Прізвище: ДІХАНОВА | Прізвище Англ: DIKHANOVA |
Ім'я: Дар'я | Ім'я Англ: Darya |
Дата народження: 23.03.2000 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Халаїм М. М., Лазарук С. А., Бардіс А. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:19.99 | 2:19.99 | 2:25.56 | 2:22.60 | 2:26.59 | 2:38.47 | 2:39.89 | |||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 8.52 | 8.76 | 8.52 | 8.68 | 8.64 | 9.00 | 9.55 | 9.94 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.44 | 9.44 | 9.68 | 10.02 | ||||||
Стрибки у висоту | 1.80 | 1.80 | 1.76 | 1.70 | 1.74 | 1.64 | 1.65 | 1.50 | ||
Стрибки у довжину | 6.12 | 5.84 | 6.03 | 6.02 | 6.12 | 5.60 | 5.75 | 5.61 | 5.24 | 5.02 |
Штовхання ядра 4 кг | 11.17 | 10.81 | 10.66 | 10.40 | 11.17 | 8.25 | ||||
Штовхання ядра 3 кг | 10.02 | 10.02 | 9.70 | 8.69 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | 3356 | 3356 | 3295 | 2912 | ||||||
П’ятиборство | 4249 | 4249 | 4059 | 3886 | 3541 | 2500 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.11/0.0 | 12.11/0.0 | |||||||
Біг на 200 м | 24.52/+0.2 | 24.52/+0.2 | 25.52/-1.3 | 24.87/-0.1 | 25.93/+0.6 | 26.83/+1.2 | 28.36/0.0 | ||
Біг на 800 м | 2:14.40 | 2:20.60 | 2:14.40 | 2:18.32 | 2:21.69 | 2:32.80 | |||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 13.92/-0.2 | 14.12/+0.7 | 14.20/+0.8 | 13.92/-0.2 | |||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.45/-0.2 | 14.45/-0.2 | 14.84/+1.6 | 15.31/+0.7 | |||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | 16.90/-1.2 | 16.90/-1.2 | |||||||
Стрибки у висоту | 1.76 | 1.76 | 1.75 | 1.70 | 1.70 | 1.60 | |||
Стрибки у довжину | 6.06/-1.0 | 5.80/+0.4 | 6.06/-1.0 | 6.04/+1.6 | 5.76/+0.3 | 5.74/0.0 | 5.27/+0.4 | 5.05/0.0 | |
Метання списа 600 гр | 31.59 | 31.59 | 30.24 | ||||||
Метання списа 500 гр | 30.85 | 30.85 | 25.99 | 20.66 | |||||
Штовхання ядра 4 кг | 11.37 | 11.37 | 10.91 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | 12.06 | 12.06 | 11.49 | 9.92 | |||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | 5109 | 5109 | 4752 | 3965 | |||||
Семиборство 0.762-8.25-3кг-500гр | 3985 | 3985 | |||||||
Семиборство | 5648 | 5648 | 5404 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.76 | КМС | 174/58 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
8.87 | КМС | 174/58 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.84 | I | 174/58 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 18.02.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
X 5.84 X 5.80 5.72 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.17/-0.6 | КМС | 5ф2 | Sparkassen Gala | Регенсбург | 03.06.2023 | |
Харкiвська | ||||||
12.26/0.0 | I | 5ф1 | Int Ludwig-Jall-Sportfest | Мюнхен | 20.05.2023 | |
Харкiвська | ||||||
12.11/0.0 | КМС | 1з2 | Int Ludwig-Jall-Sportfest | Мюнхен | 20.05.2023 | |
Харкiвська | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.80/+0.4 | I | 1ф | Oberbayerische Meisterschaften | Вассербург-ам-Інн | 11.06.2023 | |
Харкiвська | ||||||
5.80/+0.4 5.78/+0.3 - | ||||||
6.04/+2.1 | КМС | 2ф | Sparkassen Gala | Регенсбург | 03.06.2023 | |
Харкiвська | ||||||
X/-0.2 X/+1.6 5.17/+0.5 5.86/+0.9 5.65/-1.2 6.04/+2.1 | ||||||
5.77/-0.3 | I | 1ф | Int Ludwig-Jall-Sportfest | Мюнхен | 20.05.2023 | |
Харкiвська | ||||||
4.93/-0.5 Х/+0.6 5.44/-2.3 5.77/-0.3 Х/-0.4 Х/-0.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.99 | I | 174/59 | 1пбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.64 | КМС | 174/60 | 2з3 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
8.52 | КМС | 174/60 | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
8.54 | КМС | 174/59 | 1пбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
8.54 | КМС | 174/58 | 6ф1 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М. | ||||
8.61 | КМС | 174/58 | 2з2 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.80 | КМС | 174/59 | 1пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
162/O 165/— 168/O 171/O 174/O 177/XO 180/O 183/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.85 | I | 170/60 | 2ф | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
5.74 5.85 5.66 X X X | ||||||
6.02 | КМС | 174/59 | 1пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
X 6.00 6.02 | ||||||
6.03 | КМС | 174/58 | 2ф | XXVII відкриті змагання з л/а в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М. | ||||
X X 5.97 5.87 6.03 5.95 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
10.81 | II | 174/59 | 4пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
10.80 10.81 10.66 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
4249 | МС | 174/59 | 1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
8.54 1.80 10.81 6.02 2:19.99 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.33/+2.0 | I | 5ф1 | C.D.S. Assoluto su Pista | Брешія | 18.09.2022 | |
Харкiвська | ||||||
24.52/+0.2 | КМС | 1сбр3 | Portarathlon | Наксос | 21.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:20.60 | I | 1сбр2 | Portarathlon | Наксос | 22.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.12/+0.7 | КМС | 2ф1 | Trofeo Perseo | Рієті | 02.06.2022 | |
Харкiвська | ||||||
13.99/+2.4 | КМС | 2сбр3 | Portarathlon | Наксос | 21.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.45/-0.2 | КМС | 5ф2 | C.D.S. Assoluto su Pista | Брешія | 17.09.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.69 | I | 4ф | C.D.S. U23 su Pista | Модена | 01.10.2022 | |
Харкiвська | ||||||
160/О 165/О 169/О 173/r | ||||||
1.70 | I | 1ф | Manifestazione Regionale Open | Прато | 09.07.2022 | |
Харкiвська | ||||||
160/О 166/ХХО 170/О 175/XXX | ||||||
1.76 | КМС | 1сбр | Portarathlon | Наксос | 21.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.90/-1.3 | КМС | 1ф | Manifestazione Regionale Open | Прато | 07.07.2022 | |
Харкiвська | ||||||
5.57/-2.1 Х Х 5.71/-2.0 5.85/-2.1 5.90/-1.3 | ||||||
NM | ф | Trofeo Perseo | Рієті | 02.06.2022 | ||
Харкiвська | ||||||
Х Х Х | ||||||
6.06/-1.0 | КМС | 1сбр | Portarathlon | Наксос | 22.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
31.59 | III | 10сбр | Portarathlon | Наксос | 22.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
11.37 | II | 5сбр | Portarathlon | Наксос | 21.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Семиборство | ||||||
5648 | МС | 1 | Portarathlon | Наксос | 22.05.2022 | |
Харкiвська | ||||||
13.99/+2.4 1.76 11.37 24.52/+0.2 6.06/-1.0 31.59 2:20.60 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.68 | КМС | 174/57 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
8.79 | КМС | 174/57 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
8.89 | КМС | 4з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.02 | КМС | 174/57 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
5.92 6.02 X 2.93 - - | ||||||
5.93 | КМС | 174/57 | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
5.80 X 5.93 | ||||||
5.61 | I | 14ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
X 5.61 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.90/+1.9 | КМС | 175/58 | 10ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
5.76/-1.2 5.82/-1.7 5.90/+1.9 | ||||||
5.87/+1.5 | I | 175/58 | 8кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Лазарук С.А.,Бардіс А.В. | ||||
5.87/+1.5 5.64/+0.9 X/+1.1 | ||||||
6.04/+1.6 | КМС | 175/58 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
X/+1.7 5.78/+0.7 X/+1.7 X/+1.4 6.04/+1.6 X/+0.5 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.56 | II | 174/60 | 2пбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.64 | КМС | 174/58 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
8.70 | КМС | 174/60 | 2пбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.76 | КМС | 174/60 | 3пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
161/O 164/O 167/O 170/O 173/O 176/XO 179/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.12 | КМС | 174/58 | 3ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
6.12 X X X 5.83 — | ||||||
6.01 | КМС | 174/58 | 3кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 20.02.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
6.01 5.92 — | ||||||
5.95 | КМС | 174/60 | 4пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
5.86 5.94 5.95 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
10.66 | II | 174/60 | 5пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
10.66 X 10.55 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
4059 | КМС | 174/60 | 5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
8.70 1.76 10.66 5.95 2:25.56 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.70 | I | 1ф | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Заслуженого тренера України В.П.Петрова | Бахмут | 15.12.2018 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
160/O 165/XXO 170/O 175/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.60 | I | 1ф | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова | Бахмут | 15.12.2018 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
5.35 X 5.54 5.60 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | 174/57 | пф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
25.52/-1.3 | I | 174/57 | 1з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.32/+1.5 | КМС | 174/57 | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
14.20/+0.8 | КМС | 174/57 | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
14.47/+0.4 | КМС | 174/57 | 2ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
14.65/-0.5 | КМС | 174/57 | 1з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
14.44/-0.7 | КМС | 174/58 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
14.89/-1.2 | КМС | 174/58 | 2з1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.82 | II | 2пбр1 | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | |
Харкiвська | ||||||
2:22.60 | II | 173/58 | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
2:29.8h | II | 1пбр1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.04 | I | 2пбр1 | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | |
Харкiвська | ||||||
9.00 | I | 173/58 | 2пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
8.8h | КМС | 1пбр1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.74 | I | 2пбр | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | |
Харкiвська | ||||||
156/Х0 159/0 162/0 165/0 168/Х0 171/ХХ0 174/0 177/ХХХ | ||||||
1.71 | I | 173/58 | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
159/O 162/O 165/O 168/XO 171/O 174/XXX | ||||||
1.70 | I | 1пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
155/O 158/O 161/— 164/O 167/XO 170/XXO 173/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.42 | II | 4пбр | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | |
Харкiвська | ||||||
Х 5.42 Х | ||||||
5.75 | I | 173/58 | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
X 5.30 5.75 | ||||||
5.20 | II | 1пбр | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства "На призи Авілова" | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
X X 5.20 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
10.14 | III | 4пбр | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | |
Харкiвська | ||||||
8.51 10.14 9.59 | ||||||
10.25 | II | 173/58 | 3пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
10.25 X 10.02 | ||||||
10.40 | II | 1пбр | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства "На призи Авілова" | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
10.26 10.40 X | ||||||
П’ятиборство | ||||||
3767 | 2 | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | ||
Харкiвська | ||||||
9.04 1.74 10.14 5.42 2:25.82 | ||||||
3767 | КМС | 2 | Міжнародна матчева зустріч U20 | Мінськ | 24.02.2018 | |
Харкiвська | ||||||
9.04 1.74 10.14 5.42 2:25.82 | ||||||
3886 | КМС | 173/58 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
9.00 1.71 10.25 5.75 2:22.60 | ||||||
3622 | КМС | 1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
8.8h 1.70 10.40 5.20 2:29.8h |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.22/+0.8 | КМС | 2сбр3 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
24.87/-0.1 | КМС | 2сбр3 | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 12.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
25.26/-0.7 | I | 174/58 | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
25.78/-1.7 | I | 174/58 | 1сбр1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:14.40 | I | 2сбр2 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 29.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
2:15.45 | I | 3сбр1 | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 13.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
2:14.45 | I | 174/58 | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
2:15.92 | I | 174/58 | 1сбр1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.26/+1.8 | КМС | 1сбр2 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
13.92/-0.2 | КМС | 1сбр2 | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 12.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
14.21/-0.1 | КМС | 174/58 | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
14.60/0.0 | КМС | 174/58 | 1сбр1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | КМС | 3сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
1.57/O 1.60/- 1.63/O 1.66/O 1.69/O 1.72/XO 1.75/XO 1.78/XXX | ||||||
1.74 | I | сбр | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 12.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
159/O 162/O 165/XO 168/O 171/XXO 174/XO 177/XXX | ||||||
1.72 | I | 174/58 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
160/O 163/O 166/O 169/XO 172/XO 175/XXX | ||||||
1.70 | I | 174/58 | 1сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
155/O 158/O 161/O 164/O 167/XO 170/XO 173/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.76/+0.3 | I | 4сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
5.59/0.0 5.78/+0.3 5.74/0.0 | ||||||
5.37 | II | 24сбр | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 13.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
X/0.0 X 5.37/-0.7 | ||||||
5.64/0.0 | I | 174/58 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
5.40/0.0 5.64/0.0 5.54/0.0 | ||||||
5.55/0.0 | II | 174/58 | 1сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
5.33/+0.5 5.55/0.0 5.34/-0.2 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
28.48 | III | 17сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 29.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
X 28.48 26.56 | ||||||
29.53 | III | 22сбр | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 13.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
26.84 29.11 29.53 | ||||||
30.24 | III | 174/58 | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
27.75 30.24 28.04 | ||||||
23.20 | I юн | 174/58 | 3сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
23.20 X 22.44 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
10.36 | II | 12сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
9.87 10.36 X | ||||||
10.25 | II | сбр | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 12.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
10.25 X 9.06 | ||||||
10.25 | II | 25сбр | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 12.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
10.25 X 9.06 | ||||||
10.91 | II | 174/58 | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
10.21 10.91 10.65 | ||||||
9.88 | III | 174/58 | 2сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
9.88 X 9.80 | ||||||
Семиборство | ||||||
5404 | МС | 3 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 29.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
14.26/+0.4 1.75 10.36 25.22/+0.8 5.76/+0.3 28.48 2:14.40 | ||||||
5355 | КМС | 17 | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 13.07.2018 | |
Харкiвська | ||||||
13.92/-0.2 1.74 10.25 24.87/-0.1 5.37/-0.7 29.53 2:15.45 | ||||||
5403 | МС | 174/58 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Лазарук С.А. | ||||
14.21/-0.1 1.72 10.91 25.26/-0.7 5.64/0.0 30.24 2:14.45 | ||||||
5033 | КМС | 174/58 | 2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
14.60/0.0 1.70 9.88 25.78/-1.7 5.55/0.0 23.20 2:15.92 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:26.59 | II | 172/55 | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:30.05 | II | 173/55 | 2пбр4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:30.0h | II | 1пбр1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | Халаім М.М.,Пупова М | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.55 | II | 172/55 | 3пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.44 | II | 173/55 | 1пбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.5h | II | 2пбр3 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | Халаім М.М.,Пупова М | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.62 | II | 172/55 | 4пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
156/O 159/O 162/O 165/XXX | ||||||
1.62 | II | 173/55 | 4пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
150/O 153/O 156/O 159/O 162/XO 165/XXX | ||||||
1.64 | II | 1пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | Халаім М.М.,Пупова М | |||||
155/O 158/XO 161/O 164/XO 167/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.61 | I | 172/55 | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.52 5.32 5.61 | ||||||
4.98 | III | 173/55 | 8пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
4.79 X 4.98 | ||||||
5.18 | III | 1пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | Халаім М.М.,Пупова М | |||||
5.07 5.18 5.16 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
9.79 | III | 172/55 | 5пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.38 9.52 9.79 | ||||||
11.17 | II | 1пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | Халаім М.М.,Пупова М | |||||
9.74 11.17 X | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
10.02 | III | 173/55 | 4пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
10.02 8.99 X | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
3356 | 173/55 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.44 1.62 10.02 4.98 2:30.05 DNS | ||||||
DNF | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |||
Харкiвська | Халаім М.М.,Пупова М | |||||
9.5h 1.64 11.17 5.18 2:30.0h DNS | ||||||
П’ятиборство | ||||||
3541 | КМС | 172/55 | 4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.55 1.62 9.79 5.61 2:26.59 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.93/+0.6 | I | 5сбр2 | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 14.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
25.93/-0.2 | I | 172/56 | 2сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
26.35/+1.0 | II | 172/56 | 2сбр2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
26.72/-0.4 | II | 172/58 | 1сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.05 | II | 2сбр1 | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 15.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
2:18.32 | I | 172/56 | 2сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:21.57 | I | 172/56 | 1сбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:21.31 | I | 172/58 | 1сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.25/-1.0 | II | 5сбр1 | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 14.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
14.96/+0.3 | КМС | 172/56 | 2сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
14.84/+1.6 | КМС | 172/56 | 1сбр2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.30/+0.2 | I | 172/58 | 1сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.70 | I | 4сбр | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 14.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
155/O 158/O 161/O 164/O 167/XO 170/O 173/XXX | ||||||
1.63 | II | 172/56 | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
154/O 157/O 160/O 163/XO 166/XXX | ||||||
1.69 | I | 172/56 | 2сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
154/O 157/O 160/O 163/O 166/O 169/XXO 172/XXX | ||||||
1.66 | I | 172/58 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
151/XO 154/XO 157/O 160/XO 163/O 166/O 169/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.61 | I | 9сбр | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 15.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
X 5.61 X | ||||||
5.74/0.0 | I | 172/56 | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.74/0.0 X/+1.1 5.64/0.0 | ||||||
5.44/+1.5 | II | 172/56 | 2сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.39/0.0 5.44/+1.5 5.08/+1.3 | ||||||
5.09/-2.1 | III | 172/58 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.07/-0.3 5.09/-2.1 X/+1.5 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
30.85 | III | 10сбр | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 15.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
30.85 X 25.60 | ||||||
29.61 | III | 172/56 | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
27.91 29.61 29.57 | ||||||
28.03 | III | 172/56 | 4сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
26.63 28.03 27.80 | ||||||
25.95 | I юн | 172/58 | 7сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
23.30 21.04 25.95 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
10.60 | III | 13сбр | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 14.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
10.51 10.57 10.60 | ||||||
11.10 | III | 172/56 | 4сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.25 10.03 11.10 | ||||||
12.06 | II | 172/56 | 3сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X 12.04 12.06 | ||||||
11.87 | II | 172/58 | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
11.32 11.87 11.22 | ||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | ||||||
5044 | КМС | 10 | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 15.07.2017 | |
Харкiвська | ||||||
15.25/-1.0 1.70 10.60 25.93/+0.6 5.61/0.0 30.85 2:23.05 | ||||||
5109 | КМС | 172/56 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
14.96/+0.3 1.63 11.10 25.93/-0.2 5.74/0.0 29.61 2:18.32 | ||||||
5061 | КМС | 172/56 | 1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
14.84/+1.6 1.69 12.06 26.35/+1.0 5.44/+1.5 28.03 2:21.57 | ||||||
4786 | КМС | 172/58 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.30/+0.2 1.66 11.87 26.72/-0.4 5.09/-2.1 25.95 2:21.31 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DQ 163.2 | пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
2:38.47 | III | 2пбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.94 | II | 3пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.68 | II | 1пбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 4пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
154/O 157/O 160/XO 163/XXX | ||||||
1.65 | I | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
147/O 150/O 153/O 156/O 159/O 162/O 165/O 168/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.18 | III | 3пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
5.13 5.16 5.18 | ||||||
5.24 | II | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.07 5.12 5.24 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
8.25 | III | 7пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
X 8.25 7.86 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
9.70 | III | 7пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.08 8.83 9.70 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
3295 | I | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.68 1.65 9.70 5.24 2:38.47 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
2500 | III | 7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
9.94 1.60 8.25 5.18 DQ |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.83/+1.2 | II | 1сбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
26.88/+0.3 | II | 172/55 | 1сбр2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
26.83/-1.8 | II | 1сбр2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | сбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:21.69 | I | 172/55 | 1сбр2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:26.31 | II | 2сбр1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.60/+1.1 | I | 2сбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.60/-0.1 | I | 172/55 | 2сбр2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.31/+0.7 | I | 2сбр2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.56 | II | 4сбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
150/O 153/— 156/O 159/XXX | ||||||
1.70 | I | 172/55 | 2сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
155/O 158/O 161/O 164/XO 167/O 170/XO 173/XXX | ||||||
1.68 | 2сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
150/O 153/— 156/O 159/O 162/XO 165/O 168/O 171/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | сбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X/0.0 X/0.0 X/0.0 | ||||||
5.27/+0.4 | II | 172/55 | 2сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.13/0.0 X/+0.3 5.27/+0.4 | ||||||
5.14/+0.9 | III | 3сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
5.00/+0.3 5.06/+0.6 5.14/+0.9 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
NM | сбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
X X X | ||||||
25.99 | I юн | 172/55 | 3сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
22.31 25.99 24.20 | ||||||
25.72 | I юн | 2сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
16.49 24.95 25.72 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
10.76 | III | 3сбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.41 10.76 X | ||||||
10.69 | III | 172/55 | 4сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
10.69 X 9.28 | ||||||
11.49 | III | 2сбр | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.64 X 11.49 | ||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | ||||||
2758 | III | 8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.60/+1.1 1.56 10.76 26.83/+1.2 NM NM DNF | ||||||
4752 | КМС | 172/55 | 1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.60/-0.1 1.70 10.69 26.88/+0.3 5.27/+0.4 25.99 2:21.69 | ||||||
4718 | КМС | 2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Халаїм М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
15.31/+0.7 1.68 11.49 26.83/-1.8 5.14/+0.9 25.72 2:26.31 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:39.89 | III | 170/55 | 3пбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
10.02 | II юн | 170/55 | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.50 | II | 170/55 | 5пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
141/XO 144/O 147/O 150/O 153/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.02 | III | 170/55 | 2пбр | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
4.82 4.92 5.02 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
8.69 | I юн | 170/55 | 6пбр | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
8.45 X 8.69 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
2912 | 170/55 | 2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
10.02 1.50 8.69 5.02 2:39.89 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.43/-0.5 | III | 1сбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
27.6h | II | 1сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
28.36/0.0 | III | 170/58 | 3сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:34.01 | III | 3сбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
2:30.1h | III | 1сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
2:32.80 | III | 170/58 | 3сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
16.90/-1.2 | III | 2сбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
16.2h | II | 2сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.1h | II | 170/58 | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 2сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
148/O 151/O 154/O 157/XO 160/O 163/XXX | ||||||
1.60 | II | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
139/O 142/O 145/O 148/O 151/O 154/O 157/XXO 160/XXO 163/XX— | ||||||
1.59 | II | 170/58 | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
141/O 144/O 147/O 150/O 153/O 156/O 159/O 162/XX— | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.82/0.0 | III | 3сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
4.60/0.0 4.82/0.0 4.81/0.0 | ||||||
4.83/-0.9 | III | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
X/0.0 4.81/+0.3 4.83/-0.9 | ||||||
5.05/0.0 | III | 170/58 | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
4.75/0.0 4.94/0.0 5.05/0.0 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
20.66 | II юн | 3сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
17.26 19.70 20.66 | ||||||
18.40 | III юн | 7сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
15.34 18.40 18.18 | ||||||
16.03 | III юн | 170/58 | 9сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
16.03 X X | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
9.92 | III | 2сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
9.59 9.74 9.92 | ||||||
9.24 | I юн | 5сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
8.81 9.11 9.24 | ||||||
9.83 | III | 170/58 | 6сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
9.83 9.53 9.36 | ||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | ||||||
3965 | 170/58 | 2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пувпова М | ||||
16.1h/0.0 1.59 9.83 28.36/0.0 5.05/0.0 16.03 2:32.80 | ||||||
Семиборство 0.762-8.25-3кг-500гр | ||||||
3920 | II | 2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М,Лазарук С | ||||
16.90/-1.2 1.60 9.92 28.43/-0.5 4.82/0.0 20.66 2:34.01 | ||||||
3985 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаім М.М.,Пупова М | ||||
16.2h/0.0 1.60 9.24 27.6h/0.0 4.83/-0.9 18.40 2:30.1h |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |