Прізвище: КАЛЮЖНА | Прізвище Англ: KALYUZHNA |
Ім'я: Вікторія | Ім'я Англ: Viktoriya |
Дата народження: 11.07.1994 | Стать: Ж |
ТФЛА: Донецька | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: ШВСМ Днц | |
Тренери: Жуков Є. А., Степанцов К. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:45.28 | 4:45.28 | |||||
Біг на 3000 м | 10:04.96 | 9:39.45 | 10:07.29 | 10:04.96 | 10:19.71 | ||
Біг на 2000 м з/п | 6:57.30 | 6:57.30 | |||||
Біг на 3000 м з/п | 10:09.26 | 10:09.26 | 10:21.48 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:15.50 | 2:15.50 | ||||||||||||||
Біг на 1000 м | 3:01.25 | 3:01.25 | ||||||||||||||
Біг на 1500 м | 4:21.43 | 4:21.43 | 4:22.55 | 4:36.56 | 4:41.76 | 4:51.66 | 4:59.47 | |||||||||
Біг на 3000 м | 10:33.34 | 9:40.17 | 9:33.05 | 9:09.66 | 9:50.72 | 10:33.34 | 10:46.29 | |||||||||
Біг на 5000 м | 15:38.38 | 15:48.27 | 16:08.77 | 16:28.48 | 15:51.76 | 16:35.64 | 15:38.38 | |||||||||
Біг на 10000 м | 32:39.63 | 33:19.17 | 32:39.63 | 34:18.40 | 33:10.66 | 33:35.96 | 35:23.20 | |||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:06.53 | 4:06.53 | ||||||||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:26.67 | 2:26.67 | ||||||||||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:48.24 | 6:48.24 | 6:49.22 | |||||||||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:20.37 | 10:31.52 | 10:20.37 | 10:27.52 | 11:00.45 | |||||||||||
Біг на 10 км | 33:23 | 33:23 | 35:09 | 40:21 | ||||||||||||
Біг на 13 км | 47:21 | 47:21 | ||||||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:11:50 | 1:13:35 | 1:12:26 | 1:14:45 | 1:11:50 | 1:13:01 | ||||||||||
Марафонський біг (42,195) | 2:27:05 | 2:28:23 | 2:27:05 | 2:30:04 | ||||||||||||
Крос 1 км | 3:15 | 3:15 | ||||||||||||||
Крос 2 км | 7:08 | 7:08 | 7:10 | 7:20 | ||||||||||||
Крос 4 км | 14.18 | 14.18 | 14:31 | 14:33 | 14:48 | |||||||||||
Крос 6 км | 19:54 | 23:13 | 19:54 | 22:00 | 22.19 | |||||||||||
Крос 6,085 км | 24:13 | 24:13 | ||||||||||||||
Крос 8.3 км | 27:54 | 27:54 | ||||||||||||||
Крос 8 км | 26.38 | 28:55 | 33:26 | 26.38 | 30:47 | |||||||||||
Крос 8.23 км | 27:54 | 27:54 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 | ||
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Степанцов К.А. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:50.91 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.07.2023 | |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Степанцов К.А. | ||||
15:48.27 | МС | 167/54 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Степанцов К.А. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:19.17 | МС | 17ф1 | European 10,000m Cup | Пасе | 03.06.2023 | |
Донецька | ||||||
33:27.83 | МС | 167/54 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Ужгород | 21.04.2023 |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Степанцов К.А. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:13:35 | МС | 3 | Mattoni Olomouc Half Marathon | Оломоуць | 17.06.2023 | |
Донецька | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:28:23 | МСМК | 12 | Mainova Frankfurt Marathon | Франкфурт | 29.10.2023 | |
Донецька | Донецька |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:08.77 | МС | 168/53 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Степанцов К.А. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
32:39.63 | МС | 168/53 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 09.09.2022 |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Степанцов К.А. | ||||
33:47.48 | МС | 12ф2 | European 10,000m Cup | Пасе | 28.05.2022 | |
Донецька | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
33:23 | КМС | 1 | Independence Mile & 10-k | Голенюв | 11.11.2022 | |
Донецька | ||||||
Біг на 13 км | ||||||
47:21 | 1ф1 | Three Mounds Run | Краків | 02.10.2022 | ||
Донецька | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:12:26 | МС | 1 | PZU Cracovia Royal Half-Marathon | Краків | 16.10.2022 | |
Донецька | ||||||
1:14:53 | МС | 2 | PKO Białystok Halfmarathon | Білосток | 15.05.2022 | |
Донецька | ||||||
1:14:44 | МС | 7 | PKO Poznan Half-Marathon | Познань | 03.04.2022 | |
Донецька | ||||||
1:19:09 | КМС | 1 | PANAS Półmaraton Ślężański | Собутка | 26.03.2022 | |
Донецька | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
DNF | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 15.08.2022 | |||
Донецька |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:39.45 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Степанцов К.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | ||
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Степанцов К.А. | ||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:34:58 | МС | 5 | Taipei Marathon | Тайбей | 19.12.2021 | |
Донецька | ||||||
DNF | Олімпійські ігри | Токіо | 07.08.2021 | |||
Донецька | ||||||
2:27:05 | МСМК | 2 | Maraton Dębno | Дембно | 18.04.2021 | |
Донецька | ||||||
Крос 8 км | ||||||
28:55 | МС | 168/54 | 1ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Степанцов К.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:28.48 | МС | 168/53 | 1ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 23.08.2019 |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Ліщук В.І.,Охрименко В.М. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:18.40 | МС | 168/53 | 1ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Ліщук В.І.,Охрименко В.М. | ||||
DNF | 168/53 | ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 | |
Донецька | ЗСУ | ШВСМ Днц Охрименко В.М.,Ліщук В.І. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:18:15 | КМС | 4 | Interpipe Dnipro Half Marathon | Дніпро | 26.05.2019 | |
Донецька | ||||||
1:14:45 | МС | 3 | Карлові Вари півмарафон | Карлові Вари | 18.05.2019 | |
Донецька | ||||||
1:14:56 | МС | 1 | XII Bieg Piastowski | Іновроцлав | 11.05.2019 | |
Донецька | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:30:04 | МСМК | 13 | Narodowe Swieto Biegania | Варшава | 14.04.2019 | |
Донецька |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:35.05 | КМС | 168/53 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Охрименко В.М.,Ліщук В.І. | ||||
33:10.66 | МС | 2ф1 | Кубок Європи 10,000м | Лондон | 19.05.2018 | |
Донецька | ||||||
33:42.22 | МС | 168/52 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Охрименко В.М.,Ліщук В.І. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:12:50 | МС | 11 | Santander Totta Half-Marathon Rtp & Edp Lisbon Marathon | Лісабон | 07.10.2018 | |
Донецька | ||||||
1:11:50 | МС | 2 | XV Білоцерківський марафон | Біла Церква | 07.10.2018 | |
Донецька | Бахмут | |||||
1:13:44 | МС | жін-1 | 8-й Київський напівмарафон Нова Пошта | Київ | 22.04.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц | |||||
Крос 8.3 км | ||||||
27:54 | 32ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Тілбург | 09.12.2018 | ||
Донецька | ||||||
Крос 8 км | ||||||
33:26 | МС | жін-1-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Охрименко В.М.,Ліщук В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:21.43 | КМС | 2ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Сумська | Суми-1,СумДУ Степанцов К.А. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:40.17 | КМС | 1ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Сумська | Суми-1,СумДУ Степанцов К.А. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:51.76 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Охріменко В.М.,Ліщук В.І. | ||||
16:02.01 | МС | 168/53 | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Донецька | Д | ШВСМ Ліщук В.І.,Охрименко В.М. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:57.41 | КМС | 17ф1 | Кубок Європи з бігу на 10,000м | Мінськ | 10.06.2017 | |
Донецька | ||||||
33:35.96 | МС | 170/52 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Ліщук В.І.,Охрименко В.М. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:13:01 | МС | 2 | La Marathon de Alcala | Мадрид | 29.10.2017 | |
Донецька | ||||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | ||
Донецька | Д | ШВСМ Днц Охріменко В.М.,Ліщук В.І. | ||||
Крос 6 км | ||||||
23:13 | II | 31ф1 | Крос Единбург | Единбург | 07.01.2017 | |
Донецька | ||||||
Крос 8.23 км | ||||||
27:54 | 14ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Шаморин | 10.12.2017 | ||
Донецька | ||||||
Крос 8 км | ||||||
26.38 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Охріменко В.М.,Ліщук В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:33.05 | КМС | 1ф1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 05.05.2016 | |
Хмельницька | Д | ШВСМ Хмл Ліщук В.І.,бр. Охрименко | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:43.04 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 | |
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,ШВСМ Хмл Ліщук В.В.,Охріменко В.М. | ||||
16:35.64 | КМС | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,ШВСМ Хмл Ліщук В.І.,бр. Охрименко | ||||
Крос 6 км | ||||||
19:54 | I | 8ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Чіа | 11.12.2016 | |
Хмельницька | Дніпропетровська | |||||
22.03 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,ШВСМ Хмл Ліщук В.В.,бр. Охрименко |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | ||
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Ліщук В.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | ||
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Ліщук В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:15.50 | I | 6ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Дніпропетровська | Д | ДДІФКіС Ліщук В.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:22.55 | КМС | 168/53 | 4ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,ШВСМ Ліщук В.І.,бр. Охрименко | ||||
4:31.25 | КМС | 168/53 | 2з2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,ШВСМ Ліщук В.І.,бр. Охрименко | ||||
4:28.81 | КМС | 4ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | Д | ДДІФКіС Ліщук В.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:09.66 | МС | 168/53 | 3ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
Хмельницька | Д | ШВСМ Хмл Ліщук В.І.,бр. Охрименко | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:38.38 | МС | 3ф1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 12.07.2015 | |
Хмельницька | ||||||
16:06.03 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Хмельницька | Д | Дніпропетровська,ШВСМ Хмл Ліщук В.І.,бр. Охрименко | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:23.20 | КМС | 168/62 | жін-5 мол-1-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг на 10000м) | Черкаси | 25.04.2015 |
Хмельницька | Д | ШВСМ Хмл Ліщук В.І.,Охрименко В. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:15 | I | 1ф1 | Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з легкої атлетики (крос) | Харків | 19.11.2015 | |
Хмельницька | Д | Охрименко В.,Ліщук В.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
DQ 125.5 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | ||
Хмельницька | Дніпропетровська,МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Ліщук В.І. | |||||
Крос 6 км | ||||||
22:00 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 | |
Хмельницька | Дніпропетровська,МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Ліщук В.І. | |||||
Крос 8 км | ||||||
30:47 | 168/52 | жін-4 мол-1-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Хмельницька | Д | ШВСМ Хмл Ліщук В.І.,бр. Охрименко | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:06.53 | II | Дніпропетровська | 6ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
КОЗЛОВА Катерина (14.09.1989), КАЛЮЖНА Вікторія (11.07.1994), ЗАБОДІНА Наталія (18.11.1995), АЛІЄВА (ЛЕБІДЬ) Анастасія (30.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:09.26 | 1ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Охрименко В.М.,Туровець В. | ||||
10:23.96 | 4ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Туровець В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:31.52 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК бр. Охрименко,Туровець В. | ||||
10:45.73 | КМС | 4ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК бр. Охрименко,Туровець В. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
35:09 | жін-7 мол-2 | Чемпіонату України з легкої атлетики з бігу на 10 км. «Львівська десятка » (дорослі, молодь, юніори) | Львів | 21.09.2014 | ||
Дніпропетровська | МОН-С | бр. Охрименко,Ліщук В.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
14.18 | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 28.03.2014 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК бр. Охрименко,Туровець В. | ||||
Крос 6 км | ||||||
22.19 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Дніпропетровська | С-МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Ліщук В.І. | ||||
Крос 6,085 км | ||||||
24:13 | 33 | EC | Samokov | 14.12.2014 | ||
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:07.29 | I | 8ф1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:21.48 | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Охрименко В.М.,Туровець В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:29.41 | 7ф1 | European Athletics Junior Championships | Рієті | 20.07.2013 | ||
Дніпропетровська | ||||||
10:20.37 | 5з1 | European Athletics Junior Championships | Рієті | 18.07.2013 | ||
Дніпропетровська | ||||||
10:42.61 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Охрименко В.М.,Туровець В. | ||||
10:29.42 | КМС | 8ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Охрименко В.М.,Туровець В. | ||||
Крос 4 км | ||||||
14:37 | 65ф1 | European Cross Country Championships | Белград | 08.12.2013 | ||
Дніпропетровська | ||||||
14:31 | 4ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 25.10.2013 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
14:47 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 30.03.2013 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:55.44 | II | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | С | МК ДЮСШ 1 Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
4:45.28 | I | 3ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Дніпропетровська | Д | ДВУФК Охрименко О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:04.96 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Дніпропетровська | С | МК ДЮСШ 1 Бр. Охріменко,Туровець В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Туровець В. | ||||
4:36.56 | I | 9з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | С | Дніпропетровськ,КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко О.В.,Туровець В. | ||||
4:38.91 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
DNF | ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Туровець В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Туровець В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:39.33 | 9з2 | World U20 Championships | Барселона | 10.07.2012 | ||
Дніпропетровська | ||||||
10:27.52 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Крос 4 км | ||||||
14:42 | 5ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 26.10.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
14:33 | 2ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Туровець В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:19.71 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.76 | I | 5ф3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Дніпропетровська | С | МК ДЮСШ 1 Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:08.50 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
6:55.81 | 5ф1 | European Youth Olympic Festival | Трабзон | 25.07.2011 | ||
Дніпропетровська | ||||||
6:48.24 | 7з2 | World Youth Championships | Вільнев-д'Аск | 08.07.2011 | ||
Дніпропетровська | ||||||
6:59.66 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 | |
Дніпропетровська | С | МК ДЮСШ 1 Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:00.45 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | ||
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Крос 4 км | ||||||
14:48 | 2ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 24.03.2011 | ||
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | Дніпропетровська | ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 | |
БАШМАНОВА Юлія (04.03.1995), МАСАЛЬСЬКА Тетяна (25.01.1995), КАЛЮЖНА Вікторія (11.07.1994), ГЛАДКА Ірина (09.06.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:57.30 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:01.25 | I | 5з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Попов В.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:51.66 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:50.72 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:01.64 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
6:49.22 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 25.04.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Попов В.В. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
40:21 | 2 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 28.08.2010 | ||
Дніпропетровська | Бр. Охріменко | |||||
Крос 2 км | ||||||
7:08 | 2ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Кіровоград | 23.10.2010 | ||
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
7:18 | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 25.03.2010 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:33.34 | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Туровець В. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:10 | 13ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 24.10.2009 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В.,Охрименко В.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.67 | II юн | Дніпропетровська | 5ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
КАЛЮЖНА Вікторія (11.07.1994), ПІСІКА Анастасія (31.03.1992), КОМПАНІЄЦЬ Тетяна (08.08.1992), ДРЕНГАЛЬ Вікторія (21.01.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:59.47 | II | 5ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | У | Охрименко В.М. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:46.29 | II | 13ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Дніпропетровська | У | Охрименко В.М. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:20 | 30ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Кіровоград | 25.10.2008 | ||
Дніпропетровська | МОН | Охрименко О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 20 км | ||||||
1:28.5h | II | 5 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км | Дніпропетровськ | 01.01.1991 | |
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |