Прізвище: КУЗЬМІНОВ | Прізвище Англ: KUZMINOV |
Ім'я: Роман | Ім'я Англ: Roman |
Дата народження: 04.01.1998 | Стать: Ч |
ТФЛА: Донецька | |
ФСТ: С | |
Клуб: ШВСМ Днц | |
Тренери: Бойко А. Г., Кримаренко Ю. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у висоту | 2.20 | 2.00 | 2.20 | 2.10 | 2.05 | 2.05 | 2.15 | 2.14 | 2.05 | 1.45 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у висоту | 2.20 | 2.05 | 2.10 | 2.10 | 2.20 | 2.15 | 2.15 | 2.16 | 2.15 | 2.05 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.00 | I | 1ф | Відкритий командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 10.12.2021 | |
Донецька | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | |||||
190/O 195/O 200/O 205/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.05 | КМС | 4ф | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
195/O 200/XXO 205/O 210/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 4ф | Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “Меморіал О. Дем’янюка” | Львів | 20.02.2021 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 192/75 | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
205/O 210/XO 215/XXX | ||||||
2.15 | МС | 192/75 | 7кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
200/O 205/O 210/XXO 215/XO | ||||||
2.20 | МС | 192/74 | 2ф | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/O 220/O 225/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 5ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 192/73 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
200/O 205/O 210/XO 215/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 192/73 | 11кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
200/O 205/O 210/XXX | ||||||
2.04 | I | 192/73 | 1в | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Донецька | Спартак | Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
200/O 204/XO 208/XXX | ||||||
2.04 | I | 191/93 | 10ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Кримаренко Ю.О. | ||||
200/O 204/O 208/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.05 | КМС | 4ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
195/O 200/O 205/XO 210/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 192/72 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 192/72 | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
200/O 205/O 210/XO | ||||||
2.05 | КМС | 192/84 | 12ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
200/XO 205/XXO 210/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 10ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту "Меморіал О. Дем'янюка" | Львів | 18.01.2020 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
200/O 205/O 210/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 5ф | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
195/O 200/O 205/XO 210/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 6ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
205/XO 210/O 215/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 8ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
200/O 205/O 210/XXO 215/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.00 | I | 12ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту "Меморіал О. Дем'янюка" | Львів | 22.02.2019 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
195/O 200/O 205/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 192/72 | 5ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/O 205/XO 210/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 192/72 | 13кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/XO 205/XO 210/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 2ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
Донецька | ШВСМ Днц | |||||
200/O 205/O 210/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 191/71 | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/O 205/O 210/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 192/71 | 11ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
200/O 205/XO 210/XO 215/XXX | ||||||
2.07 | КМС | 20кв | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 13.07.2019 | |
Донецька | ||||||
2.07/2 2.12/XXX | ||||||
2.20 | МС | 7ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків в висоту "Меморіал В.Лонського" | Бердичів | 29.06.2019 | |
Донецька | С | Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
205/O 210/O 215/XXO 220/O 223/XXX | ||||||
2.15 | МС | 192/72 | 3ф | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г.,Ледньова А.Є. | ||||
205/O 210/O 215/O 217/XXX | ||||||
1.95 | I | 192/72 | 9ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Донецька | ДДПУ Бойко А.Г. | |||||
195/O 200/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.00 | I | 12ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту "Меморіал Дем'янюка" | Львів | 17.02.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | |||||
195/O 200/XO 205/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 192/70 | 10кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/O 205/XO 210/XXX | ||||||
2.00 | I | 7ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
195/O 200/O 205/XXX | ||||||
DNS | ф | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше | Бахмут | 20.01.2018 | ||
Донецька | Бахмут Єпішко Є,Бойко А.Г. | |||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 3ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Володимирські висоти» | Володимир-Волинський | 28.07.2018 | |
Донецька | ||||||
190/O 195/— 200/O 205/XO 210/O 215/XXX | ||||||
2.00 | I | 12ф | Балканський чемпіонат 2018 | Стара Загора | 20.07.2018 | |
Донецька | ||||||
200/O 205/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 192/72 | 2ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/XX— 219/X | ||||||
2.15 | МС | 3ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Донецька | С | ШВСМ Днц Бойко А.Г. | ||||
200/O 205/O 210/XO 215/XXO 220/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.15 | МС | 3ф | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2017 | |
Житомирська | ||||||
200/O 204/O 208/O 212/XO 215/XO 218/XX- 221/X | ||||||
2.05 | КМС | 191/70 | 11кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 18.02.2017 |
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є.,Єпишков В. | ||||
205/XXO 210/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 191/70 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Житомирська | С | СДЮСШОР Ледньов А.Є.,Єпишков В. | ||||
200/O 205/O 210/O 215/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 | ||
Житомирська | С | СДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є. | ||||
2.00 | I | 192/72 | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
Житомирська | С | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | ||||
200/O 203/— 206/X— 209/— 212/— 215/— 220/— | ||||||
2.15 | МС | 192/72 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Ледньова А.Є. | |||||
205/O 210/XO 215/XXO 217/XXX | ||||||
2.10 | КМС | 2ф | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
Житомирська | ||||||
205/XO 210/O 214/XXX | ||||||
2.00 | I | 6ф | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Ледньова А.Є. | |||||
195/O 200/XO 205/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
NM | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | ||
Донецька | ШВСМ Єпишков В.,Захожий А.І. | |||||
190/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.13 | КМС | 16кв | Чемпіонат світу серед юніорів | Бидгощ | 20.07.2016 | |
Донецька | ||||||
200/O 205/XO 209/O 213/XO 216/XXX | ||||||
2.16 | МС | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Донецька | ШВСМ Єпішко Є,Захожий А.І. | |||||
200/O 205/— 210/O 216/XXO 221/r | ||||||
2.10 | КМС | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Донецька | ШВСМ Днц Єпішко Є,Захожий А.І. | |||||
190/O 195/O 200/O 205/O 210/O 215/— 216/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.10 | КМС | 190/69 | 14кв | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Донецька | ДЮСШ Дебальцеве Захожий А. | |||||
200/XO 205/XO 210/XO | ||||||
2.14 | КМС | 190/69 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Донецька | МОН | ДЮСШ м.Дебальцеве Захожий А. | ||||
195/O 200/O 205/O 208/O 211/O 214/XXO 217/XXX | ||||||
2.05 | КМС | 190/70 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 |
Донецька | МОН | ДЮСШ м.Дебальцеве Захожий А. | ||||
190/O 195/O 200/O 205/O 208/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.00 | I | 22кв | Чемпіонат світу серед юнаків | Калі | 16.07.2015 | |
Донецька | ||||||
195/O 200/O 204/XXX | ||||||
2.00 | I | 192/70 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Донецька | ДЮСШ м.Дебальцеве Захожії,Журавльов В.К. | |||||
195/O 200/O 203/— 206/XXX | ||||||
2.00 | I | 192/70 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Донецька | МОН | ДЮСШ м.Дебальцеве Захожий А.І.,Журавльов К.А.,Єпишков В. | ||||
200/XO 203/XXX | ||||||
2.15 | МС | 3ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Донецька | МОН | КДЮСШ № 1 Артемівськ Захожий А.І.,Журавльов В.К. | ||||
200/O 205/O 209/XO 212/XO 215/XO 218/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.05 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Донецька | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Єпишков В.,Захожий А. | |||||
185/O 190/O 195/XO 200/XO 205/O 210/X— |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
2.05 | КМС | 1ф | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Донецька | МОН | СДЮШОР №8 ім.С.Бубки Єпишков В.,Захожий А.І. | ||||
185/O 190/O 193/O 196/XXO 199/XO 202/XO 205/O 208/XXX | ||||||
1.99 | I | 13--q-17- | EYOT | Baku | 31.05.2014 | |
Донецька | ||||||
1.93 | I | 4ф | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Донецька | МОН | ДЮСШ Дебальцеве Єпишков В.,Захожий А.І. | ||||
185/O 190/O 193/O 196/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
NM | кв | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | ||
Донецька | МОН | ДЮСШ Дебальцеве Єпишков В. | ||||
175/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.45 | II юн | 5ф | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного | Донецьк | 26.02.2011 | |
Донецька | ДЮСШ м.Дебальцеве Захожий А.І. | |||||
140/O 145/XO 150/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |