Прізвище: МИХАЙЛОВА | Прізвище Англ: MYKHAYLOVA |
Ім'я: Дар'я | Ім'я Англ: Darya |
Дата народження: 29.04.1989 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Тренери: Приходько В. М., Романчук С. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:46.59 | 4:46.59 | 5:05.34 | ||
Біг на 3000 м | 10:04.59 | 9:44.59 | 10:04.59 | 10:56.68 | |
Біг на 2000 м з/п | 7:19.19 | 7:19.19 | |||
Біг на 3000 м з/п | 10:31.46 | 10:31.46 | 10:59.53 | 11:21.16 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:36.79 | 4:36.79 | 4:48.48 | ||||||||||
Біг на 5000 м | 17:38.55 | 17:38.55 | 18:24.75 | ||||||||||
Біг на 10000 м | 32:27.41 | 32:27.41 | 34:05.32 | 35:28.01 | 34:29.10 | 36:35.59 | 38:03.05 | ||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:50.21 | 10:50.21 | 11:23.48 | ||||||||||
Біг на 5 км | 16:49 | 16:49 | |||||||||||
Біг на 7.32 км | 24:54 | 24:54 | 25:08 | 25:20 | |||||||||
Біг на 6 км | 20:21 | 20:21 | 20:40 | ||||||||||
Біг на 7.35 км | 25:24 | 25:24 | |||||||||||
Біг на 5.25 км | 16:26 | 16:26 | |||||||||||
Біг на 6.097 км | 21.23 | 21.23 | |||||||||||
Біг на 10 км | 32:31 | 35:03 | 32:31 | 33:10 | 33:05 | 34:35 | 37:48 | 39:49 | 43:35 | ||||
Біг на 12 км | 50:57 | 50:57 | |||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:11:36 | 1:16:24 | 1:12:39 | 1:11:36 | 1:13:14 | 1:13:42 | 1:16:53 | 1:15:59 | |||||
Марафонський біг (42,195) | 2:27:29 | 2:34:27 | 2:27:29 | 2:28:15 | 2:38:30 | 2:35:55 | 2:39:27 | 2:47:44 | 3:13:23 | ||||
Крос 3 км | 10:29 | 10:29 | 10:58 | ||||||||||
Крос 4 км | 15:37 | 15:37 | 16:13 | ||||||||||
Крос 6 км | 23:47 | 23:47 | |||||||||||
Крос 6,65 км | 26:26 | 26:26 | |||||||||||
Крос 6.8 км | 25:15 | 25:15 | |||||||||||
Крос 8,087 км | 27:42 | 27:42 | |||||||||||
Крос 8.225 км | 29:18 | 29:18 | |||||||||||
Крос 8 км | 27.47 | 29:18 | 27.47 | 28.55 | 28:59 | 30.18 | 30:52 | 30:32 | 33:23 | ||||
Крос 10 км | 38:41 | 38:41 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | ||
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
DNS | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 26.09.2021 | |||
Київська | Д | КОЦОП Романчук С.І. | ||||
35:03 | КМС | 13 | Corrida Langueux | Ланге | 04.09.2021 | |
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:16:24 | МС | 182/62 | 2 | Чемпіонат України з півмарафону | Київ | 19.09.2021 |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. | ||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:34:27 | МС | 23 | Trinidad Alfonso Edp Valencia Marathon | Валенсія | 05.12.2021 | |
Київська | ||||||
DNF | Олімпійські ігри | Токіо | 07.08.2021 | |||
Київська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
29:18 | КМС | 182/60 | 3ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | ||
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:12:39 | МС | 1 | Mitja Marató de Granollers | Ґранульєс | 02.02.2020 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:27:29 | МСМК | 9 | Virgin Money London Marathon | Лондон | 04.10.2020 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
32:27.41 | МСМК | 8ф1 | Кубок Європи з бігу на 10,000м | Лондон | 06.07.2019 | |
Київська | ||||||
32:44.70 | МС | 182/59 | 1ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. | ||||
Біг на 7.32 км | ||||||
24:54 | 6 | Course De L'escalade | Женева | 01.12.2019 | ||
Київська | ||||||
Біг на 6 км | ||||||
20:21 | 5 | Corrida Bulloise | Бюлі | 16.11.2019 | ||
Київська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
32:31 | КМС | 51 | Birell Prague Grand Prix 2019 | Прага | 07.09.2019 | |
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:11:36 | МС | 16 | Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon 2019 | Усті над Лабем | 21.09.2019 | |
Київська | ||||||
1:15:44 | МС | 182/59 | жін-1 | Чемпіонат України з напівмарафону. Нова Пошта Полтава напівмарафон | Полтава | 01.09.2019 |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. | ||||
1:14:57 | МС | 3 | Mattoni Olomouc Half-Marathon | Оломоуц | 15.06.2019 | |
Київська | ||||||
1:13:56 | МС | 2 | Mattoni Ceské Budejovice Half-Marathon | Чеське Будейовице | 01.06.2019 | |
Київська | ||||||
1:12:28 | МС | 2 | PKO Polmaraton | Познань | 14.04.2019 | |
Київська | ||||||
1:11:50 | МС | 1 | Balkan Half Marathon Championships | Київ | 07.04.2019 | |
Київська | ||||||
1:12:28 | МС | 4 | Napoli City Half-Marathon | Наполі | 24.02.2019 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:28:15 | МСМК | жін-2 | Чемпіонат України з марафону серед дорослих та молоді | Біла Церква | 06.10.2019 | |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. | ||||
Крос 8.225 км | ||||||
29:18 | 28ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Лісабон | 08.12.2019 | ||
Київська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
27.47 | КМС | 182/60 | жін-3-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Приходько В.М.,Романчук С.І. | ||||
28:42 | МС | 182/59 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 02.03.2019 |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Романчук С.І.,Приходько В.М. | ||||
Крос 10 км | ||||||
38:41 | 24ф1 | Чемпіонат світу з кросу | Орхус | 30.03.2019 | ||
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:44.59 | КМС | 182/60 | 2ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Київська | Д | КОЦОП Барановський Д.Я.,Приходько В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:05.32 | МС | 183/60 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Київська | КОЦОП Приходько В.М.,Барановський Д.Я. | |||||
34:39.70 | КМС | 183/60 | 9ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Київська | ЗСУ | КОЦОП Барановський Д.Я.,Приходько В.М. | ||||
Біг на 5.25 км | ||||||
16:26 | 4 | Course de Noël | Сьйон | 08.12.2018 | ||
Київська | ||||||
Біг на 7.32 км | ||||||
25:08 | 6 | Course De L'escalade | Женева | 02.12.2018 | ||
Київська | ||||||
Біг на 6 км | ||||||
20:40 | 5 | Corrida Bulloise | Булле | 17.11.2018 | ||
Київська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
33:10 | 2 | Taulé Morlaix | Морле | 04.11.2018 | ||
Київська | ||||||
33:10 | КМС | 2 | Taulé Morlaix | Морле | 04.11.2018 | |
Київська | ||||||
34:12 | КМС | 183/60 | жін-1 | Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 16.09.2018 |
Київська | КОЦОП Приходько В.М. | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:13:14 | МС | 4 | Bredase Singelloop Half-Marathon | Бреда | 07.10.2018 | |
Київська | ||||||
1:14:13 | МС | жін-1 | 3-й Інтерпайп Дніпро Напівмарафон | Дніпро | 20.05.2018 | |
Київська | ||||||
1:20:14 | КМС | жін-7 | 8-й Київський напівмарафон Нова Пошта | Київ | 22.04.2018 | |
Київська | КОЦОП | |||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:38:30 | МС | 25 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 12.08.2018 | |
Київська | ||||||
2:39:02 | МС | 11 | Schneider Electric Marathon De Paris | Париж | 08.04.2018 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:28.01 | КМС | 182/60 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Київська | КОШВСМ Приходько В.М. | |||||
Біг на 7.32 км | ||||||
25:20 | 10 | Course De L'escalade | Женева | 02.12.2017 | ||
Київська | ||||||
Біг на 6.097 км | ||||||
21.23 | 2ф1 | XII-ий Ковельский міжнародний півмарафон | Ковель | 09.05.2017 | ||
Чернігівська | Бахмач,ДМК ""Гармония"" | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:13:42 | МС | 3 | Taule Morlaix 10K & Half-Marathon | Морле | 05.11.2017 | |
Київська | ||||||
1:16:26 | МС | 4 | PZU півмарафон Краків | Краків | 15.10.2017 | |
Київська | ||||||
1:19:05 | КМС | 2 | Півмарафон Koral | Криниця | 10.09.2017 | |
Київська | ||||||
1:19:34 | КМС | 3 | Marathon De La Liberté | Кан | 11.06.2017 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:41:29 | МС | 44 | Чемпіонат світу з легкої атлетики | Лондон | 06.08.2017 | |
Київська | ||||||
2:35:55 | МС | 5 | Orlen Варшавський марафон | Варшава | 23.04.2017 | |
Київська | ||||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | ||
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Приходько В.М. | ||||
Крос 6.8 км | ||||||
25:15 | 1ф1 | Cross International du Val-de-Marne | Кретей | 19.11.2017 | ||
Київська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | ||
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Приходько В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
36:05.45 | I | 21ф1 | Кубок Європи з бігу на 10,000м | Мерсін | 05.06.2016 | |
Київська | ||||||
34:29.10 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг на 10 000 м) | Черкаси | 27.04.2016 | |
Київська | Д | КОШВСМ Приходько В.М.,Лашин Дмитро (17.02.1988) | ||||
Біг на 5 км | ||||||
16:49 | 1 | Пробіг св. Домініка | Гданськ | 06.08.2016 | ||
Київська | ||||||
17:10 | 5 | Пробіг Замосць | Замосць | 02.05.2016 | ||
Київська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
33:05 | КМС | 2 | Пробіг на 10км | Морле | 06.11.2016 | |
Київська | ||||||
35:08 | КМС | 4 | Познань 10 км | Познань | 19.03.2016 | |
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:17:17 | КМС | 3 | Півмарафон Ванн | Ванн | 11.09.2016 | |
Київська | ||||||
1:17:06 | КМС | 54 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Амстердам | 10.07.2016 | |
Київська | ||||||
1:16:53 | МС | 2 | Регіональний чемпіонат | Кан | 12.06.2016 | |
Київська | ||||||
1:30:43 | II | 2 | Півмарафон Пщев | Пщев | 08.05.2016 | |
Київська | ||||||
1:17:32 | КМС | 1 | Півмарафон Крушвица-Іновроцлав | Крушвица-Іновроцлав | 07.05.2016 | |
Київська | ||||||
1:18:58 | КМС | 11 | Варшавський півмарафон | Варшава | 03.04.2016 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:39:27 | МС | 2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді (марафонський біг) | Біла Церква | 02.10.2016 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Приходько В.М.,Лашин Д,Михайлов Б.В. | ||||
Крос 8 км | ||||||
28.55 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лашин Д,Приходько В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 7.35 км | ||||||
25:24 | 11 | Course De L'escalade | Женева | 05.12.2015 | ||
Київська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
34:35 | КМС | 10 | Міжнародний пробіг Уй 10 км | Уй | 27.12.2015 | |
Київська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:15:59 | МС | 2 | Півмарафон Ванн | Ванн | 13.09.2015 | |
Київська | ||||||
1:24:03 | I | 5 | XVI півмарафон Тойота | Валбжих | 23.08.2015 | |
Київська | ||||||
1:18:23 | КМС | 1 | Півмарафон Крушвіца - Іновроцлав | Крушвіца-Іновроцлав | 09.05.2015 | |
Київська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:47:44 | КМС | 8 | Марафон Познань | Познань | 11.10.2015 | |
Київська | ||||||
Крос 6,65 км | ||||||
26:26 | 16ф1 | Cross De L'acier | Леффренкук | 29.11.2015 | ||
Київська | ||||||
Крос 8,087 км | ||||||
27:42 | 48ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Єр | 13.12.2015 | ||
Київська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
28:59 | I | 182/61 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 |
Київська | КОШВСМ Михайлов Б.В.,Лашин Д |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 8 км | ||||||
30.18 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
м. Київ | Лебедєви К.Л. та Н.В.,Кузін О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DQ 163.3 | ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк Лебедєви К.Л. та Н.В.,Михайлов Б.В. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:04.59 | I | 10ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк Лебедєви К.Л. та Н.В.,Михайлов Б.В. | |||||
10:10.36 | I | 10ф1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNS | ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк Лебедєви К.Л. та Н.В.,Михайлов Б.В. | |||||
10:31.46 | 2ф1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
36:35.59 | I | 12ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих,Кузін О. | |||||
Крос 8 км | ||||||
30:52 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 31.03.2013 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ бр. Лебедєвих,Михайлов Б.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:49.88 | II | 11ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 17.02.2012 | |
м. Київ | ГУ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Лебедєви К.Л. та Н.В. | ||||
4:46.59 | I | 8з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
м. Київ | ГУ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Лебедєви К.Л. та Н.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | ||
м. Київ | ГУ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Лебедєви К.Л. та Н.В. | ||||
10:56.68 | II | 2ф1 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 14.01.2012 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА Лебедєви К.Л. та Н.В. | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:19.19 | II | 1ф1 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА Лебедєви К.Л. та Н.В. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:18.08 | 9ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 19.02.2012 | ||
м. Київ | ГУ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Лебедєви К.Л. та Н.В. | ||||
10:59.53 | 7ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Лебедєви К.Л. та Н.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:36.79 | I | 10з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
м. Київ | Київ,ДЮСШ "Старт" м.Київ бр. Лебедєвих | |||||
4:40.97 | I | 6ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ бр. Лебедєвих | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:38.55 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:23.28 | I | 1ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих | |||||
10:50.21 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
м. Київ | Київ,ДЮСШ "Старт" м.Київ бр. Лебедєвих | |||||
11:00.54 | I | 8ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ бр. Лебедєвих | |||||
Біг на 10 км | ||||||
37:48 | 17 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10 км. | Слов’янськ | 25.08.2012 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих | |||||
Крос 3 км | ||||||
10:29 | 5ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 26.10.2012 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Лебедєви К.Л. та Н.В.,Михайлов Б.В. | |||||
Крос 4 км | ||||||
15:37 | 4ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих | |||||
Крос 8 км | ||||||
30:32 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 27.10.2012 | |
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Лебедєви К.Л. та Н.В.,Михайлов Б.В. | |||||
33:05 | 10ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 31.03.2012 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" Смілянського р-ну Чрк бр. Лебедєвих |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:05.34 | II | 8ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА бр. Лебедєвих | |||||
5:18.10 | III | 7ф1 | XVII Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | м. Київ | 11.01.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА Лебедєви К.Л. та Н.В. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | ||
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА Лебедєви К.Л. та Н.В. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:21.16 | 10ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 18.02.2011 | ||
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА бр. Лебедєвих | |||||
11:44.15 | 5ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | ||
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА Лебедєви К.Л. та Н.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:48.48 | II | 6ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 02.08.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА бр. Лебедєвих | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:24.75 | I | 4ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 15.08.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА бр. Лебедєвих | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
38:03.05 | II | 15ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
м. Київ | МОН | бр. Лебедєвих | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:23.48 | I | 5ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 15.08.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА бр. Лебедєвих | |||||
11:26.75 | I | 10ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА бр. Лебедєвих | |||||
11:29.03 | I | 10ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
м. Київ | МОН | бр. Лебедєвих | ||||
Біг на 10 км | ||||||
39:49 | 3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді та юніорів з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 27.08.2011 | ||
м. Київ | бр. Лебедєвих | |||||
DNF | Кубок України з марафонського бігу.Третій марафон Зазим'є-Оболонь. | м. Київ | 21.05.2011 | |||
Чернігівська | Бахмач | |||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
3:13:23 | II | 5 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу.VІІІ міжнародний Rosava Білоцерковсський марафон. | Біла Церква | 02.10.2011 | |
м. Київ | Київ Краснов О.Г. | |||||
Крос 3 км | ||||||
10:58 | 4ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 22.10.2011 | ||
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА Лебедєви К.Л. та Н.В. | |||||
Крос 6 км | ||||||
23:47 | 8ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 23.10.2011 | ||
м. Київ | СДЮШОР ГУ КМДА Лебедєви К.Л. та Н.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
43:35 | 9 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 28.08.2010 | ||
м. Київ | Лебедєви К.Л. та Н.В. | |||||
Біг на 12 км | ||||||
50:57 | 12 | Чемпіонат України з марафонського бігу | Біла Церква | 02.10.2010 | ||
м. Київ | Лебедєв К.Л. | |||||
Крос 4 км | ||||||
16:13 | 18ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 25.03.2010 | ||
м. Київ | ГУ | Лебедєви К.Л. та Н.В. | ||||
Крос 8 км | ||||||
33:23 | 10ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 26.03.2010 | ||
м. Київ | ГУ | Лебедєви К.Л. та Н.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |