Прізвище: МЕЛЕШ | Прізвище Англ: MELESH |
Ім'я: Катерина | Ім'я Англ: Kateryna |
Дата народження: 10.08.2002 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ШВСМ Зкп | |
Тренери: Приходько В. В., Граб Р. С. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 28.95 | 28.95 | |||
Біг на 400 м | 1:01.48 | 1:01.48 | 1:06.83 | 1:08.75 | |
Біг на 800 м | 2:24.46 | 2:33.18 | 2:24.46 | ||
Біг на 1500 м | 5:13.07 | 5:13.07 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 13.05/0.0 | 13.05/0.0 | 13.99/+0.1 | |||
Біг на 200 м | 26.95/-1.8 | 26.95/-1.8 | 26.98/+1.8 | 27.08/+1.4 | ||
Біг на 400 м | 1:00.58 | 1:00.58 | 1:05.55 | |||
Біг на 800 м | 2:22.54 | 2:22.54 | 2:43.83 | |||
Біг на 1500 м | 4:51.39 | 4:51.39 | ||||
Біг на 10000 м | 39:56.71 | 39:56.71 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.38 | 48.38 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:31.38 | 2:31.38 | 2:31.48 | |||
Крос 4 км | 16:01 | 16:01 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:33.18 | III | 158/47 | 6ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 04.02.2022 |
Київська | Д | КОШВСМ Приходько В.М. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:13.07 | II | 158/47 | 6ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 03.02.2022 |
Київська | Д | КОШВСМ Приходько В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.48 | II | 158/46 | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2021 |
Київська | Д | КОШВСМ Приходько В.М.,Ковальова А.О.,Граб Р.С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.46 | II | 158/46 | 2ф2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Закарпатська | МОН | ШВСМ Зкп Приходько В.В.,Граб Р.С. | ||||
2:26.14 | II | 158/46 | 3ф1 | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 |
Закарпатська | МОН | ШВСМ Зкп Приходько В.В.,Граб Р.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:22.54 | II | 4ф1 | Kyiv Athletics Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 28.06.2021 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Приходько В.М.,Ковальова А.О.,Граб Р.С. | ||||
2:26.65 | II | 158/44 | 5ф2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
м. Київ | НТУУ"КПІ" Приходько В.М.,Ковальова А.О.,Граб Р.С. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:55.44 | II | 2ф1 | Kyiv Athletics Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 27.06.2021 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Приходько В.М.,Ковальова А.О.,Граб Р.С. | ||||
4:51.39 | I | 158/44 | 8ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
м. Київ | НТУУ"КПІ" Приходько В.М.,Ковальова А.О.,Граб Р.С. | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
39:56.71 | II | 1ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
Київська | Д | КОШВСМ Приходько В.В.,Граб Р.С. | ||||
39:56.71 | II | 22ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
Київська | Д | КОШВСМ Приходько В.В.,Граб Р.С. | ||||
Крос 4 км | ||||||
16:01 | 158/45 | 12ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | |
Київська | Д | КОШВСМ Приходько В.В.,Граб Р.С.,Ковальова А.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.18 | III | 2ф3 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 16.01.2020 | |
м. Київ | Д | КНТЕУ Приходько В.М.,Граб Р.С. | ||||
28.95 | III | 4ф6 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | |
м. Київ | КНТЕУ Приходько В.М.,Ковальова А.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:06.83 | III | 1ф4 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 15.01.2020 | |
м. Київ | Д | КНТЕУ Приходько В.М.,Граб Р.С. | ||||
DNS | ф5 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | ||
м. Київ | КНТЕУ Приходько В.М.,Ковальова А.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.10/-1.8 | II | 5ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Приходько В.В.,Граб Р.С. | ||||
26.95/-1.8 | II | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С.,Приходько В.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.58 | II | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Приходько В.В.,Граб Р.С. | ||||
1:02.34 | II | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С.,Приходько В.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.38 | I | Закарпатська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 |
ХАВАН Даниїла (15.06.2001), МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), КОВАЧ Едіта (08.11.2000), МАГА Наталія (12.06.2001) | ||||||
49.39 | I | Закарпатська | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 |
МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), ХАВАН Даниїла (15.06.2001), КОВАЧ Едіта (08.11.2000), МАГА Наталія (12.06.2001) | ||||||
50.16 | II | Закарпатська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 |
КЕРЕСТЕШІ Даніела (08.08.2004), ХАВАН Даниїла (15.06.2001), МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), МАГА Наталія (12.06.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.50/+0.1 | III | 159/49 | 3з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С.,Шурмельов С.О. | ||||
13.05/0.0 | II | 160/50 | 4з4 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С. | ||||
13.08/-0.5 | II | 160/50 | 7пф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.55/+1.8 | II | 159/49 | 2з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С.,Шурмельов С.О. | ||||
26.98/+1.8 | II | 160/50 | 3з9 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.99/+0.1 | III | 159/49 | 4з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | ||
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
29.00/+0.1 | III | 159/49 | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С. | ||||
27.08/+1.4 | II | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:31.38 | II юн | Закарпатська | 10ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), МАГА Наталія (12.06.2001), АРЕНДАРЕНКО Даніелла (23.06.2002), ХАВАН Даниїла (15.06.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | 160/45 | двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:08.75 | I юн | 160/45 | 3двбр5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
DNF | 160/45 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | ||
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. | ||||
1:08.75 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.1h/0.0 | I юн | 1ф4 | Першість Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ | Мукачево | 22.04.2017 | |
Закарпатська | МОН | Ужгород,ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:07.0h | III | 2ф4 | Першість Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ | Мукачево | 22.04.2017 | |
Закарпатська | МОН | Ужгород,ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.55 | III | 157/45 | 4з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:43.83 | III | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:31.48 | II юн | Закарпатська | 13ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
МЕЛЕШ Катерина (10.08.2002), МАГА Наталія (12.06.2001), ХІМИЧ Даніелла (16.02.2002), АРЕНДАРЕНКО Даніелла (23.06.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:10.9h | I юн | 6з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DQ 163.3 | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | ||
Закарпатська | МОН | ДЮСШ №1 м.Ужгород Граб Р.с. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |