30.05.2015 | |
Херсонська | ||||||
220/O 224/O 228/XO 232/XXX | ||||||
2.24 | МС | 3ф | Голден Спайк | Острава | 26.05.2015 | |
Херсонська | ||||||
215/XO 220/XXO 224/O 228/XXX | ||||||
2.25 | МС | 1ф | Meeting Elite de Montgeron | Монтгерон | 17.05.2015 | |
Херсонська | ||||||
210/O 214/O 218/O 222/XXO 224/O 225/O 2.26/X 2.28/X 2.30/X | ||||||
2.20 | МС | 1ф | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Львiвська | Д | ЛДУФК Зуєв Г.В. | ||||
200/O 205/— 210/O 215/O 220/O 223/— 223/— |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.36 | МСМК | 3 | WC | Sopot | 09.03.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.20/O 2.25/O 2.29/O 2.32/XXO 2.34/X- 2.36/O 2.38/XXX | ||||||
2.28 | МСМК | 1=--q- | WC | Sopot | 08.03.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.16/O 2.21/O 2.25/O 2.28/O | ||||||
2.28 | МСМК | 2 | Winter | Moskva | 02.02.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.33 | МСМК | 2 | Moskva | 28.01.2014 | ||
Херсонська | ||||||
2.32 | МСМК | 1 | Demyanyuk | Lviv | 17.01.2014 | |
Херсонська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.25 | МС | 2 | Rieti 2014 | Rieti | 07.09.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.31 | МСМК | 6 | VD | Bruxelles | 05.09.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.24 | МС | 8 | Eberstadt | 22.08.2014 | ||
Херсонська | ||||||
2.33 | МСМК | 2 | EC | Zürich | 15.08.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.23 | МС | 6=--q- | EC | Zürich | 13.08.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.34 | МСМК | 6 | Herc | Monaco | 18.07.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.40 | МСМК | 2 | Athletissima | Lausanne | 03.07.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.20/1 2.25/1 2.29/X 2.32/1 2.35/1 2.38/1 2.40/3 2.42/X | ||||||
2.30 | МСМК | 1 | ETC | Braunschweig | 21.06.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.26 | МС | 3 | GSpike | Ostrava | 17.06.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.35 | МСМК | 3 | Adidas | New York NY | 14.06.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.33 | МСМК | 1 | FBKG | Hengelo | 08.06.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.28 | МСМК | 5 | GGala | Roma | 05.06.2014 | |
Херсонська | ||||||
2.26 | МС | 1 | Montgeron | 11.05.2014 | ||
Херсонська | ||||||
2.27 | МС | 5 | Diamond | Doha | 09.05.2014 | |
Херсонська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.32 | МСМК | 3ф | ХХ міжнародні змагання зі стрибків у висоту "Х Меморіал Віталія Лонського" | Бердичів | 06.09.2013 | |
Херсонська | Д-С | Зуєв Г.В. | ||||
210/O 215/O 220/O 225/O 230/XX— 232/O 234/XXX | ||||||
2.24 | 4ф | Palio Città della Quercia | Роверето | 03.09.2013 | ||
Херсонська | ||||||
2.27 | 3ф | Internationales Hochsprung-Meeting | Еберштадт | 24.08.2013 | ||
Херсонська | ||||||
2.22 | 22кв | World Championships | Москва | 13.08.2013 | ||
Херсонська | ||||||
217/О 222/ХХО 226/XXX | ||||||
2.25 | МС | 3ф | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/XO 215/O 220/XXO 225/XO 228/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 1кв | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O | ||||||
2.31 | 2ф | Summer Universiade | Казань | 09.07.2013 | ||
Херсонська | ||||||
210/О 215/ХО 220/О 225/ХО 228/ХО 231/ХХО 234/XXX | ||||||
2.20 | 1кв | Summer Universiade | Казань | 07.07.2013 | ||
Херсонська | ||||||
205/О 210/О 215/О 220/О | ||||||
2.20 | МС | 3ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Херсонська | С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Самойленко В. | ||||
205/O 210/XXO 215/XXO 220/XXO 224/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.22 | 15кв | World Indoor Championships | Стамбул | 10.03.2012 | ||
Херсонська | ||||||
218/О 222/ХО 226/XXX | ||||||
2.20 | МС | 4ф | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/O 220/XXO 223/— 226/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 1кв | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 17.02.2012 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O | ||||||
2.27 | 5ф | Moscow Cup | Москва | 01.02.2012 | ||
Херсонська | ||||||
DNS | ф | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | ||
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.21 | 4ф | Diamond League | Цюрих | 30.08.2012 | ||
Херсонська | ||||||
216/О 221/О 225/XXX | ||||||
2.30 | 3ф | Diamond League | Лозанна | 23.08.2012 | ||
Херсонська | ||||||
220/О 224/О 227/ХО 230/ХХО 233/XXX | ||||||
2.20 | 8ф | Istvan Gyulai Memorial | Будапешт | 20.08.2012 | ||
Херсонська | ||||||
2.25 | 8ф | Olympic Games | Лондон | 07.08.2012 | ||
Херсонська | ||||||
220/О 225/О 229/XXX | ||||||
2.29 | 4кв | Olympic Games | Лондон | 05.08.2012 | ||
Херсонська | ||||||
216/О 221/ХО 226/ХО 229/ХО | ||||||
2.05 | КМС | 5ф | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/— | ||||||
2.24 | 3ф | Spitzen Leichtathletik Luzern | Люцерн | 17.07.2012 | ||
Херсонська | ||||||
205/О 210/О 2.15/ХО 218/О 221/О 224/О 227/X- 230/XX | ||||||
2.23 | 13кв | European Athletics Championships | Гельсінкі | 27.06.2012 | ||
Херсонська | ||||||
210/О 215/ХО 219/ХО 223/ХХО 226/XXX | ||||||
2.31 | МСМК | 1ф | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 14.06.2012 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/O 220/O 223/O 226/XXO 229/— 231/O 233/— | ||||||
2.10 | КМС | 1кв | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
200/O 205/O 210/O | ||||||
2.23 | МС | 2ф | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/O 220/XO 223/O 226/XX— |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.20 | МС | 3ф | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/O 220/O 225/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 1кв | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O | ||||||
2.17 | 2ф | Meeting National | Мондвіль | 05.02.2011 | ||
Херсонська | ||||||
2.20 | МС | 5ф | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/XO 220/XXO 225/XX— |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.21 | 27кв | World Championships | Тегу | 30.08.2011 | ||
Херсонська | ||||||
2.20 | 5кв | Summer Universiade | Шеньчжень | 18.08.2011 | ||
Херсонська | ||||||
2.18 | 11ф | Summer Universiade | Шеньчжень | 18.08.2011 | ||
Херсонська | ||||||
2.25 | МС | 3ф | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
205/O 210/O 215/XO 220/XXO 225/O 228/XX— 231/X | ||||||
2.05 | КМС | 1кв | Чемпіонат України | Донецьк | 02.08.2011 | |
Херсонська | Д-С | ДШВСМ Зуєв Г.В. | ||||
200/O 205/O | ||||||
2.10 | КМС | 10ф | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Херсонська | Д-С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
200/XO 205/XO 210/XO 215/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.25 | МС | 3ф | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 19.02.2010 | |
Херсонська | С-Д | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/XXO 220/O 225/XXO 228/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.19 | 17кв | European Athletics Championships | Барселона | 27.07.2010 | ||
Херсонська | ||||||
210/О 215/ХО 219/О 223/XXX | ||||||
2.23 | МС | 1ф | Кубок України, фінал | Вінниця | 14.07.2010 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/XO 220/O 223/XO 226/XXX | ||||||
2.20 | 6ф | International Competitions | Барселона | 09.07.2010 | ||
Херсонська | ||||||
2.10 | КМС | 6ф | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 03.07.2010 | |
Херсонська | Д-С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 1кв | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Херсонська | Д-С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
200/O 205/O | ||||||
2.22 | 3ф | European Team Championships | Берген | 19.06.2010 | ||
Херсонська | ||||||
2.25 | 3ф | GP Andalucia | Уельва | 09.06.2010 | ||
Херсонська | ||||||
2.20 | 1ф | Askina | Баунаталь | 02.06.2010 | ||
Херсонська | ||||||
2.20 | МС | 1ф | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 27.05.2010 | |
Херсонська | Д-С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 220/O 225/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.25 | МС | 2ф | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/O 220/XXO 225/O 228/XXX | ||||||
2.20 | МС | 11ф | International Competitions | Банська Бистриця | 11.02.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.15 | МС | 8ф | KBC | Гент | 08.02.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.23 | МС | 6ф | International Competitions | Густопече | 24.01.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.15 | МС | 15ф | International Competitions | Тржинець | 21.01.2009 | |
Херсонська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.20 | МС | 25кв | IAAF World Championships | Берлін | 19.08.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.25 | МС | 3ф | Чемпіонат України | Ялта | 23.07.2009 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/XO 215/XO 220/O 225/XXO 228/XXX | ||||||
2.24 | МС | 3ф | European Athletics U23 Championships | Каунас | 19.07.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.20 | МС | 5кв | European Athletics U23 Championships | Каунас | 17.07.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.15 | МС | 2ф | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
200/O 205/O 210/XO 215/XXO 220/XXX | ||||||
2.15 | МС | 7ф | Andalucia | Малага | 27.06.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.24 | МС | 8ф | International Competitions | Салоніки | 10.06.2009 | |
Херсонська | ||||||
2.20 | МС | 4ф | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 220/O 223/XXX | ||||||
2.18 | МС | 3ф | Papaf | Каламата | 30.05.2009 | |
Херсонська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.15 | МС | 7ф | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 220/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 9кв | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/X— | ||||||
2.20 | МС | 2ф | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2008 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
215/XO 220/XXX 220/O 225/X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.24 | МС | 2ф | International Competitions | Барселона | 19.07.2008 | |
Херсонська | ||||||
2.30 | МСМК | 1ф | ARAK Cup | Секешфегервар | 12.07.2008 | |
Херсонська | ||||||
2.15 | МС | 8ф | International Competitions | Салоніки | 09.07.2008 | |
Херсонська | ||||||
2.25 | МС | 4ф | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 03.07.2008 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
210/O 215/XXO 220/O 225/O 228/— 230/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 1кв | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
200/O 205/O 210/O | ||||||
2.28 | МСМК | 1ф | International Competitions | Веленє | 26.06.2008 | |
Херсонська | ||||||
2.20 | МС | 3ф | Odlozil | Прага | 16.06.2008 | |
Херсонська | ||||||
2.20 | МС | 1ф | International Competitions | Флурьо | 14.06.2008 | |
Херсонська | ||||||
2.25 | МС | 2ф | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/O 215/O 219/O 222/— 225/O 228/— 230/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 3ф | v3Nat | Могильов | 24.02.2007 | |
Херсонська | ||||||
2.23 | МС | 1ф | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 08.02.2007 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
195/O 200/O 205/O 210/O 215/O 220/XXO 223/O 226/XXX | ||||||
1.95 | I | 1кв | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 07.02.2007 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
190/O 195/O | ||||||
2.20 | 3ф | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 25.01.2007 | ||
Херсонська | С | Зуєв Г.В. | ||||
200/XO 205/O 210/XO 215/XO 220/XO 225/XX— | ||||||
2.10 | КМС | 3ф | v2Nat | Спала | 13.01.2007 | |
Херсонська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.20 | МС | 5ф | КУБОК УКРАЇНИ-ФІНАЛ. ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЛІТНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВ | Київ | 04.08.2007 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В. | ||||
200/O 205/O 210/XO 215/XO 220/XXO 223/— 226/XXX | ||||||
2.21 | МС | 2ф | European Athletics Junior Championships | Генгело | 21.07.2007 | |
Херсонська | ||||||
2.20 | МС | 4ф | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 07.07.2007 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/XO 210/XO 215/XO 220/XXO 223/— 226/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 7кв | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 05.07.2007 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
205/O 210/XO | ||||||
2.20 | МС | 1ф | Чемпіонат України серед юніорів | Миколаїв | 22.06.2007 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В. | ||||
205/O 210/O 215/XO 220/O 225/XXX | ||||||
2.15 | МС | 2ф | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Херсонська | С | ХфМУРЛ Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
195/O 200/O 205/O 210/XO 215/O 220/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.18 | МС | 2ф | v3Nat | Могильов | 23.02.2006 | |
Херсонська | ||||||
2.18 | МС | 3ф | Першість Міністерства освіти і науки України серед УОР та УФК | Київ | 11.01.2006 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.05 | КМС | 2ф | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 28.07.2006 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
195/O 200/O 205/O 210/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 14ф | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В.,Ємельянов Ю.М. | ||||
200/XO 205/O 210/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 5ф | IV літні спортивні ігри молоді України. Легка атлетика | Миколаїв | 09.07.2006 | |
Херсонська | С | Зуєв Г.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.05 | I | 190/65 | 1ф | Таврійські висоти | Херсон | 19.02.2005 |
Херсонська | С | Зуєв Г.В. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:00.40 | Херсонська | 2ф3 | ЧУп Юнаки | Запоріжжя | 01.02.2005 | |
МЯГКОВ Дмитро (06.01.1988), ПРОЦЕНКО Максим (11.02.1988), ПРОЦЕНКО Андрій (20.05.1988), ЯСТРЕМСЬКИЙ Денис (04.08.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 190/65 | 2ф | ЧУ Юнаки | Ужгород | 08.05.2005 |
Херсонська | С | Зуєв Г.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |