Прізвище: ДОВГУША | Прізвище Англ: DOVHUSHA |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 03.10.2000 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: Д | |
Клуб: КДЮСШ "Юний динамівець" Київ | |
Тренери: Макарчук О. А., Русс І. П., Москаленко О. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:03.30 | 1:03.30 | ||||
Біг на 800 м | 2:24.78 | 2:24.78 | ||||
Біг на 1500 м | 5:05.79 | 5:05.79 | ||||
Біг на 3000 м | 10:22.72 | 10:22.72 | 10:27.94 | 10:30.09 | 11:04.54 | |
Естафетний біг 4х400 м | 4:00.32 | 4:00.32 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:04.21 | 1:04.21 | |||||||
Біг на 800 м | 2:24.85 | 2:24.85 | 2:31.56 | 2:49.76 | |||||
Біг на 1500 м | 4:58.76 | 4:58.76 | 5:22.60 | ||||||
Біг на 3000 м | 11:03.33 | 11:03.33 | |||||||
Біг на 5000 м | 17:35.12 | 17:35.12 | 17:58.64 | 20:26.61 | |||||
Біг на 10000 м | 35:41.83 | 35:41.83 | 36:27.11 | 37:00.57 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:31.81 | 4:31.81 | |||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:22.34 | 2:22.34 | |||||||
Біг на 10 км | 37:12 | 37:12 | 40:36 | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:22:40 | 1:22:40 | |||||||
Крос 1 км | 3:31 | 3:31 | |||||||
Крос 2 км | 7.39 | 7.39 | |||||||
Крос 4 км | 19:41 | 19:41 | |||||||
Крос 6 км | 23:57 | 23:57 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:22.72 | I | 1ф1 | Відкритий командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 10.12.2021 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:35.12 | I | 161/43 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:59.42 | I | 23ф1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 09.07.2021 | |
м. Київ | ||||||
35:41.83 | КМС | 13ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
35:41.83 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
DNS | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 26.09.2021 | |||
м. Київ | Д | Русс І.П.,Макарчук О.А.,Гайдай П.З. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:22:40 | I | 4 | Київський напівмарафон | Київ | 03.10.2021 | |
м. Київ | ||||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 6 км | ||||||
23:57 | II | 161/53 | 4ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:27.94 | I | 160/42 | 12ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.32 | м. Київ | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
ДОВГУША Ірина (03.10.2000), ЧУБКОВЦОВА Ганна (20.04.1994), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
36:27.11 | I | 11ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:30.09 | I | 160/42 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:58.64 | I | 164/49 | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | ||||
18:06.31 | I | 160/42 | 8ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
37:00.57 | I | 160/42 | 2ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | ||||
37:12.78 | I | 161/42 | 13ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 |
м. Київ | Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | |||||
Біг на 10 км | ||||||
37:12 | I | жін-9 мол-4 юнр-1 | Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. "Run the World. Львівська десятка" | Львів | 15.09.2019 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. | ||||
38:11 | I | 2 | 9-й Нова Пошта Київський міжнародний півмарафон | Київ | 07.04.2019 | |
м. Київ | ||||||
Крос 4 км | ||||||
DNF | 161/43 | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.П.,Макарчук О.А.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | 160/41 | ф2 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
40:36 | II | 160/41 | жін-19 мол-10 юнр-1 | Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 16.09.2018 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 4 км | ||||||
19:41 | II юн | юнр-13-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.А.,Русс І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | 158/41 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.п. | ||||
5:11.22 | II | 158/41 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.п. | ||||
5:05.79 | II | 9ф1 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.п. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:04.54 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.п. | ||||
11:05.13 | II | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед юніорів та юнаків (1998-99, 2000-01 р.р.н.) у приміщенні | Київ | 18.01.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.п. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:00.00 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.П.,Макарчук О. | ||||
4:58.76 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.П.,Макарчук О. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 159/42 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Москаленко О.І.,Макарчук О.,Сташко І.П. | ||||
11:03.33 | II | 159/41 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.П.,Макарчук О. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
20:26.61 | III | 159/42 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Москаленко О.І.,Макарчук О.,Сташко І.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:31.81 | I юн | м. Київ | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ОМЕЛЯНОВА Ірина (24.01.1998), БОЩУК Аліна (26.10.1999), ДОВГУША Ірина (03.10.2000), СУХОПАРА Юлія (27.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.30 | III | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Ковальова А. | ||||
1:03.56 | III | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 1997-98 та 1999-2000 р.р.н. | Київ | 14.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:04.19 | III | 1ф4 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
м. Київ | Приходько А.М.,Москаленко В.І.,Ковальова А. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:32.89 | III | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:24.78 | II | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 05.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:26.68 | II | 3ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Ковальова А. | ||||
2:30.21 | II | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 1997-98 та 1999-2000 р.р.н. | Київ | 15.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:30.46 | II | 5ф3 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
м. Київ | Приходько А.М.,Москаленко В.І.,Ковальова А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:32.87 | III | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
м. Київ | У | ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
2:27.29 | II | 158/40 | 5з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
м. Київ | У | ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
2:24.85 | II | 7ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:22.60 | III | 12ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
м. Київ | У | ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7.39 | III | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.п.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.34 | I юн | м. Київ | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
ЧЕРНІК Анастасія (20.03.2001), КАБАНОВА Марина (10.03.2000), ПОЛОЗЮК Єлізавета (26.10.2001), ДОВГУША Ірина (03.10.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.21 | III | 3ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР ФСТ "Україна" Київ Приходько В.Н.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:31.56 | III | 2ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР ФСТ "Україна" Київ Приходько В.Н.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:31 | III | 25ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:49.76 | III | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
АР Крим | У | СДЮШОР "Авангард" Ялта Косенко Д |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |